Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zostawić Was Dziewczynki na trochę a tu proszę takie wiadomości:P

MARYS SERDECZNE GRATULACJE!! SUPER ŻE JESTEŚCIE JUŻ W DOMKU 🙂

A u mnie była Teściowa, teraz mnie wszyscy pilnują, nie pozwalają siedzieć samej w domu 😁

Anulka Twoja Martynka jest prześliczna!!!! 🙂

No ale nie mamy jeszcze MARCOWEGO Maleństwa...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti zadzwoń do lekarza i zapytaj , a dużo krwawisz? może coś sie zaczyna dziać .kurcze dziewczyny ale dostarczacie emocji jedna po drugiej 😉

maryś biedna to widzę ze przeżycia były wielkie , ale najważniejsze ze jest juz z wami Majeczka 🙂 Maryś jak kilka pierwszych dni też siedzialam i patrzałam na małą i łzy same cisnęły sie do oczu , ale to takie piękne łzy- płacz więc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet nie mam numeru tel. do lekarki co mi ciąże prowadzi 😞
Mojego faceta gdzieś wywiało z domu...

Chyba się boję 😞

Nie krwawię bardzo, wyczytałam na necie że to może być po badaniu ginekologicznym bo szyjka jest wrażliwsza. Ale na badaniu byłam o 9 rano a krwawić zaczęłam 20 minut temu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny następna się wepchała, ja nie mogę!!!! :laugh: MARYS GRATULACJE SERDECZNE!! DZIELNA Z CIEBIE KOBITKA!

Ja właśnie wróciłam od gina i wyobraźcie sobie że moje "maleństwo" waży 3800 i nie widać na razie oznak zbliżającego się porodu 😠 BOŻE JAK JA URODZĘ TAKIEGO WIELKOLUDA.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti może to byc po badaniu ginekologicznym jak jak miałam już skróconą szyjkę to po badaniu zawsze miałam czyste plamki krwi na bieliznie i papierku w wc.

Weż prysznic dobrze się podmyj jeśli nadal będziesz miała plamienie to moze zadzwoń do szpitala.

Ale się wyspałam odpłynełam na kanapie i sobie smacznie spałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti podjedz do szpitala... to moze byc po badaniu rowniez i to zazwyczaj sie zaczyna pozniej...ja mialam zazwyczaj na drugi dzien po badaniu. ale Ty juz jestes przy terminie wiec moze lepiej sprawdz. a nie moze do swojego zadzwonic gdzie jest?

Marys a to Ty jednak lutowka jestes 😁 supper 🙂
Elwira nie martw sie wymiarami z usg u Nas pamietam jednej powiedzieli ze dziecko wazy 3300 a 2czy nawet 3tyg po tym urodzila i dziecko bylo 3030g wiec jak widzisz nie ma sie co sugerowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella jestem jeszcze przed porodem 🙂
Leże teraz chwilę spokojnie i chyba przechodzi. Krew jest raczej brązowawa i w bardzo małej ilości. Ale jak byłam w łazience to na papierku nie było śladu żadnego.
Tak myślę, że może lekarka mi naruszyła szyjkę - jest wyjątkowo mało delikatną kobietą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, Ola ma racje na pieczatce powinien byc numer telefonu. Ty lepiej dzwon i sie dowiedz na spokojnie wszystkiego i sprowadzaj chlopa do domu bo jak zacznie sie cos dziac to lepiej zebys nie byla sama.

A ja dzisiaj wysprzatalam cala chalupe. Poscieralam kurze, wysprzatalam wc, lazienke, pomylam okna i drzwi, odkurzylam, posciagalam siersc z dywanu po psie, i pomylam podlogi.

I mam serdecznie dosyc sprzatania nakilka dni 🤢

A najleprze jest to ze nic mnie nie wzielo 😞 a tak liczylam na jakos akcje porodowa 😞 a tu lipa 😞
[color=#0000FF]
[size=4]Marys jeszcze raz gratulacje[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti po badaniu miało być hihiih. Porody w temacie to widzisz co się dzieje hihih.
Brązowa to po badaniu a czerwona to skontaktuj się z lekarzem albo lepiej to jedz do szpitala, lepiej jechac nie potrzebnie niż nie jechac potrzebnie 🙂
Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało mi się dodzwonić do położnej. Mówi, że mam się nie martwić, że to może być po badaniu i powinno szybko przejść. Jak nie przejdzie to pojadę do szpitala. Na razie odkładam laptopa i odpocznę chwilkę. Jakby coś się zaczęło dziać więcej to napiszę na pewno.

Dziękuję Wam Dziewczynki za wsparcie. Mój już wrócił - był u znajomego pogadać. Dostał ochrzan za zostawianie telefonów w domu.

Sama niby nie jestem, bo jego rodzice są i siostra. Ale z nimi nie mam jakoś takiego kontaktu żebym chciała się wyżalić albo prosić o pomoc. A poza tym on zabrał auto więc i tak by mi nic nie pomogli. Dobrze że już wrócił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti odpoczywaj, i nie denerwuj się i tak Cię nie ominie.
Możesz nawet dwa dni krwawić 🙂 Na pocieszenie powiem Ci ż eja po badaniu krwawiłam 3 dni a w czwartym urodziłam hihihi. Życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dOTI LEPSZA TAK POMOC NIZ ŻADNA NIE MOŻESZ SIE KREPOWAĆ W TAKIEJ CHWILI 🙂 TYLKO PROSIĆ O POMOC RODZICÓW TWOJEGO I JUŻ , ODPOCZNIJ TERAZ I ZOBACZYSZ CO BĘDZIE , JAKBY CO TO MASZ CHYBA MÓJ NR. TELEFONU WIĘC CZEKAM NA WIADOMOŚCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti idz sie połóż a będzie wszystko dobrze 🙂

U mnie już się kończy wieczór zaraz idziemy małą kapać i później lulanie i tez trzeba iść spać aby mieć siłę na nocne marudzenie 🙂

Ściskam wszystkie mamuśki i brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...