Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobitki

a ja wlasnie z mezulkiem ze spacerku wrocilam 🙂

Pogoda super tylko juz sloneczko zachodzi i juz sie chlodno robi.

A kasenn pozdrowilam ale bidulka sie nie odezwala pewnie jeszcze spi bidulka.

A ja to pewnie nie urodze przez najblizsze 4 dni 😞

Maly sie zaparl i nie chce wyjsc

Chociaz dzisiaj strasznie mnie klulo i rozrywalo mi pipke

i jakies skurcze mocniejsze ze 3 mialam.

Kurcze oby do terminu sie wyklul no najwyrzej do 10 marca. Dluzej nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 🙂 🙂
Melduję się 🙂 🙂 🙂 Ja grzecznie chodzę 2 w 1 ,bo i tak mam termin na koniec marca ,wiec na razie luzik 🙂 choć zastanawiam się faktycznie jak to będzie po porodzie ,ale skoro Wy mówicie ,że damy wszystkie radę 🙂 więc damy 🙂 🙂 🙂
Wczoraj sobie odpoczęłam i się wyspałam , to teraz idę trochę ogarnąć mieszkanko 🙂 🙂 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella ile dajesz kropli vit.d3 malej ? masz w kapsułkach czy kroplach , bo ja mam vigantol w kroplach i od dzisiaj mamy dawać bo to 15 dzień życia malej , położna mówiła żeby dawać 2 krople , a w ulotce pisze po 1 wiec zgłupiałam ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po plotkach, spokojnie moglam zjeśc ciasto bez wyrzutów sumienia 🙂

Zaglądam a tu taka cisza jak makiem zasiał, może wszystkie jesteście na porodówce??

Kamis trzymam za Was kciuki, bądź dzielna i naciesz się ostatnią nocą z brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu nie mam pojęcia bo ja mam te gotowe a ampułkach, i wit D i wit K, zadzwoń do pediatry najlepiej, jak chcesz zapytam moją położną, naprawdę bardzo konkretna babka i mam do niej pełne zaufanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja ma Wit. K i D w kapsułkach, nie musze odmierzać chociaż cieżko jest wycisnąć na łyzeczkę 🙂

A mi dziś wybił mój planowany termin porodu 🙂 a moja Nadia już ma 3 tygodnie szok 🙂

Zaraz muszę ją budzić żeby ją wykąpać 🙂 pózniej cyc i spać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaminy są bez recepty - w szpitalu tylko mówią lub pieczatke wstawiają w książece dziecka kiedy zacząc brać i jakie witaminy 🙂

Olamat tez jestem w szoku, a z drugiej strony nie mogę uwierzyć że dopiero dziś mija mi termin 🙂

Teraz na Was czas dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia my za 3 dni 3 tygodnie hihihi.
Mój pierwszy termin porodu też dzisiaj upływa ale super.
Mnie też w książeczkę wpisali co mam podawać 🙂

My już po kąpieli, zobaczymy jaka dziś będzie nocka, trzymajcie kciuki by była lepsza niż ostatnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymamy kciuki Cruella 🙂 Życze Ci blyskawicznego karmienia i szybkiego zasypiania 🙂

Dzieki dziewczyny za info nt witamin. Musze zbierac informacje bo termin już niedaleko i trzeba Was mlode mamusie "wykorzystac", bo jesteście ze wszsytkim na świeżo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi sie milo zrobilo... Zadzwonila koelzanka z pracy zapytac czy jutro wracam. POwiedziala ze szykowaly niespodzianke na jutro ale musza sie upewnic czy wyzdrowialam. Zarezerwowaly stolik we wloskiej restauracji. Pewnie sie wystraszyly ze moge nie dotrwac kolejnego tygodnia i postanowily zorganizowac przyjecie wczesniej hehe. Przede mna ostatni tydzien pracy i hasta la vista 🙂

Ale kochane prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...