Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aśka to trzymam kciuki aby w końcu się udało 🙂 i może faktycznie uda sie trafić na znajomą położną będziesz sie czuć lepiej w jej asyście na pewno .
ja idę sie umyć w końcu bo malutka cos dzisiaj nie odstępuje mojego cycka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka ja sobie licze skurcze od momentu jak zaczne go czuc, towarzyszy mu zazwyczaj takie napiecie dolnej czesci brzucha jak na okres i czasem ten bol promieniuje do gornej czesci macicy tak jakby sie wszystko bolesnie napinalo. Zapewne tez twardnieje brzuch, ja nie zawsze zwracam na to uwage. Bardziej sie skupiam na oddychaniu przepona bo to pomaga opanowac ten bol i na czasie trwania tych skurczy. A mija wtedy jak czujesz ze sie wszystko rozluznia i mija ten ciagnacy skurczowy bol.

Tyle moge powiedziec bo akurat ja tak mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Olu fajnie by bylo. Tzn wiesz ja jej w sumie nie znam. Moj maz w piatek mowil kumplom w pracy ze moze juz w weekend urodze, a okazalo sie ze mama jednego kumpla jest pracuje w naszym szpitalu na porodowce jako pomoc przy porodach. I jak lezalam teraz w szpitalu to przyszla do mojej sali i pyta " 😜ani Witt?" ja mowie ze tak a ona do mnie " kojazy pani nazwisko Wesołowski?, moj syn pracuje z pani mężem" a ja do niej, pani jest mama Slawka? i od razu mi sie geba ucieszyla jak mi powiedziala jest praktycznie przy kazdym porodzie i ze bedzie miala baczne oko na mnie zeby wszystko bylo ok i ze bede dobrze traktowana i wogole 🙂 takze mysle ze nawet nie zawacham sie powiedziec ze nie chce nacinania krocza, chyba ze to bedzie konieczne. Powiedziala ze postara sie zeby sie mna dobrze zajeli. 🙂

A tak wogole to skoro juz mi czop odpadl i dowy sie sacza, szyjka skrocona, miekka i rozwarta na 1 cm to juz w kazdej chwili moge dostac skorczy 🙂 ale sie ciesze bo teraz przynajmniej juz wiem na czym stoje i tym razem napewno do szpitala pojade juz na porod bo bede wiedziala kiedy jechac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to odczuwam różnie nieraz tylko stwardnieje mi brzuch i wtedy dziwne uczucie takie motylki w brzuchu odczuwam, albo ból promieniujacy od krzyża przez boki do podbrzusza albo bóle nadbrzusza różne nie wiem czy to sa skurcze takie jak powinny być czy coś innego wiec narazie puki co nie licze jak bedą częstsze napewno będe wiedziała że to to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, dzięki za odpowiedź. Jej, to ja zawsze podczas bólu brzucha mam mega twardy brzuch - jak skała... Mały się wówczas nic a nic nie rusza... 😞

Asiula, mój Mały w ostatnią środe miał 3884g 😆 Dlatego chcę juz rodzić, by nie był największym dzieckiem na porodówce i by nie było potrzeby cc.

Ola, nie wyobrażam sobie trzymać cały czas dzieciaszka na cycu... hehe, ja jeszcze z tych, które nie wierzą, ze im z piersi może coś wyciekać i że można na tym utrzymac dziecko przy życiu :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A poza tym to Mały mi się jakoś obrócił... zawsze kopanie czułam z lewej strony, a dziś mam z prawej... A moze łapkę gdzieś podkurczył. Jeszcze na koniec by się tak wiercił?

No a jak Dziewczynki u Was z nowymi marcowymi serialami?
Ja nagrałam sobie wszystkie i oglądam po kolei w wolnym czasie. A teraz jak już wszystko gotowe na przyjście Małego to czasu mam duuuużo... Najbardziej podoba mi się Usta Usta.
Klub Szalonych Dziewic może być, pewnie poogladam jeszcze. Apetyt na Życie nie powalił mnie, Licencja na wychowanie - wyłączyłam, nie dałam rady dotrwać do końca. No i wczoraj Blondynka - może być.
Ale USTA USTA bedę oglądać na pewno. Bawi mnie sznupa Wilczaka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka tak cały czas to nie było , ale coś marudziła od 8 rano ja karmiłam już 4 razy , no ale jak ktoś zasypia przy jedzeniu to potem czas sie wydłuża :laugh: raz je raz śpi i sie bawi cyckiem , chce się przytulać słodziaczek mały . A o d wczoraj mnie zaczęła boleć pierś lewa myślałam ze zwariuje w nocy raz mi zimno raz gorąco było chyba miałam lekka gorączkę przez to 😞 a teraz Majka wyssała mnie na maxa i już lepiej. 🙂

Aska ważne ze będzie ktoś to o ciebie zadba 🙂 zawsze to lepiej się będziesz czuć . ja jestem milo zaskoczona z opieki w naszym małym szpitalu Tczewskim,a tyle różnych opinii słyszałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w środe miałam rozwarcie 2cm, skróconą szyjkę, czopu tez się pozbyłam i jakoś o niczym to nie świadczy 😞

Oby Doti miała więcej szczęścia... 🙂 Ona już jakoś po terminie czy na totalnej końcówce? Rozumiem, że jest w szpitalu, bo ma skurcze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mierzyli wa miednicę/?? bo u mnie tak jakoś dziwnie. zrobił mi ostatnie usg teraz jeżdżę naktg i nawet wizyty mi nie wyznaczył tylko pielęgniarka nosi mu ten wydruk przekazuje mi wiadomość w normie 😞 czuje sie zaniedbana przez swojego lekarza 😞 juro jak pojadę to do niego sama zajdę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...