Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasenn biedna jesteś dalej się źle czujesz? u nas dzisiaj w nocy popadał śnieg ale chyba nie jest zimno wyjdę z małą na krótki spacer jak Eliza wróci ze szkoły .musimy iść z psem przyciać pazurki do weterynarza 🙂

no kamis juz w szpitalu może coś sie już dzieje ? 😉

zamówiłam sobie mustele tą która polecałyście i jeszcze krem do brodawek bo mi sie już kończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jekuje June 🙂 kurde ale z dniiem tesciowej to nie za fajna 🙂 mi sie data imienin trafiła a moja tesciowa jest anty na mojego małego to może babci zrobi na zlość 🙂)

kurcze znowu bypływa ze mnie biała piana 😮 o co tu chodzi...


ooo biegne dołazienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak Asiu miałam wczoraj


Boze i wreszcie troche mniej mnie ciąży na flaczkach,
od razu lżej i żołodek spokoniejszy 🙂 mietówka pomogła.
Dziś niech urodzi już kamisś i Elwirka ja jeszcze wytrzymam tylko oby nie w niedziele 🙂)


Ola u nas śnieg tak sypie ,że biiiałoo i bloku obok mało co widac a te płatki takie duże ... ale ważne że tamten śnieg już zginoł 🙂


JUNE kochanie może olej to nie mysl o tym i samo przyjdzie ja tez jak wyluzowałam to sie okazało ,że i rozwarcie mam i czop zszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki 🙂

Jestem z Kamis w kontakcie, narazie nic nie napisała, czyli cisza. Jak tylko da mi znac to zaraz wiadomośc puszczę dalej 🙂

Kasenn wszystkiego naj naj 😘

Mój mąz ma dziś wolne i miałam śniadanko do łózka, mniam pyszną jajecznicę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O i tym razem to nawet skurcz mnie zlapal i brzuszek twardy.

Oj jak boli ale az tak na gore brzucha promieniuje 😞

Az mnie na kupke cisnie przy tym skurczu. Ale to tylko gazy bo chyba jelitka puste.

O i przeszlo, ale juz tak mocno bolalo. To juz pewnie nie dlugo.

Moj maz tezsie od wczoraj modli zebym dzisiaj urodzila to by mial weekend wolny akurat na pepkowe a potem reszte co mu przysluguje.

I znowu brzuszek twardy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to prasuj kochana 🙂

Ja tez bym chciala, wczoraj pozno wieczorem jak juz mialam takie skurcze i klucia to nawet poszlam sie dokladnie odkrzaczyc. Bo pomyslalam jak mnie w nocy zlapie to wiadomo nie bede sie pieprzyc z maszynka na szybkiego:laugh:

Ale z drugiej strony urodzic w dzien tesciowej 🤢

A ja akurat jestem poklocona i nic sie nie zapowiada ze bedzie lepiej, bo obie jestesmy uparte i wredne. 🤨

Oj i znowu mi brzuszek stwardnial i skurcz tez zlapal.

Musze wkoncu zaczac sprawdzac czestotliwosc.

A tak wogole to trzeba isc sie wykapac bo przeciez samo nie odpadnie:laugh: :laugh: i przy okazji sprawdze czy mi przejdzie po cieplej wodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie przez kilka dni by nie bylo z kim pogadac.

Ale normalnie co kilka minut mi wyraznie twardnieje brzuch i te skurcze prawie kazdy jest bardzo bolesny i sie ciagnie z pol minuty. Oby to bylo to. Ale jakby bylo to moj maz jest teraz 30km od domu na szkoleniu BHP i nie ma samochodu 😞

Wiec nie wiem czy by zdazyl do domku.

Oj i znowu skurcz. A woda sie leje do wanny 😲 oj bo jeszcze sasiadke zaleje.Lece na relaksik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...