Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mamy pierwszego chłopaka 🙂 ale będzie miała powodzenie jak tu tyle kobitek się porodziło 🙂 DOTI GRATULACJE :*

Cruella dziekuje bardzo za wyjaśnienie spróbuje dziś tak jak Ty może będzie lepiej 🙂

Jeśli chodzi o mleko to ja mam NAN i Bebilon - NAN mam jeszcze ze szpitala bo u nas takie podają, a w domu jak już byliśmy to podaje Bebilon - a czasami na zmianę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia widzę ze nocka była ciężka 😞 moja tez lubi powisieć na cycku i mam wrażenie ze coraz mniej mleka ma aż sie boje a chce karmić jak najdłużej 🙂 i jeszcze Majka nie mogla zrobić kupki od wczoraj preżyla sie mocno i nic w końcu wymasowałam jej brzusio trochę poleżała na brzuszku . potem nóżki do góry i jakoś poszło wspólnymi siłami , męczyło ja to a teraz sie najadła i śpi kochana moja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia trzymam kciuki, moja teraz równiutko co 3 godzinki dzięki temu się budzi, ale jak się naje to idzie spać a nie ogląda świat o 1 w nocy hihihi.
Trzymam kciuki, a i trzeba cierpliwości bo nie zawsze chce butle od razu złapać. Dzięki dokarmianiu przeprosiła się ze smoczkiem, wcześniej nie chciała a teraz choć na chwilę można ją przytkać smoczkiem, co oczywiście ma swoje plusy i minusy 🙂
Życzę powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,

Doti gratulacje! 🙂

a ja chyba nigdy nie urodze...
wizyta kontrolna u lekarki skonczyla sie 3 godzinna obserwacja w szpitalu na KTG i akcja byla taka: skurcze co 20 15 10 10 15 5 10 czyli du... z rodzenia 😞 zwlaszcza ze pierwszy raz w ciazy zbadali mi szyjke i jest skrocona ale brak rozwarcia... ale plecy bola mnie non stop i mam brac sobie na to paracetamol... rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

U mnie bez zmian,nie dobrze,brak apetytu i tylko bym spała 🙂
poza tym żadnych skurczy i twardnień brzucha jak to bywało wcześniej, nic cisza jak makiem zasiał 😉

aaaa i dzisiaj moje ostatnie usg już sie nie moge doczekać :P powie mi pewnie że dziecko duże i że do kwietnia przenoszę 😁 będe mieć za swoje 😉

DOTI!!!! GRATULKI!!!! 😘 pochwal się Mateuszkiem swoim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June porozmawiaj z Marcelem jak ja z Amelią, też wymarzyłam sobie te walentynki 🙂 może akurat pomoże 🙂

Moni u Ciebie z kolei może to cisza przed burzą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj znowu bylam na polgodzinnym prysznicu i dziewczynki cos sie ruszylo. 🤪 🤪 moze nie duzo ale zawsze. Rozwarcie na 2 palce, wody sie caly czas sacza, skurcze mam takie dosyc i nawet w miare regularne, zalozyli mi welflon 🙂 dali antybiotyk dla maluszka i czekaja do wieczora 🤪 🙃 jak akcja nie bedzie dalej postepowac to dostane kroplowke 🙂 🤪 🤪

I jesli ona cos ruszy to do jutra powinnam miec moje szczescie przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...