Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anula masz racje staram sie was czytać i być na bieżąco co tam u was słychać i jak się czujecie , ale masz racje już inaczej to przeżywam, bo mnie to nie dotyczy już . I pewno tak z każdą jedna będzie, ale niecierpliwie czekam na następne maleństwa wasze -rodźcie już -ja chce byc ciocią brzuszkową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella, Ola ja też karmie cyckiem, ale raz na dobę podaje jej mleko z butelki. czasami jest tak, że odciągnie mi całego cycka a drugiego już nie chce bo jest zmęczona a szuka jeszcze jedzenia i wtedy jak się jej poda butle to wypije 10-20 ml.

To fajnie macie, że jedzą Wasze dzieciaczki tak żadko ja czasami co godz wyciągam cycka, a w nocy to różnie ostatnio przespaliśmy 5 h i nas nie obudziła, aż szok 🙂

Jeśli chodzi u nas o kolki to już teraz sama nie wiem czy je wogóle ma - były u nas 2 połozne jedna prywatna druga z przychodni. Ta prywatna mówiła, że dziecko mamy zakolkowane że wogóle będzie problem z dzieckiem ojj nagadała tyle że aż strach - natomiast ta z przychodni powiedziała, że dziecko spokojnie je, brzuszek ma miekki i że ładnie je. I teraz już sama nie wiem.
Ja wogóle byłam w szoku jak powiedziła mi że ma kolki po oprócz prężenia się (nie płacze wtedy)nic nie ma.

Ja też tutaj zostaje na forum ale wolałam się upewnić czy cos nowego nie powstalo bo rzadziej tutaj bywam i nie zawsze jestem w temacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jakie przyszło 100 ? nie możliwe żebyś tyle ważyła, bardzo ładnie wyglądałas w ciąży 🙂

Ja mam jakieś 12 do zrzucenia kilogramów ale zauwazam że waga szybko leci w dół, ale w spodnie sprzed ciąży to się napewno jeszcze nie zmieszcze, mam pare spodni większych i narazie je będę nosić no i może spodnie ciążowe będę nosić bo mam jedną pare z takim niskim pasem.

Anulab 🙂 piękny sen ale dbaj teraz już o brodawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia gdyby miała kolki to nawet na rękach by się nie uspokoiła. Moja też się pręży :0
Ja piję herbatkę z kopru włoskiego 2 filiżanki dziennie i jest po problemie 🙂 Polecam.

Ola podajesz małej już wit K?? niby po drugim tygodniu ale ja podaje małej już odkąd wróciliśmy do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam dzisiaj masakryczny sen:/
śniło mi się że urodziłam i to pamiętałam i potem obudziłam się u siebie w domu w sypialni obok mnie stał jakiś chłopczyk może z 8 lat miał. I jak na niego spojrzałam to on zaczął wołać: Tato tato mama się obudziła :/ i przybiegł mój mąż z jakąś obcą kobietą która zaczęła tulić tego chłopca ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab, pisałas coś wcześniej, ze zamiast spirytusu do odkażania kupiłas octenisept, że tak Wam w szkole rodzenia radzili. Słyszałam od kumpeli i kuzynki, że ten preparat jest o tyle lepszy od spirytu, że można go tez używać do odkażania rany po cesarce lub krocza po zszyciu, a nawet na odparzenia na pupce dzieciątka. Tak też Wam w szkole mówili? Bo one są zadowolone i tez mi radza to kupić, tylko jaki Ty masz? Ten 50ml w atomizerze? 🙂

Montusia, tez tak słyszałam o tej 8 i 15 dobie od kumpeli. W ksiazeczce miała wpisane i mi nawet pokazywała te witaminki. Miała takie Vita D dla niemowląt i K.

A tak poza tym to nie wiem o czym WY piszecie Mamuśki z tym karmieniem, hehe... zainteresuję się pewnie jak mnie zacznie dotyczyć :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

Widze ze kinia nas tu juz straszyla:laugh: :laugh: Ale pewnie jeszcze troche 🙂

Karka ja kupilam ten octenisept w sprayu 50 ml. Kosztowal ponad 27 zl. Pani w aptece mowila ze jest bardzo dobry i dziala odkazająco i dezynfekujaco na rany nawet dla doroslych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć widze ,że zadna nie urodziła.. hmm a ja dopiero teraz usiadlam pomalowałam 2 grzejniki , umyłam okno balkonowe , wyszorowalam panele, przesówalam wielką rogówke i jeszcze pare pojedyńczych drobnostek.. zjesc e 2 kanapki przez cały dzień + 1 kawałek pizzy...pozatym padam na ryjek ale zostały mi lustra do zamontowania fieranka do wyprania i powieszenia ..
i przez to się dziś nie odzywałam przepraszam..

a plan zajęć na jutro to
okna w kuchni i dzieciecym .
szlifowanie i bejcowanie stołu i krzeseł bo wkońcu sie nie ruszyłam
pranie z 2 ogromnych koszy potem prasowanie układanie robienir jeszcze jednej półki i najlepiej wynieść śmieci bo moj mąż z założonymi nogami oglada z dzieckiem bajki od 14 a ja zapier...

no to ja nastawiam się na to ,że po porodzie musze za raz byc zwarta i gotowa bo inaczej zje mnie nerwica prosząć o coś męza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulab ja oczyszczam po każdej kąpieli patyczkiem namoczonym w soli fizjologicznej, czasem pojawi się jakaś koza a jak nie to lepiej się jej oddycha jak ma nawilżoną śluzówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, Ty masz kobieto zdrowie... ja to w takim razie nic nie robię - w porównaiu do Ciebie 😉
A poza tym to WY remontujecie mieszkanie, w którym mieszkacie czy ten dom, który kupiliście, bo kurde kupę robty masz...

Czyli ja też kupię Octenisept, a nie będe się babrać ze spirytusem :P

Chcę zamówić jeszcze sobie tylko emulsję do kąpieli. Macie Oilatum czy jakis tańszy zamiennik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka , ja zawsze uzywalam Oilatum ale kolezanka zachwalala tanszy emolium ale dla mnie roznica jednak jest zauwazalna wiec wrocilam do Oilatum jednak.

Kasenn - OSZALALAS???!!! nie przyzwyczajaj tak swojego bo i tak ma juz za dobrze! masz oklaska dzielna kobieto 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June - to chciałam wiedzieć 🙂 Dziękuję.

A Kasenn przesadza 😞 Nic sie nie oszczędza... zeby tak w zaawansowanej ciąży latać? Ja bym już chyba urodziła... :P

Jeszcze sie zastanawiam co kupić małemu do smarowania dupki po zmianie pieluszki? Bepanthen - krem czy maść? Czy moze coś innego? Ratujcie Mamuśki, bo szukam w tym necie i oczy wielkie robię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...