Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wygnały mnie z łózka skurcze poszłam do wanny wyszłam niby skurcz sie nie powturzył ale bol pleców masakra.. ja mysle ze mały czeka na to by jutro kolezanka mi okna umtła 🙂jak cos bede pisac 🙂 na brzuszku i do jednej z lasek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry kochane dzisiaj pierwsza jestem 🙂

Ale mam piekna pogode za oknem. czysciutkie niebo i piekne sloneczko juz od 6 rano puka mi w okienko:P

Nic musze zjesc jakies sniadanko i jechac oddac PIT.

Nocka przespana zero jakichkolwiek dolegliwosci. Tylko jedna wizyta na siusiu.

Maly wie ze mamusia jeszcze chce zeby tam troszke posiedzial. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie i Brzusie 🙂

W nocy nie mogłam spac, śnił mi się mój poród, masakra!!

brzuch mi się tak niesamowicie obniżył w ciągu dwóch dni, że sama to zauważyłam wizualnie. Nie mam zgagi, która męczyła mnie od 5 misiąca ciąży i nie sapię jak staruszka. Czuję takie wewnętrzne poddenerwowanie, jakby coś miało sie wydarzyc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja dalej 2w1-standard.wczoraj nawet byl seksik i nic oczywiscie mnie nie ruszylo,takze jutro wywolywanie 😠 olamat u mnie brzuch jest obnizony juz od 4 tyg i nic a mowią ze sie obniza 2,3 tyg przed porodem.zjadlam musli z mlekiem i ide dalej spac hehe,zeby ten dzien szybko zlecial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

O 5.15 pozbyłam się czopu... więc chyba mój ginek się wczoraj nie mylił... Cholera, a 15 miałam rodzić (lub ew. 10/20). Najbardziej przerażony jest mój mąż, który chodzi i powtarza - Boże, Ty na serio urodzisz do weekendu :laugh:

W każdym razie Młody nic się nie rusza. Od 3 godzin chodzę, a on ani drgnał... oby to nie cisza przed burzą.

Poszłam rano po bułeczki na sniadanko. Mały mrozik u nas -2st., ale słonko pięknie świeci i jest super rześko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuchatki, wpadlam zeby zobaczyc czy ktoras urodzila, ale widze ze narazie sie meczycie bidulki, mam nadzieje ze niedlugo cosik sie wydarzy i urodzi sie marcowe malenstwo 🙂
pogoda piekna...idealna do rodzenia...olivia moja spokojna, zadnych skorczy 😞 ojjj chcialabym juz byc po...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh, ja też bym chciała już być po, bo takie czekanie to opiero stres... :laugh:

Ja zatem dziś torbę pakuję. Zaraz biorę się za prasowanie i będę czekać 😆
Tak sobie myślę,że mogłabym jutro urodzić - piątego w piątek 😁
W weekend nie chcę, pewnie mniej personelu jest wówczas i w ogóle.
Do tego wszystkiego waham się pomiędzy dwoma szpitalami. Bo niedawno w takim jednym otworzyli nową porodówkę po remoncie i mnie kusi ta perspektywa... widziałam fotki, wygląda super...

Choć myślę sobie, że któraś z dziewczyn, które są wyżej ode mnie na liście niech urodzi, bo ja się nie chcę zbyt szybko wpieprzac w kolejkę... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki 2 w1

elwira to dzisiaj twój dzień -masz termin na dzisiaj i co? ja miałam na jutro ....:laugh: :laugh: :laugh:
karka to może u ciebie coś się ruszy ?

ja się dzisiaj w nocy z płaczem obudziłam taki miałam sen głupi -psa mi chcieli zastrzelić za to że śpi z nami w łóżko.nie mogłam się uspokoić Piotr mnie całował a ja dalej ryk jak cholera 😞 skąd te sny się biorą ?

Majeczka śpi po cycku słodziutko,na dworze ładnie i się zastanawiam nad pierwszym spacerkiem 🤔

kinia i cruellla macie racje to co piszą lutówki to lepiej nie czytać - zero radości z maluszków , czego sie dziewczyny spodziewały po porodzie nie wiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamunie 🙂

Ale się wyspałaaam :P u mnie też słoneczko pięknie świeci czyste niebo i mrozik spada bo było jeszcze chwile temu -3 a jest -1 więc supcio

Olamat pisałam wczoraj musiało ci umknąć że Martynka ma żółtaczkę i nie wiedzą kiedy wyjdą póki co ,wkleiłam zdjęcie nowe małej ślicznotki i Anulabek ma wreszcie pokarm z czego się cieszy i pozdrawia wszystkie mamuśki 🙂 coś pisała jeszcze o kroczu że nawet nie boli ,tylko hemoroidy ma straszne 😞 no to zapomniałam napisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...