Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki nie szalejcie, poczekajcie jeszcze choć tydzień dwa a zobaczycie że waga maluszków też będzie ponad 3 kg, my urodziłyśmy w 37 tygodniu, wiec poczekajcie choć do terminu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam ze spacerku 🙂

Poniżej przesyłam fotkę 🙂 zmieściłam się już w płaszcz zimowy z tam tego roku choć tylko z cieńka bluzką pod spodem ale i tak mi się ciesze, że tak szybko zrzucam wagę - 1kg codziennie aż szok jak wchodze na wagę a to 1kg mniej 🙂 [img size=160]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2010lut28_0078.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Anulka gratulacje!!! Wracaj do formy i jak najszybciej do domku 🙂

CZekamy na zdjecie Martynki 🙂

Kurcze ale sie nam Anka zalapala na ostatni dzien lutego 🙂

No a od jutra marzec to juz sie zaczniemy sypac dzien w dzien 🙂

Az nie bedzie mozna nadazyc 🙂

Kasenn mam nadzieje ze ciebie tez ruszy 🙂

To bedziesz juz miala swojego Tymusia przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA 🙂
SERDECZNE GRATULACJE DLA ANULI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ASIA LAP OKLASKA ZA TAKA WIADOMOSC 🙂 DZIEKUJE ZA INFO RAZ JESZCZE 😘
JA TAK NA CHWILUSIE BO RODZICE SA I TAK WIECIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz wrócilam od rodziców i od razu do laptopa, aby zobaczyc co z Anulką. Bardzo się cieszę, cos w kóncu sie ruszyło!!! Juz niedlugo wszystjkie sie posypiemy. Od jutra jak ktoś zapyta kiedy rodzisz, to odpowiemy "w tym miesiącu" 🤪 🤪

Anula serdeczne gratulacje 😘

Do mnie jeszcze nie dociera, że za dwa, trzy tygodnie będę miała mojego maluszka przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja życzę Wam spokojnej nocki 🙂
Przeczytałam zaległości z całego weekendu i też mogę iść spać 🙂

Anulka-jeszcze raz gratuluję. Super,że już masz córę w ramionach. Szybko wracaj do formy i do nas na brzuszka 😘

Za 2 godziny rozpoczyna się marzec. Pewnie już żadna z nas nie zostanie lutówką. Anula zamknęła miesiąc 😁

Jej, niby się nie stresuję... ale gdzieś jednak w głębi jest niepokój... to juz TEN wyczekiwany miesiąc... 🙂

Dziś mi się śniło, ze urodziłam (znowu bezproblemowo i bezbólowo) pętając sie po jakimś dworcu. Ale jakoś tak urodziłam, ze chodziłam zaraz z Małym w ramionach i mu dziękowałam,że urodził się 10 marca. Że mnie posłuchał, bo miał do wyboru - 10, 15 i 20 marzec. Przyjechała karetka i wzięli go do zważenia. Okazało się,że ma 1500g. I ja tłumaczyłam, ze to niemożliwe, bo w 35 tyg juz maił 2800g...
I wówczas poczułam ruchy dziecka w brzuchu i urodziłam drugie... Haha, no i razem moje dzieciaszki miały wagę ponad 3000g... i niby wszystko się zgadzało...

Więc wnioski ze snu mam takie - urodzę 10 marca :laugh:

Śpijcie dobrze Brzuszki i Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!
Gratulacje dla Anulki!
Ciekawe, która pierwsza w marcu?
Jak to możliwe, ze Wam tak łatwo przychodzi sen w nocy? To chyba ze mną jest coś nie tak? Choćbym nie wiem jak wcześnie się położyła, to i tak leżę do 4 nad ranem! A wstaję o 10.00. Czy tylko ja cierpię na bezsenność? Jak tak dalej pójdzie, to na porodówce nie będę miała siły przeć 😞





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELLO 🙂)))))) Dziś jestem PIERWSZA na forum 🤪
Zatem witam wszystkie i życzę przede wszystkim miłego dnia 😆
Kochane, Wy spicie, a tu marzec przyszedł... 🤪
NASZ MARZEC 2010!!! :laugh:
Ja już nie wiem czy się cieszyć, czy lepiej trochę zatrzymać ten czas... 😉

Martitka, szczerze współczuję. Ja generalnie śpię bardzo dobrze. Wiadomo, ze budze się kilka razy w nocy, bo przy każdej zmianie pozycji i gdy muszę się wytoczyc na siusiu, ale jakoś zasypiam spowrotem... I w ogóle ostatnio jestem szybko wyspana - jakby mi było szkoda dnia na sen :laugh:

Ciekawe jak tam nasza Ania? Jak jej nocka minęła... Czy juz w błogości i spokoju, czy może jeszcze nerwowo w obawie nad córą? Ehhh... obawiam się tylko, ze poród przychodzi tak niespodziewanie... żeby mnie nie zaskoczył tylko, bo ja torbę dopiero po wizycie u lekarza w środę chcę pakować 😁

Wstałam po 5, odprawiłam męża do pracy, zjadłam pierwsze śniadanko, zamoczyłam pranie, włączyłam tv i kompa... i witam się z Wami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny więc mamy MARZEC 🙂

Teraz to już nie ma odwołania od niczego zaraz zobaczymy jak zaczniecie się pojawiać ze swoimi pociechami na forum 😁

Która następna w kolejce ? bo lista już trochę nie aktualna jak widac matka natura nie trzyma się tabelki w exelu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny więc mamy MARZEC 🙂

Teraz to już nie ma odwołania od niczego zaraz zobaczymy jak zaczniecie się pojawiać ze swoimi pociechami na forum 😁

Która następna w kolejce ? bo lista już trochę nie aktualna jak widac matka natura nie trzyma się tabelki w exelu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[size=4]wreszcie wyczekiwany przez nas MARZEC! 🤪

ja na dzis obstawiam Kamis 🙂

a ja jestem padnieta - wczoraj do 24 przenosilismy sie na gore bo moz wrescie skonczyl remont wiec jednak udalo sie przed porodem 🙂 czyli wszystko mam juz przygotowane , poukladane w szafach, jeszcze dzis wizyta u lekarki na 13 a pozniej sprzatanie domku i czekamy na Marcela 🙂
nawet nie wiecie jak mi ulzylo ze zdazylismy , Kasenn Ty juz tez chyba na remontowej koncowce 🙂 i bardzo dobrze bo do srody niedaleko 🙃
tak mnie wszystko boli i mam zakwasy ze pozwole sobie na 1 tabl paracetamolu.

milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,u mnie bez zmian nic mnie nie bierze,i juz sobie mysle ze ja chyba nigdy nie urodze,no ale w koncu Nadia na zawsze w brzuchu mi nie zostanie wiec kiedys musi sie zacząc:P jutro jade na to ktg to zobacze. a tak wogole to wczoraj wzielo mnie jeszcze zapalenie pęcherza,latalam ciagle do kibelka a tu kilka kropli i tak mnie szczypalo,masakra,ale potem to wygrzewalam i troche ustapilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...