Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

Widzę, że się coś ruszyło trzymam kciuki za Anulab dasz radę 🙂
A z rana jak zobaczyłam że dziś ostatni dzień lutego zastanawiałam się czy któraś urodzi jeszcze w lutym, czy jednak od jutra od marca zaczną się wszystkie sypać 🙂

Moja Nadia postanowiła dziś nie spać od 2-4 wogóle miała oczy jak 5zł i nawet nei myślała o spaniu tylko o jakimś zabawianiu ehh ale daliśmy radę z mężem 🙂

Kupiłam już bujaczek i karuzelę Fisher Price - bujaczek z wibracjami jej się bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiula Ty piszesz o pierwszych promieniach slonca a u mnie mega nawrot zimy... wlasnie maz szaleje z odsniezarka 😞

Montusia, te lezaczki z wibracjami sa rewelacyjne na kolki 🙂 -przynajmniej Livia bardzo sie uspokajala no i milej ogladac swiat z takiej perspektywy niz z wozka czy lozeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂

Kurcze Anula miała czekać na mnie 😁 No ale skoro nie wytrzymała to trzymam mocnooooo kciuki!! 🙂

A mnie od piątku (tego fałszywego alarmu) brzuszek pobolewa praktycznie cały czas, już sama nie wiem jak się ułożyć żeby sobie ulżyć 😞 Pocieszam się tym że już niedługo, Boże jutro marzec!!!! 🤪 🤪 Ale się cieszę 🤪 🙂

Cruella, Ola śliczne zdjęcia z Kruszynkami, jakie One maleńkie:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki June.
To może jeszcze mi podpowiesz jak jest z pielęgnacją kikuta pępowiny? Tu nasze Mamusie piszą, że spirytusem przemywają. A w gazetach czytam, że odchodzi się od tej metody i wystarczy go jedynie osuszać, wietrzyć i nie moczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja w takiej sytuacji puscilabym na to kropelke spirytusu i zeby sam wysechl, to powinno zasuszyc, bo nie jest to pozostalosc po waciku zadnym? jesli nie to bym tylko to zasuszala spirytusem i zobaczysz jak jutro to bedzie wygladac i najwyzej do poloznej bym zadzwonila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
Widzę że nic nei wiadomo o Ani, no nic trzymamy kciuki 🙂
Montusia widzę że nasze dzieci się umawiają hihihi, moja co prawda nie miała aż tak szalonych pomysłów, ale dziś znów co 3 godzinki a już było tak miło. Rano natomiast czas na zabawę i ani jej się śni iść spać hihiih, na szczęście tata pomógł.
Ola ja jestem przerażona pępkiem, mojej za dzień może dwa odpadnie a ja się go panicznie boję, wczoraj trochę posmarowałam spirytusem ale i tak czekam na położną.

Ja oczka i buźkę przemywam przegotowaną wodą i wacikiem zwykłym 🙂

aaaa i witam nową mamusię na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee moj mąż stwierdził dziś że za 3 dni urodze to był jego tekst powitalny 🙂


tewraz jestem juz prawie przy końcowce przygotowywania obiadu grzybki miesko ziemiaczki mniemii i jeszcze fasolke szparagowa 🙂 nie ma to jak niedziela .. i bede czekać na meza bo pojechał w teren z kolegami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry w piekny niedzielny dzien 🙂

U mnie super slonko i na sloncu prawie 20 stopni 🤪 🤪 az na spacerek sie wybiore z mezem 🙂

Ola, cruella wasze coreczki sa takie malutki i sliczniutkie, ja juz tez chce mojego brzdaca 🤪

Oooo co ja tu widze, Anulke wzielo?? mam nadzieje ze juz urodzila i nie pisze bo odpoczywa po porodzie. Oby poszlo jej chocby bezbolesnie, bo skoro wczoraj jeszcze pisala ze nie urodzila to pewnie dobrych kilka godzin jej zesszlo.

No nic czekamy na wiesci 🙂

A u mnie ogolnie noc przespana tylko nad ranem bole w biodrach az mnie skurcze lapaly w nogi.

A tak poza tym to wczoraj jakies ciagniecia i skurcze. Mialam nadzieje ze mnie wezmie u szwagierki na urodzinach ale niestety.

Dobra laseczki musze sciagnac suche pranie bo zaraz bede wieszac nowe. No i do sklepiku trzeba sie przejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ale czemu Ty w domu, pakuj małą i w świat 🙂
cieplutko jest trzeba korzystać z pogody. W lesie nie narażasz jej na spotkanie z tysiącami osób 🙂
Aha i nie wiem czy powinnaś tak często przemywać, jak się nic nie dzieje to dwa razy dziennie a skoro nie śmierdzi to znaczy że jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcę ja najpierw po werandować 🙂 ale w tygodniu już wyjdziemy , słonko u nas świeci ale czy jest aż tak ciepło aby pierwszy spacer odbyć ? 🤔 a co to za spacer 30 min w samochodzie a potem tylko chwila w lesie , a oni chcą połazić dłużej,jeszcze się najeździmy do lasu i nad morze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...