Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 🙂
Normalnie chyba za wcześnie chodzę spać i o takich wspaniałych rzeczach dowiaduję się rano, ale cóż takie wiadomości na początek dnia , sama radość.
Kamis
gratulacje dziewczyno, czekamy tu na Was, Nadinka śliczna 🙂
No i kolejna dziewczynka, panowie marcowi brać się za wychodzenie hi hi.

My już na nogach dziś pierwsza, noc jak przewidziałam, bezsenna. Odciągam małej katar ale i tak jej spływa i wymiotuje nim, masakra. Choć i tak myślałam że będzie gorzej, przez nawilżanie śluzówki i odciąganie ma drożną jedna dziurkę co pozwala jej na swobodne jedzenie przynajmniej. Bogu dzięki za to 🙂
Tak czy inaczej wystawię ją dziś na polko niech się hartuje, sam katar może przejdzie od świeżego powietrza.

Mam nadzieję ze jej pomoże. My zaraz zabieramy się za sprzątanei, mamy dzisiaj gości, mój brat z zona oraz brat mojego M przyjadą dziś. A i na kolacji też będą goście tak że dzień dziś zapchany, musimy się ogarnąć w miarę szybko 🙂
No i oczywiście babcie będą bo jedna jeszcze Amelki nie widziała ale też się źle czuła.
A w ogóle pobudka, śliczne słonko nam świeci, aż się chce żyć, tylko szkoda że zimno hehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie 😉

A ja w nocy miałam straszne skurcze prawie godzinę czasu i myślałam że chyba jednak się już zaczyna ale później przeszło i jest spokój póki co 🙂
Wybywam dziś na miasto pochodzić po sklepach choć rodzinka się buntuje że powinnam w domu siedzieć ale co tam phii i tak jakby sie coś zaczęło w mieście to potrwa tylle że zdąże 6razy do domu i do szpitala później dojechać 😉 noo więc paaaa miłej soboty życzę i ładnej pogody bo ja mam brzydką zimno i pochmurno brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Jejjj mamy pierwszą marcówkę 🙂 Kamis GRATULACJE :*
ale super :*

Cruella Ty to widzę masz dużo energii 🙂 ja to dziś też mam spotkanie ze znajomymi 🙂 jedziemy do parku na spacer a później zobaczymy co dalej 🙂

Właśnie jem śniadanko i zaraz się ogarniam póki śpi moja księżniczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale super wiadomość mamy pierwsza marcowa mamusię -brawo kamis, mam nadzieje ze nie bylo tak źle -teraz wracaj do sil i do nas.

cruella gratuluję formy i płaskiego brzuszka.szkoda ze Amelka ma katarek 😞 my dzisiaj przespaliśmy cała nockę bez cycka . po kąpieli zjadła dwa dania :laugh: czyli dwa cycki pod rząd i spala 7,5 godziny aż się zdziwiłam jak zapaliłam lampkę ok 5 jak zaczęła piszczeć . chcemy isc na maly spacer ale lezy śnieg i jest maly mrozik moze sie poprawi do poludnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLAAAA kochana ty moja zabierz odemnie ta ospe 😞

masakra nie wyspałam sie nic a niec a skurcze miałam takie ,że zwariuje ale przeszły i dziś czuje sie jak po porodzie .



KAMIŚ gratulacje ode mnie i Aski 88


A bo jak Kamiś urodziła Aska poszła do szpitala 🙂 ale jak narazie nie urodziła ma małe rozwarcie a mnie zaczynaja łapać skurcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, rozmawiałam z nią. Dzielna dziewczyna w ogóle spokojna jak nie wiem. Ależ mamy odważne te mamuśki hihihi.
No i będzie pierwszy chłopak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn współczuje ci biedulko 😞 a co czytam następna pojechała się rozpakować ? co ruszyło ja po rycynie , bo chyba wczoraj coś zażyła co? no w końcu tu jakiś ruch widać 🙂 brawo dziewczynki i tak trzymać 😉

u nas pogoda okropna nigdzie nie wychodzę , dałam listę zakupów i juz rodzinka się tym zajmuje 🙂 a Majka śpi jak zwykle słodko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradziłam jej by poruszała bidrami i jej przeszło hihihi.
Chłopak będzie duży podobno ponad 4 kg. Tak Olu wypiłą wczoraj olejek rycynowy hiihhi

