Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez nie miałam robionego ktg ani razu u mojego lekarza w poradni. miałam robione w szpitalu jak leżałam codziennie aż mi zbrzydło 🙂 raz o mnie zapomniały to godzinę leżałam i słuchałam jak maleńkiej serce wali jak stado koni 🙂teraz usg 4 marca wiec zobaczymy czy będę miała następna wizytę czy nie 🙂 oby już na porodówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Wpadłam tylko przywitać się i zameldować że nadal jesteśmy 2 w 1:P Choć dzisiaj 26 i powinny 3 urodzić 😁

Ja mam taką cudowną lekarkę w przychodni że wizyty mam normalnie jak na początku ciąży, co miesiąc 🤪 🤢 Dlatego chodzę dodatkowo prywatnie, a do tamtej chodzę żeby chociaż badania były za darmo. KTG też nie miałam robionego.

Zmykam bo za raz mam lekcje 🤢 Do później Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni już nie długo 🙂 ja myślałam że do konca będe się męczyła z bólami nóg bioder pleców i innymi dolegliwościami typu krwawienia z nosa zawroty głowy senosć zmeczenie a tu raptem niespodzianka czuje się jak nowonarodzona 🙂 może i ty tak będziesz miała 🙂 dzisiaj dostałam wyniki egzaminu i mogę już rodzić wszystko zaliczone 🙂 i od dziś zaczynam nowy semestr ciekawe na ilu zjazdach jeszcze będę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni, Ty to biedna jesteś. Od początku te wymioty Cię męczą.
Mnie na szczęście nic... chyba jestem stworzona do bycia w ciąży... i oby do łatwego przechodzenia porodów 😉

Uciekam dziewczynki, bo kumpela się zapowiedziała i będzie za pół godzinki, a ja w piżamie i w turbanie z ręcznika na głowie 😉

Do pózniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj coś mnie napadło wieczorem nie dałam rady zasnąć co zamykałam oczy to się otwierały i w pewnym momencie nie wiadomo z jakiego powodu zaczęłam płakać i dzisiaj przeze mnie mój maż jest w pracy niewyspany bo siedział ze mną dopuki nie zasnęłam wtedy sam poszedł spać. Nie mam pojęcia co mnie napadło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka ach te hormony, co one z nami wyprawiają 🙂

Moni trzymaj się cieplutko, przesyłam buziaka pocieszyciela 🙂

A co do lenia, to jest on chyba zaraźliwy i od Was przeszedł na mnie, nic mi sie niechce!!! Jeszcze pół godziny temu byłam w piżamie, ale zebrałam się w sobie i wsię wykapałam, co za wysiłek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki my już po naszym pierwszym "spacerze" :laugh: :laugh: :laugh: małej się chyba podobało. Zjadłyśmy i teraz sobie słodziutko śpi, Boże jak ja na nią patrze to normalnie prawdziwy skarb.
Wczoraj jak leżała mi na brzuszku to Andrzej tak popatrzył na nas i mówi, kurcze jak ona się tam w twoim brzuszku mieściła hihihi.m Faktycznie teraz aż trudno uwierzyć 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jakos dzis nie jestem zmeczona a wrecz przeciwnie jakos mnie energia rozpiera,zrobilam obiadek filety z kurczaka w platkach kukurydz. ,surowke z kiszonej kapusty i marchewki i ziemniaczki. a tak wogole zauwazylam ze wogole mi przestaly wypadac wlosy i paznokcie tak mi sie wzmocnily ze dawno juz tak dlugich nie mialam,dziwne bo jeszcze 3 miesiace temu wlosy lecialy mi garsciami i myslalam ze lysa zostane.ale pewnie po porodzie znowu beda wypadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam wrazenie ze mi zaraz tą skore rozerwie,tak ma tam ciasno ze nie mam miejsca zebym brzuch miala miekki,wszedzie jest ona i brzuch twardy ze jak znajomi go dotykaja to tylko co to jaki ty masz twardy ten brzuch. a wymyslilam ze na drugie Nadi damy Dominika i chcialam dac tak mojej na pierwsze ale moj sie na Nadie uparl wiec chociaz na drugie bedzie Dominika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
byłam dziś u lekarki ,wsio w porządku, miałam USG włączone na moment,aby zobaczyć czy z dzidzią jest ok i jest ok, tylko z wrażenia nie zapytałam ile waży 😞 następną wizytę mam za 2 tygodnie i wtedy też ostatnie pomiary przed porodem, więc zostaje mi poczekać. Lekarka zrobiła mi ten wymaz z pochwy do badania GBS i badanie HBS ,teraz muszę poczekać na wyniki ( badania płatne - płaciłam 51 zł ) .
Ja przez pierwsze miesiące miałam wizyty co miesiąc, potem co 3 tygodnie a teraz co 2 tygodnie ale KTG mi też nie robili , może dlatego,że chyba u tej lekarki to nie ma sprzętu do tego badania,ale jakby było potrzebne to by mnie chyba wysłała do szpitala.
Paulinka - moja też dziś spokojniejsza, ale ostatnio ożywia się popołudniu wiec zobaczymy jak będzie.
Zmykam zrobić zupkę 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...