Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
u mnie bole jak na okres a poza tym spokoj.

Kamis, po takiej ilosci olejku rycynowego to mozesz miec problem z wyjsciem z toalety przez 2 dni 😉 Co do wywolywania to ja bym poczekala jeszcze tydzien ale mysle ze Nadia czeka do 1 marca 🙂

Angel, podziwiam Cie ze do konca w pracy jestes, masz oklaska 🙂
co do wagi dziecka i cesarki to wskazaniem jest waga od 4500g no chyba ze miednica mamy jest mala to wtedy wiadomo moze byc nawet ponizej 4 kg i bedzie cc.
Ja przy braku bioder 1 dziecko urodzilam 3760 g wiec glowy do gory, dacie rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja sie zbieram bo jeszcze w pizamce siedze a za godzinke musze byc na KTG 8 km od domku. A musze tam dojechac tramwajem 😞 Bo samochodziku juz nie ma 😞

Nie wypada sie spoznic 🙂

Buzka:*

Zajrze pozniej a jakby cos mnie zlapalo po drodze to napewno dam znac 🙂

Mam kilka numerow do was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka trzymam kciuki 🙂
Dziewczyny powiedzcie mi jak często chodzicie teraz do lekarza? Bo moja kuzynka zdziwiła się, że ja chodzę nadal co 2 tygodnie. Podobno w końcówce powinno się chodzić co kilka dni 🤢 No i jak załatwiacie sobie to KTG? Ja nie miałam ani razu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczynki.

Sluchaj Anulabku 🙂

Ja chodze do przychodni do gin. Ostatni raz bylam tydzien temu, czyli w 38 tyg. Zapytalam ja czy do ktg potrzebne jest jakies skierownie a ona mi powiedziala ze wlasnie ostatnie 2 tygodnie powinno sie robic KTG raz na tydzien. W sumie to do porodu raz w tygodniu. Ja mam dzisiaj i nastepne za tydzien o ile zdaze na nie dojsc w dwupaku. Lekarz juz w tym okresie sam powinien cie zapisac na ktg ale zapytaj zeby sie upewnic.

Buziaczki juz naprawde lece bo sie spoznie a w przychodni jak sie spoznisz to termin przepada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

Moja Nadia dziś kończy 2 tygodnie i zaczynamy werandowanie 🙂 już wczoraj jak spała w sypialni to uszczelniłam okno, żeby poczuła świeże powietrze 🙂 zresztą jak była u nas położna powiedziała, żeby otwierać okno bo my w domu mamy 25*C chociaż wogóle nie grzejemy.

Kamis może zacznij po schodach chodzić, albo poważnie porozmawiaj ze swoim brzuszkiem, żeby Nadia wyszła bo tutaj moja Nadia już czeka na nia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadza się Montusia tak jest! A KTG jak jest wszystko wporządku nie ma potrzeby robić przed terminem porodu, chyba że coś nie pokoi mamę to może się zgłosić do szpitala i zrobią bez problemu. Lekarz prowadzący może zlecić KTG jak jesteśmy po terminie i w tedy chce wiedzieć czy macica wykkazuje jakieś skurcze czy nie, i jakie jest tętno płodu, także nie martw się Anulab, że nie miałaś do tej pory robionego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulab ja od 36 tygodnia miałam robione co tydzień, tzn w moim wykonaniu miałam mieć robione co tydzień a w sumie zrobili mi raz hihihi, też za to płaciłam 30 zł.
Angel witaj w domu 🙂 ja mała zaczyna werandować dziś a w niedzielę skończy dwa tygodnie, dziś zrobimy sobie taki 20 minutowy "spacer" pod drzwiami tarasu 🙂
Montusia widzę że zaczynamy razem 🙂 super 🙂 mam nadzieję że u Ciebie jest równie przyjemnie na dworze jak u mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem. Przeczytałam 50 stron zaległości + 10 które już od rana wyskrobałyście :P

Jeśli chodzi o KTG, to ja mam robione w ramach wizyty (prywatnej) od 7 miesiąca i bez jakiejkolwiek dopłaty. Do tej pory miałam 3 razy robione - na pocz. 7, 8 i 9 mies.
Teraz mam wizytę 3 marca czyli w 38 tyg. (po 3 tyg. od ostatniej) i na pewno przed wizytą położna mnie najpierw podłaczy do KTG i z wynikiem już idę na wizytę do ginka.
A jak będzie z wizytami po 38 tyg to nie wiem. Ponoć raz w tyg. na KTG będę jeździć, ale czy wizyty normalnie jeszcze też się będa odbywac to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwira, cieszę się,że zadowolona jestes z pościeli. A czy ten ochraniacz ładnie przylega do łóżeczka? Bo właśnie boję się, zeby mi tak nie zwisał. Nie wygląda to estetycznie, a u dwóch koleżanek widziałam takie załamujące się...

Asia, ja wiem, ze cena dotyczy tylko poszewek i ochraniacza. Do tego chcę dokupić przybornik, falbankę i rogala. Bo wypełnienie mam, a baldachimu jednak nie chcę. Szkoda tylko, ze w tym sklepie nie ma jeszcze prześcieradeł...

Elwira, a kupowałaś w tym samym sklepie czy może w jakimś innym? Napisz mi jeszcze prosze, czy rogal jest taki twardszy czy raczej miękki? I zastanawiam się czy on mnie obejmie w pasie, hehe? ps. Prałas ochraniacz przed przywiązaniem do łóżeczka?

No zastanawiam się na tą pościelą jakby to nie wiadomo co było.

Z mamotato tez mi się podobają, te z haftem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella fajnie juz niedługo wyjdziesz z malutką na dwór, u nas pogoda na razie nie sprzyja , też ja najpierw po weranduje może w niedziele 🤔
ja otwieram okno jak mala śpi przykrywam ja mocnej kołderka , łóżeczko jest z daleka od okna i staram sie nie robić przewiewu , w szpitalu miałyśmy cały dzień otwarte okno i nic maluszkom nie bylo , nich łyka świeżego powietrza 🙂

j anie nadrabiam zaległości na forum , nie daje rady co sie zabiorę to mała sie budzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
chodzę prywatnie i też nie miałam jeszcze robionego ktg ale jakabym pojechała do szpitala to pewne by mi zrobili 🙂 nawet w tych ostatnich tygodniach wizyty mam co 3 tygodnie czyli kolejna w poniedziałek 1 marca. Cały czas wszystko było ok i może dla tego nie widuje się z lekarzem co tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...