Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny, a jest różnica pomiedzy OILATUM a OILATUM SOFT?

Oki, Sudocrem mam. Tyle, ze kuzynka mi mówi, ze u niej tylko Bepanthen. Zatem poczekam sobie i najwyzej kupię jak sudocrem się nie sprawdzi 🙂 Ale tak czy siak musze coś kupić do brodawek... więc albo Bepanthen albo Maltan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Karka oilatum soft jest delikatniejszy, ja mam krem soft jest świetny po prostu.
Co do pupki ja polecam linomag, jest dużo łagodniejszy i jeśli nie ma odparzenia nie ma co przesadzać, sudocrem też mam ale nie używam, to silna maść jak będzie potrzeba to użyje a linomag używam ochronnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co ja mam innego robić

remontujemy mieszkanie
w poniedziałek badz wtorek prześle wam zdj 🙂 mojego kibelka 😁 jest odjazdowy..

wiecie jakie zakwasy juz czuje jutro bede polamana ale lepsze jest to,ze wypiłam herbate i jestem spowrotem w pełni sił do pracy własnie czekam aż firanka sie wypierze 🙂)

ja tez mam Oilatum dla małeo i na sobie próbowałam jest zajebiaszczy

Karka a może i dzieki temu wkońcu ktoś przelamie ta cisze bezporodowa 🙂

choć ja chce w poniedzialek isc do mojej pani gin jeszcze w odwiedziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Cruella 🙂
Ale po każdej zmianie pieluchy smarujecie pupę tymi maściami/kremami czy tylko jak jest zaczerwienienie?
A linomag to nazwa maści, tak? Kupię w aptece?

Wpadł mi pewien produkt w oczy zwiazanymi z rozstepami. Ja po Mustelli, która u mnie się nie sprawdziła i mimo wszystko pojawiały się nowe rozstępy smaruję się kremem Perfekta Mama. Teraz kupię to i zobaczę czy zadziała:
http://www.bangla.pl/kosmetyki-higiena/pielegnacja-ciala/odchudzanie-cellulit/dax-cosmetics-perfecta-extra-slim-serum-do-szybkiej-redukcji-rozstepow-p2953.htm

Ehhh... przy tych wszystkich wydatkach to taka cena kusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bepanthen to ja mam juz teraz w obrocie na moich brodawkach .. pozatym dziś w południe aż głupio mi sie zrobiło bo miałam takie wielkie plamy i nie zauważyłam co ten biedny chłopak od remontu musiał sobie pomysleć :-D
Anulab na mnie moj też krzyczy za to ale cóz nic nie pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karka po wytarciu pupy mokrą chusteczka trzeba osuszyć pupkę i posmarować maścią za każdym razem profilaktycznie, sudocrem ma to samo zastosowanie tyle że jest dosyć mocny jak na profilaktykę 🙂
Anulab super masz ta wodę sama chyba też kupię 🙂
Karka ja z perfecty mam krem do twarzy po porodzie zapobiegający przebarwieniom i żel do higieny intymnej jest świetny polecam wszystkim mamom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a widziałyście ten link do kropli sab simplex co wklejałam??
Ja na sutki też bepanthen, ale i tak bolą.
Linomag kupisz bez recepty w aptece i kosztuje ok 7-9 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karka ja mam tą
http://www.cefarm24.pl/linomag-masc-20procent-30-g-p5857.html
Ja kupiłam zasypkę Nivea jak wszystko i czasem małej pod paszkami zasypie, puder jest najlepszy tylko trzeba tam wcześniej dokładnie osuszyć 🙂
Do buźki też mam ten na każdą pogodę, wszędzie go polecają 🙂
Karka nie martw się że dużo pytasz to dobrze,
Anula nie stresuj się w praktyce to dużo łatwiejsze 🙂

Idę spać,
Dobranoc wszystkim 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka napisał:
A używacie bądź zaopatrzyłyście się w jakies pudry czy zasypki?


Karka, ja nie kupuje bo jak jest jakies odpazenie to najlepsza jest zwykla maka kartoflanka 🙂 no chyba ze urodzi sie pulpecik z masa faldek to moze wtedy kupie 😉
co do pozostalych kosmetykow to zdecydowanie Nivea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry to ja dzisiaj pierwsza 🙂

I jeszcze 2w1

Malo dzisiaj spalam bo zasnelam dopiero po 3.00 w nocy i juz na nogach jestem.

Ogolnie tylko jedna wizyta w wc i reszta bez problemow.

Chyba jednak donosze do terminu 😞

A ja chcialam szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co dziewczyny ja po tym jak mi kilku lekarzy prprokowalo zeby Livie udalo sie tylko do 38 tyg donosic a pozniej mi musieli wywolywac to juz ja nie wierze w takie przepowiednie 😠 jeszcze tydzien??? a skad ona to wie i to na podstawie ktg?? porod z reguly zaczyna sie spontanicznie, wiec nie ma co sie nakrecac takimi przepowiedniami- po co oni nas denerwuja, wiadomo ze pierwsze dzieci statystycznie rodza sie blisko terminu z miesiaczki albo czesciej po i u nas to sie zgadza bo do tej pory urodzila Montusia i Anitek ale mialy wywolywany porod a Cruella i Ola urodzily przed ale drugie dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiesz Anulabku ale porod moze odbyc sie w kazdej chwili 🙂

Kurcze az nudno sie tu zrobilo bez nowych dzieciaczkow.

A bylo tak slodko.

Ale jak tylko marzec sie zacznie to jak sie zaczniemy sypac:laugh: :laugh: to hoho 😲 😲

Terminy sa praktycznie co 1 dzien.

Wiec nie nadazymy gratulowac bo ciagle jakas w szpitalu bedzie:laugh: :laugh: ale bedzie zamet wtedy.

A moge sie zalozyc ze i nawet ze 2 sie rozpakuja w jeden dzien bo przeciez kalendarz mamy bardzo zwarty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...