Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry kobitki 🙂

No i wkoncu mamy nasz ukochany marzec 🤪 🤪

No to teraz juz pojdzie z gorki 🙂

Ja sie dzisiaj tak srednio wyspalam bo moj maz troche chrapal, ale bylam twarda i nie ucieklam do drugiej sypialni 🙂

A dzisiaj cos mam ochote wziac sie za gruntowne porzadki. Tak mnie wczoraj wzielo ze nie moglam wytrzymac do dzisiaj, ale nie chcialam juz wieczorem sie krecic bo maz ogladal Avatar na komuterze.

normalnie mam tyle do zdrobienia ze mam nadzieje ze dzisiaj nie urodze bo jutro musze jechac do urzedu pracy sie zarejestrowac.

Kurcze bede sprzatac az padne. Wkoncu teraz to juz w kazdej chwili moze mnie wziac a jak tak mozna pojechac do szpitala i zostawic brudno mezowi w mieszkaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
ANULAB GRATULACJE! Kurcze w weekend nie zaglądałam i następna się wepchała przedemnie w kolejkę :laugh: !!! Bardzo się cieszę że Martynka jest juz z Tobą.

Ja dzisiaj idę jeszcze na wizytę do gina zobaczymy co powie! termin mam na 3.03.2010 więc już tuż tuż...

Kamis trzymam kciuki żeby Cię dzisiaj wzieło!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoras jak to jest z macierzynskim bo ja do 1 marca mam L4 i juz nie ide do mojego gin i gdzie teraz mam sie zglosic zeby dostac macierzynskie? wogole moge juz macierzynskie jak jeszcze nie urodzilam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis sluchaj. Ja tez mam L4 do 8 marca (do przewidywanego dnia porodu) ale lakarka mi powiedziala ze jesli jeszcze bede w ciazy to ona jeszcze musi wystawic mi dalsze L4. Wiec mysle ze nawet jak juz wizyty nie masz to jesli do jutra nie urodzisz to spokojnie idz i niech ci przedluzy nawet o 2-3 dni. Po co masz marnowac maciezynski.

Ale i tak wszystkiemamy nadzieje ze cie dzisiaj wezmie 🙂

Anulka zakonczyla miesiac luty to ktos musi zaczac miesiac marzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

Ale piękny mam dzionek słoneczny i w cieniu już 8stopni 🙂
Ja nie wyspana cos nie mogę już spać , apetytu brak jedynie nie na lody :P mała szaleje nie miłosiernie sprawiając mamie wielki ból (moje biedne żeberka 😉całe obolałe ) ale widocznie ona jest zadowolona z baraszkowania więc niech szaleje te ostatnie jej chile w tym miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis idż do lekarza i weż zwolnienie możesz nawet na 2 tygodnie do przodu - jak nie wykorzystasz to ono sie automatycznie anuluje - ja tak miałam bo zwolnienie miałam wystawione do 4 marca (czyli niby jeszcze teraz bym miała), ale z powodu tych wszystkich komplikacji urodziłam przed terminem i mam anulowane te dalsze dni 🙂

macierzyński zaczyna Ci się w dniu porodu więc lepiej zostaw sobie go jak najwięcej na później dla Nadii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej marcóweczki-teraz juz jesteście prawdziwe marcóweczki:laugh:


kamis dostaniesz w szpitalu zaświadczenie o porodzie i to przedstawisz w pracy macierzyński liczy sie od dnia porodu.A teraz lepiej weź L4 szkoda abyś maila stracić juz macierzyński przed porodem -zreszta pewno lada chwila urodzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja będę niedługo składać papierki o to becikowe , myślałam ze trzeba czekać na pesel malej ale nie. już mamy akt urodzenia , jest zameldowana czekamy na pesel i potem muszę ją ubezpieczyć przy sobie w pracy i wyrobić książeczki RUM do lekarza do 6 tyg musi być zrobine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam MARCÓWECZKI KOCHANE 🙂

A ja nie wyspana 😞 Wczoraj przeżyłam kolejny fałszywy alarm i to taki że w szpitalu byłam. Przez cały dzień miałam jakieś tam skurcze co pół godziny, później przerwa (tak mam od piątku) ale na wieczór zaczęły się nasilać. Przez godzinę były co 10minut więc pojechaliśmy na IP. Tam zrobili mi KTG i na początku skurcze były regularne i bardzo silne, Nikoś w ogóle się nie ruszał ale na końcówce skurcze zaczęły ustawać i nawet Synek zaczął się ruszać. Rozwarcie nadal mam takie jakie było (1 palec). Lekarz mi powiedział że mogę się rozkręcić i jeszcze w nocy urodzić albo dopiero za kilka dni, także podjęłam decyzję że nie zostanę w szpitalu bo nawet lekarz powiedział że skoro blisko mieszkam to nawet jak mnie złapie w nocy to dojadę:P Musiałam tylko podpisać że odmawiam pozostania na oddziale. No i jak nie urodzę to za 2,3dni mam zgłosić się na KTG. Mówię Wam co ja tam przeżyłam. Na szczęście był miły personel. A teraz jestem obolała jakbym już urodziła:laugh:

Uff ale się rozpisałam:P Najważniejsze że w końcu nasz wyczekiwany MARZEC 🙂 🙂 🙂

Nie ma żadnych wiadomości od Anulki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytałam Anulabka jak się czuje i właśnie odpisała że średnio się czuje ,że ma mało pokarmu i całe sutki już poranione ale że jak patrzy na swojego aniołka to nic nie jest ważne 🙂
Wczoraj wyżebrałam zdjęcie od małej jest cudna i będe chciała je wkleić ja pokazać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamcie Lutowe i już te napewno Marcowe 🙂


ale mnie wytrzepało w nocy a jak już bez silnie zasypiałam ze zmeczenia budził mnie mąż czy wszystko dobrze i zaczynał do mnie gadać 😮 wariacjaaa

teraz zmykam na chwilke

aa i co Kamiś dziś Ty a może jednak ja ciekaew co mi ginekoloszka 🙂 powie o 18.30 na wizycie a ona do mnie eeee pani jeszcze z 2 tygodnie przenosi i urodzi pani w kwietniu na świeta :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn mi w szpitalu też powiedzieli ze urodzę następnego dnia ,a mała była na świecie już za godzinkę :laugh:,

ja dzisiaj lekko nie wyspana mała marudziła mi od 4- 5.30 sama nie wiedziała co chce -oczy jak 5 zł. i sobie z nocy dzień zrobiła,a teraz słodko śpi 🙂 a wczoraj przeszla samą siebie spala w dzien 6 godzin.11-17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie zmeczylam. Niesadzilam ze mysie okien w tak zaawansowanej ciazy jest takie meczace. No ale coz chwila odpoczynku i lece dalej mys bo przez te szyby to juz nic nie widac:laugh: :laugh:

Ola ja mam taki 🙂

http://www.allegro.pl/item942523056_chicco_synthesis_xt_plus_3_kolory_kolekcja_2010.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...