Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojej jaka Martynka slodziutka 🙂

Kamis ale mi apetyt zrobilas na nalesniki:P

Mam jajka i make i mleko i nutelle i dzemik 🤪

wszystko jest, maz spi po pracy, bo troche zmeczony wrocil to ja sobie zaraz pobaraszkuje w kuchni.

Wiecie co dziewczynki mnie tez tak nic nie rusza a do terminu tylko 5 dni.Mam nadzieje ze nie beda mi wywolywac i meczyc w szpitalu i ze maly wkoncu sie wezmie za siebie i wylezie na swiat,ciekawe po kim on taki leniwy? 🤔 🤔

A mi dzisiaj przyszla mustela ta na rozstepy i blizny i juz dzisiaj ja uzyje. Zobaczymy czy faktycznie tak szybko dziala jak pisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobrze 🙂 dla mnie najwazniejsze zeby te straszne rozstepy z brzucha chociaz o polowe wyblakly, i niczego wiecej nie potrzebuje. Kilogramy jak beda mialy to same spadna. No moze bedzie trzeba im odrobine pomoc, no ale cos za cos jak sie chcialo takie cudo na swiat to teraz trzeba troszke sie pomeczyc.

Dobra ide te nalesniki robic bo mi jz slinka leci po cyckach:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
ktos pojechal rodzic???

Cruella zamowilam ten sabsimplex na ebay i mam nadzieje ze to ten ktory Ty masz 🙂
co do roztepow to sie smaruj Kochana 🙂 mi roztepy na pupie wyszly 3dni temu!!! 😞 a Maly jutro ma miesiac!!!
normalnie zalamka cala ciaze nic po porodzie tez nic i sie przyplatalo teraz 😠
ale takie tycie i lekko sine wiec smaruje i mam nadzieje ze wiecej nie wyjdzie.
Na szczescie po plazy w stringach nie biegam wiec da sie ja zakryc jakos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek moje sa na pewno niemieckie. Opakowanie takie biało niebieskie 30 ml, jak coś daj link z tego co zamówiłaś to Ci powiem czy te same 🙂
Macie oklaska za miesiąc, gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella dziekuje 😘 oklaska zachowam do jutra 😉 bo to jutro konczymy miesiac 🙂
co do kropli to jest wszystko po niemiecku i napisane jest w aukcji ze sa oryginalne niemieckie i to nie te ze slonikiem.
nie mam tu aukcji na kompie bo Maz ze swojego kompa zamawial i nie wiem od kogo. jutro powinny przyjsc bo juz wyslane zostaly.
a sobie wyobraz ze kupilam 2szt na allegro i bylo napisane ze oryginalne niemieckie koles przyslal a to byly te ze slonikiem i do tego produkcji czeskiej 😠 zadzwonilam no i powiedzialam co mysle o tym i ze moge sobie je kupic za 12zł na netowej aptece a nie za 35zł na allegro i ze to jest wprowadzanie klienta w blad bla bla bla... a koles na to ze czeskie sa lepsze...wiec mowie ze skoro sa lepsze to po co na allegro pisze ze sa oryginalne niemieckie i do tego zdjecie kropli tez bylo wklejone z kroplami niemieckimi...
ma oddac kase i tyle...ech normalnie brak slow 😠
co do rozpakowywania sie to jak tak patrze to czasem bym chciala znow miec brzusia :P tak jakos teskno czasami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ja mam te
http://cgi.ebay.pl/SAB-SIMPLEX-oryginalny-NIEMIECKI-NAJTANIEJ-NA-EBAY_W0QQitemZ220563184153QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_212?hash=item335a971a19
a wiesz może jak je stosować??
Szwagierka będzie musiała mi przetłumaczyć bo my niemieckiego nie znamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie najadlam. ale bym jeszcze jakiegos loda sobie mlasnela.

Ale dopiero wieczorkiem z pieskiem bede szla to zachacze o sklepik 🙂

A co do tego ze juz jest marzec to jeszcze wyjdzie na to ze wszystkie przenosimy. i do polowy marca zadna nie urodzi.

Normalnie jakis zastoj sie zrobil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

dziewczyny ja mialam pas pani teresa po Livii i zarowno w instrukcji jak i od poloznej wiem ze mozna tego typu pasy stosowac dopiero po pologu!!!!! wczesniejsze stowowanie grozi sklejeniem sie miesnia macicy!!! Cruella Ty juz w tych majtkach smigasz???? poradz sie lepiej poloznej zeby sobie czegos nie narobic. A ten pas bardzo ladnie wszystko sciaga ale nie kupujcie teraz bo po 4-6 tyg pologu trzeba zmierzyc obwod i tym wymiarem kierowac sie przy zakupie pasa zeby sobie nie zaszkodzic.
A tym razem chyba kupie te majciochy co ma Cruella chociaz Pani teresa tez byla dobra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...