Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wow, weszłam na moment a tu takie wieści 🙂 super, to trzymamy kciuki za Anulkę 🙂 🙂 oby to było i poszło szybko i gładko 🙂
a ja jak swoją malutką pochwaliłam ,że szaleje tak teraz na wieczór się uspokoiła 🙂
Ola- jak Ci się jeszcze coś przypomni ,co warto zabrać dodatkowego do szpitala do daj znać, ja tych podkładów mam 2 paczki+paczkę podpasek, więc jutro dokupię jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdulka to wszytko zależy od krwawienia -ja dużo nie krwawię, a zużyłam sporo .Zresztą każdą zmiane wiązałam z prysznicem -bo to zbawienne w takim stanie.weźcie tez maści do brodawek i nakładki na brodawki na wszelki wypadek no i te wkladki laktacyjne do stanika.i tantum rosa do krocza , a w domu jeszcze stosuje rywanol -położna mi kazała kilka dni popłukać i tym po zdjęciu szwów.

anula trzymamy kciuki -kurcze cos sie ruszyło -super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie teraz to ja już nie zasnę hihihi, ale super w końcu coś zaczyna się dziać.
[size=4]Anula powodzenia 🙂
Magdulka ja niczym krocza nie smarowałam , tylko tak jak Ola po każdej toalecie mycie, ja maiłam bidet więc korzystałam z niego 🙂
Podpaski do szpitala to zły pomysł, lepiej weź paczkę więcej podkładów, są delikatniejsze a w takiej sytuacji to bardzo istotny szczegół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mycia miałam specjalny balsam z MAMA PERFEKTA dla kobiet po porodzie, specjalnie dobrane zioła powodują że szybciej się goi a przede wszystkim przynosi ulgę w bólu 🙂 Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola Ty tak sie balas o laktacje a na tym zdjeciu z cycusiem jak profesjonalna mamka wygladasz 🙂 mam nadzieje ze i mi tym razem lzej pojdzie z karmieniem niz przy Livii. A tak w ogole to bola Cie brodawki czy jakos bezbolesnie odbywa sie u Was karmienie i czy nadal czujesz skurcze jak przystawiasz Mala`?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy u was mozna ale u nas mogłam chodzić w majtkach siatkowych takich (-wiadomo na obchód pełna golizna :laugh 🙂i podmywanie i prysznice jak najczęściej -będziecie się lepiej czuć zdecydowanie. ja latałam pod prysznic nawet w nocy 😉 dla mnie były zbawienne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nastawiłam sie na straszne skurcze macicy podczas karmienia a tu nie jest tak źle 😉 brodawki bolą ,nie mam popękanych. teraz mi lepiej idzie karmienie bez nakładki z prawej piersi a lewa z nakładka choć rożnie sie udaje 😉 kilka razy dziennie smaruje maścią na brodawki Maltan.
a do higieny intymnej mialam plyn Lactacyd i mialam nawilżany papier toaletowy delkiatny do podcierania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAA Anulab się próje 🙂 noo wreszcie 🙂 MARTYNKA wyslizgnij się szybko i bez problemowo z mamusi

Cruella co do podkładu to na podem jak ta jędza teściowa by chciala przyjechac :laugh::laugh:
a pozatym ta twoja mała to jeszcze mniejsza niż OLi 🙂 takkkaa fajna 🙂

Ola ja się boje ,że znowu mnie wezmie w niedziele i bedzie ten osioł z wtedy 😞 i co ja biedna zrobie jak na niego nawrzeszcze ,że ma spadać to potem może nie dbac o mojego synka.

Moni prosimy o informacje o Aniulce


June to na kiedy się nastawiamy na poród bo z miesiaczki to ja mam na 16 marca wiec możemy razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey martika 🙂


aaa ja oczywiście powieśilam pranie kolejne i coo przeleciałam na kolanach cały przed pokój(naprawde okazały) zdrapując resztki farby.. czy to nie syndrom sprzatania gniazda a może po prostu cheć pozbycia się balaganu!??


buziaki kochane ide sie wykąpać... musze byc pachnąca na wrazie nocnej ekspedycji do szpitala bo były 3 ostre skórcze przeszkadzające w sprzataniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i faktycznie nie moglam zasnac i musialam tu zajrzec bo myslalam ze moze jakies wiesci od Anuli sa, a tu cisza 😞
no nic trzeba pewnie bedzie do rana poczekac.

Martitka witamy na koncowce 🙂 napisz cos o sobie, jak mijala Ci ciaza i czy wiesz jakiej plci bedzie Malenstwo?


Kasenn to ja proponuje tak: ja musze 3 marca urodzic bo to ladna data a poza tym 38 tydzien i prawdopodobnie juz 4300g do wypchniecia, wiec kazdy dzien dluzej w ciazy bedzie mnie bardziej przy porodzie bolal 😉 ale mam jescze jedna opcje datowa- 10 marca bo tez ladna data a po 10-tym nie rodze wcale bo chyba bedzie juz z 5 kg 😉 wiec jak chcesz rodzic ze mna to moje propozycje juz znasz, pogadaj tylko z Tymkiem czy mu pasuje :P w kazdym razie ja Marcelowi afirmuje 3.03.2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę Ci tego sprzątania! Ja to się ruszyć nie mogę 😞 Tak mnie bolą żebra, a szczególnie lewa strona, ze szok(nawet kichnąć nie mogę). Moje stopy to z kolei wielkie banie- na spacer nawet wyjsć nie mogę, bo żadne buty nie pasują. A w domciu też zdałoby się coś porobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martitka , doskonale Cie rozumiem - moje nogi wygladaja makabrycznie, nigdy tak spochnietych nie mialam i z domu wieczorami nigdzie staram sie nie ruszac bo zadnych swoich butow nie moge wlozyc 😞 ostatnio jak popoludniu chcialam wyjsc do skrzynki na listy to wcisnelam sie jedynie w buty meza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June28 oczekujemy córeczki. Już nie mogę się jej doczekać. Ale jej coś się nie śpieszy, bo brzuch mam jeszcze wysoko- a najbardziej cierpia na tym moje żebra.

Ciąża mijała mi "książkowo"mogłabym rzec 🙂 Pierwsze trzy miesiące na mdłościach i ciągłych wymiotach, większość czasu przespana, ciągle zmęczona. Później wielki przypływ energii i wielka radość. Teraz z powrotem zmęczenie i ból żeber(mała uwielbia te miejsce), spuchnięte nogi. Jakiś tydzien temu znowu mdłości, ale podziałał syrop od położnej i na razie mam spokój. Od trzech dni boli mnie miednica, więc podejrzewam, ze mała powoli się obniża. Tak więc cóż uroki 🙂

A Tobie jak mijała ciąża? Wiesz co bedziesz miała? Musze nadrobić Wasze posty dziewczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...