Moje dziecko śpi na polku, słonko zaszło jest chłodno ale katar trzeba wywietrzyć 🙂

Kasenn to co zbierasz się??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.
No wreszcie jakieś ożywienie u nas :laugh:
Kamis - gratulacje 🙂
Asia - powodzenia 🙂
Kasenn - bidulo, nie zazdroszczę z tą ospą, ale nie nakręcaj się i nie dołuj, bo to tylko pogarsza sprawę 😞 Dobrze, ze masz ją teraz a nie na początku ciąży, bo wtedy to by mogło być naprawdę nie wesoło. A teraz to dasz radę.

U mnie na dworze mrozik, ale słoneczko piękne.

A co do sytuacji porodowej, to poza wczorajszą biegunką zero innych objawów... skurcze tylko pojedyncze i niezbyt bolesne.
Teraz, jak jestem gotowa w 100% - torba spakowana, wszystko poszykowane, mieszkanko posprzątane - to nic się nie dzieje... ehh, a szkoda, bo już by mały mógł wyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Marcóweczki.

Wreszcie się ruszyło!

Kamis serdeczne gratulacje!
Asia powodzenia i trzymamy kciuki!

Ja się do szpitala wybieram we wtorek rano. Przestałam już liczyć że coś się ruszy do tego czasu. Ciągle mam jakieś skurcze ale przestałam się przejmować, bo i tak mijają.

Wszystkim życzę szybkiego i bezbolesnego rozpakowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June też tak mam. Nie dość, że zupełnie nie mam co robić, bo mój ukochany zabronił mi sprzątać - powiedział że on wszystko przygotuje jak będę w szpitalu. to jeszcze taki dzień senny. Zimno, szaro i ponuro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey ja mam goraczke 38 , mam problem z oddychaniem a ospe mam nawet w buzi 😞bola mnie płuca a


NIE CHCA MNIE PRZYJAC NA W ZADNYM SZPITALU A JA NIE WIEM CO MAM ROBIĆ DO TEGO MOJ MĄŻ TWIERDZI ,ŻE JESTEM PARANOICZKA I WMAMWIAM JUZ WSZYSTKO CO ZŁE MOZE BYĆ Z DZIECKIEM ALE CO JA MAM SIEDZIEC ZE SUPER HUMOREM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę kasenn, współczuję. Nie przejmuj sie facetem. Mój tez mnie często opieprza,że jestem panikara i wymyślam... 😉
Ale temperaturę masz? Od tej ospy? Cholera, ja miałam ospę 18 lat temu, już nie pamiętam jak to wtedy było. Ale nie drap, bo ja do dziś mam dziurki po ospie - nawet na środku czoła 🥴
Hmm, widocznie nie sądzą,że ospa zagraża ciaży i wiadomo jak to w naszym kraju - najlepsza wysyłka do domu 😞

Cruella, to ile już godzin Aśka jest w szpitalu? Tak się biedaczka zapierała,że ona pojedzie dopiero jak akcja będzie na maxa rozwinięta, a tu takie numery 😞

U mnie też szaro i ponuro. Mały wierci się, skurczy zero...
Na pocieszenie zamówiłam pizzę i się objedliśmy właśnie jak takie świnki 😁 Ale sobie pomyślałam, ze jak juz zaczne karmić to z takiego jedzonka nici, więc zamówiłam 🙂

A jutro mąż jedzie po teściów, bo teść w poniedziałek rano ma się wstawić w szpitalu na chemię, a teciowa zostanie u nas. I kurde zacznę rodzić przy niej jeszcze...
Choć teraz to ja czekam na 10 marca 2010r. Taka ładna data :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...