Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hehe dzięki Kinia. To faktycznie, pozazdrościć takiej teściowej. Moja też nie jest zła, ale szczerze to mało ją znam. Bo my w UK, a ona w Polsce. Ale jak przylatujemy to zawsze jest fajnie. Hm...ciekawe jakby było na dłuższą metę. Ja już teraz się zastanawiam czy jak polecimy z malutką do Polski w odwiedzinki i zatrzymamy się u niej, czy nie będzie mnie pouczać jak mam dzieckiem swoim się zajmować. Swoją córkę pouczała, ale może do mnie nie miałaby takiej śmiałości? Jednak chyba zatrzymamy się u moich rodziców 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marys to wspaniale uczucie masz rację -kocha sie to maleństwo za to ze jest 🙂 pochwal sie fotka malutkiej .

angel można sprawdzić dziecku karczek czy ma zimny czy ciepły i raczki też .no wiadomo jak przegrzejesz to będa i potówki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejj to juz 16 a ja nie mam nic zrobionego przynajmniej ja tak czuje.. musze za raz sie zabrac za sypialnie 🙂 wkońcu my też musimy miec ładnie 🙂

ochh kochane ja wogole nie czuje ,że jestem w ciąży oprócz tego że boli mnie odcinek gdzie mały ma stopy


musze poprasowac co niektóre rzeczy jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja tez oglądam i Ola BŁAGAM, nie przesadzaj!!! One ważą grubo ponad 100kg. A Ty zaraz ładnie schudniesz z tych ciążowych kilogramów i będziesz przy nich już w ogóle kruszynka 🙂

Wróciłam z mężem od lekarza. Naszprycowany jest lekami i mam nadzieję,że mu troszkę ulży.

Biorę się za czytanie zaległości.

Kurcze, wchodzenie na brzuszek to moje uzależnienie :laugh:

ps. A moje ciuszki nie pachną, bo w szkole rodzenia kazali nam je płukać podwójnie. I moje prałam w Dzidziusiu i dwukrotnie płukałam, i nie pachną... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie plakac mi tu kobitki!! Ja przed ciaza wazylam 113kg. Teraz waze okolo 127kg... Jak cos to ja mam powody do zmartwienia z waga 🤢 Moja ginekolog powiedziala tylko tyle zebym jadla rozsadniei i na ostatniej wizycie ze nawet jak na mnie nie nabralam duzo. A co jest najsmieszniejsze to ze najmniej nabralam w miesiacach obzarstwa (swieta i nowy rok) a u mnie grudzien i styczen to urodziny jedne za drugimi wiec tortow zjadlam cala mase...a waga drgnela tylko 2kg! Najwiecej nabieralam w czasie gdy dbalam o swoj jadlospis...Jaka z tego nauka? Przybieranie w ciazy (przynajmniej u mnie) zalezy od samej dzidzi a nie od tego co i w jakiej ilosci jemy... Nie martwcie sie...Podczas karmienia schodzi najpierw z pupy i z ud wiec bedziemy super laski!! Glowki do gory!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co wy sie waga przejmujecie?? wazne zeby dzieci zdrowe byly bo to one beda teraz najwazniejsze, a kg beda same lecialy bo tylepracy bedziecie mialy przy maluchach ze nawet nie zauwazycie jak szybko bedziecie szczuplutkie 🙂

Ola ja tez widzialam twoje zdjecia na NK i powiem ci ze nie masz co narzekac, bardzo ladnie wygladasz i nie jestes za gruba. Pasuje ci taka figurka 🙂 nie potrafie sobie wyobrazic ciebie z waga chociaz 70 kg. Taka wyssana i chuda buzka i nogi jak patyki. Naprawde uwazam ze tobie pasuje 🙂 do tego dobrze dopasowane ciuchy w odpowiednim kroju i kolorze i normalnie "grube jest sexy" jak to dzisiaj w rozmowach w toku bylo 😉

A ja wlasnie sobie zajadam lody Algida o smaku krówki i ogladam Kiepskich na polsacie 🙂 lubie sie posmiac z nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja lubię takie dni, kiedy siedzę sama cały dzień od 5 rano do 19. tylko dlatego, że mojemu zachciewa się patyki siekierką molestować 😞

Teraz kiedy co chwile mam skurcze zamiast być przy mnie to on łazi sobie po ogrodzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...