Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U mnie kolejny dzień ładny ze słoneczkiem ale juz nie długo bo ma podobno po południu padać i wiać halny 🤢 może dlatego mnie głowa już boli

Olamat ale duża ta twoja Zuzia :P mam nadzieje że moja nie ma więcej niż 2,800 w tej chwili 🤨 bo ja się boję takiego 3,5kg że nie dam rady wypchać ☺️
Karka ja mam to samo zdaje mi sie że do dziecka nie potrzeba mi nikogo oprócz męża do pomocy ale za to teraz jest jeszcze dużo do zrobienia i co? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olamat moja córcia już na pewno ma ponad 3kg, nie zdziwię się jak będzie duża 🤢 A raczej długa jak mówi mój lekarz :laugh: Po tatusiu pewnie będzie wysoka, ale co za tym idzie, waga też jest już większa... Ale dam radę! Moja koleżanka urodziła SN 2 lata temu syneczka, który ważył 4150g! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki.

Ja ez sie melduje jeszcze w dwupaku.

Noc cala przespana, jedna wicyta na siusiu.

Od rana moze ze 4 skurcze, dluzsze i nie regularne. No i zapomnialam powiedziec ze wczoraj jak szlam sie kapac to na wkladce zauwarzylam troche, tzn. normalna ilosc sluzu w kolorze jakby pomaranczowym lub jasno brazowym, ale juz wiecej nie bylo.Pewnie czop zaczyna odchodzic 🤪 🤪

Karka posciel super ale to tylko na obrazku. Nie wiem czemu pokazuja tyle czesci skoro zestaw zawiera tylko posciel, poszewke i ochraniacz. Za to wszystko co tam jest to zaplacilabys o wiele wiecej. Oni chyba probuja naciagnac w ten sposob klientow.

Dzisiaj ide na KTG na 11.30 ale bym chciala zeby byly juz na zapisie jakies regularne skurcze. Zebym juz wiedziala ze to lada dzien.

A jutro mykamy z mezem na 30 urodziny jego siostry do miasta na piwko:P :P zebym tylko nie urodzila 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie waga dziecka przy porodzie 3500 g jest dobrą wagą. Przyzwyczaiłysmy sie do wagi poniżej 3 kg, ale tak jak pisała Kamis, marcóweczki rodziły sie wcześniej i to dlatego. Najważniejsze, że jest zdrowa i hasa sobie szczęliwie w brzusiu mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka ja nie namawiam Kamis na wywoływanie ciąży, piszę tylko jak jest u mojego gina i to też po terminie. Oczywiście najlepiej jak samo wszystko się zacznie, ale u mnie np. jest rozwarcie na 2 cm. od tygodnia i szyjka skrócona i na razie cisza, więc jestem pewna że jak nie urodzę do 3.03.2010 to wyśle mnie do szpitala, zresztą lekarz chyba wie co robi 🤨

Co do pościeli to kupiłam identyczną , kolor seledyn, tylko pełny zestaw wziełam łącznie z poduszką do karmienia. Wygląda cudownie, naprawdę nie żałuję tego zakupu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
U nas noc przespana, wstało słoneczko więc dzisiaj zaczynamy pierwsze werandowanie, a jak się pogoda utrzyma to w niedzielę pójdziemy na nasz pierwszy spacerek 🙂
wspaniale.

U mnie waga zgadza się z tygodniami ciąży, przynajmniej ta ostatnia, Amelia urodzona jest w 37+ 4 dniu i ważyła 3030 kg 🙂 więc tabelkowo 🙂
Idę bo mnie mnie mała wzywa hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja koleżanka urodziła w grudniu córeczkę i wagę z USG ocenili na 2600, przejeła się że mała jest i tak dalej a jak urodziła okazało się że waży 3000 gram. Także ta waga nie jest taka dokładna, bo ona jest obliczana na podstawie wymiarów co nie zawsze jest adekwatne do wagi. Zresztą słyszałam że nie koniecznie waga musi mieć znaczenie na ciężki poród, będzie jak będzie!! Głowa do góry! Mój mąż to ciągle powtarza że synek jest za mały i że pewnie go głodziłam :laugh: Choć ma już wagę koło 3400!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzusie i mamusie

nasza nocka dzisiaj była piszcząca -mała sama nie wiedziała co chce 😞 odpadł jej już pępuszek 🙂 w nocy .teraz śpi smacznie słodziaczek nasz malutki.

karka pościel śliczna .

kamis biedna nie denerwuj sie pewno data z okresu będzie tą właściwą 🙂 też uważam ze data z ostatniego okresu powinna być najbardziej brana pod uwagę a nie takie zmienianie po usg.

Angel gdzie sie podziewałaś tyle czasu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab jak bylam pierwszy raz u gin to wyliczyl mi na 1 marzec ale sam potem stwierdzil ze troche zle obliczyl bo z okresu mi wychodzi 26 luty i potem z usg w 20 tyg tez mi wyszedl dokladnie 26 luty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis spokojnie. Juz termin minal wiec w najgorszym przypadku do 2 tygodni urodzisz. Nie ma co wywolywac bo moze jeszcze jakies komplikacje z tego wyjda. Czytalam wczoraj w necie ze takie sprzatanie czy seks nie zawsze pomagaja, czasem mozna przez to przedluzyc ciaze a nawet dziecko sie moze przekrecic pod wplywem dzialania miesni. nie ma sensu. Jak bedzie gotowe to da znac. Napewno mozesz byc pewna ze to juz na dniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karka jak bym miala czekac do 2 tyg po terminie to bym chyba oszalala tzn do tyg jeszcze ale jak by juz bylo tydz po terminie i tu nic to bym sie strasznie bala,za duzo sie nasluchalam od kolezanek jak to one byly juz po terminie z tydzien,10 dni a lekarze czekali bo niby do 2 tyg i potem zazyczaj rodzily sie z zielonymi wodami albo podduszone i to nie jeden przypadek taki znam,takze ja bym w strachu byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Olu. Tak sie ciesze ze masz juz swoja perelke przy sobie. Napewno jestes przeszczesliwa.
Od jakiegos czasu po pracy jestem tak padnieta ze zasypiam na kanapie. Zupelnie jak podczas pierwszego trymestru. A w pracy szkole dziewczyne ktora zajmie moje stanowisko na okres macierzynskiego wiec tymbardziej nie mam nawet jak wejsc na brzuszka. No ale pozostaly jeszcze 2 tygodnie pracy – jest ok. Przestalam sie stresowac, w ciagu dnia mam wiele energii wiec postanowilam przebolec te 2 tygodnie.

Sluchajcie – po jakim czasie od urodzenia mozna wyjsc z dzieckiem na krotki spacer?

Co do daty porodu rowniez uwazam ze powinnysmy brac pod uwage date miesiaczki. U mnie do zaplodnienia doszlo 2 lipca wiec data I tak wypada na 25/26 marca. Takze podejzewam ze jezeli dzidzia nie postanowi inaczej to data liczona od miesiaczki powinna sie sprawdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...