Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cruella usmialam sie bo przypomnialo mi sie jak w pierwszych 2 tyg Livie moglam rozebrac,wycalowac od stop do glow, sprzedac a ona dalej spala 🙂, ale to bylo po karmieniu jak juz sobie ladnie zasnela. Ja nie mialam wiekszych problemow zeby zaczela ssac ale jak byla juz pora karmienia i ona dalej taka snieta byla to delikatnie wsuwalam jej w buzke smoczek posmarowany mlekiem i odrazu miala odruch wiec szybka zmiana na cyca i juz bylo ok - taki maly podstep ale pomagalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June ja jak Amelie nakarmię to też jej ani bomba nie ruszy hihihi.
Natomiast to jest kwestia tego czy maluch ma odruch ssania, jeśli jest mały trzeba budzić do karmienia żeby właśnie mogło być jak z Livią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Czyżby wszystkie Brzuszki spały bo na razie same Mamuśki widzę:P No tak trzeba wykorzystać ostatnie chwile leniuchowania:P

A ja w nocy prawie nie spałam, okrooopnie mnie głowa bolała i boli do teraz 😞 Poza tym miałam kilka skurczy dość silnych, w ogóle nie mogłam się ułożyć a o zaśnięciu to mogłam tylko pomarzyć 😞 Ale jak te skurcze się zaczęły no to myślałam że może JUŻ ale nie, Nikoś tylko droczy się z Mamą:P A właściwie to chyba z Tatą, bo On jeszcze bardziej zniecierpliwiony niż ja:P

Ciekawa jak tam Asia. Pewnie ma już swoje Maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia niestety nadal się męczy, ma bóle co 3-4 minuty bardzo mocne trwające ok 50 sek do minuty, rozwarcie na 3 cm. Cierpi strasznie, miała dostać kroplówkę ale na razie nic nie dostała.
Wymiotuje od rana.
Śmiałam się do niej że obie jesteśmy rekordzistkami, ja w krótki ona w długim porodzie hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć 🙂 ja nadal z brzuszkiem a został jeszcze tydzień a Zuzia chyba nie chce wychodzić 🙂 wczoraj na wizycie byłam i miałam znowu ktg i mam skurcze ale ja ich nie czuje wogóle ale to jeszcze nie takie są nieregularne ale lekarz mówił zeby byc przygotowane w każdej chwili. w sobotę mam zgłosić się do szpitala na ktg i tak sobie czekam juz zaczynam myśleć że ona robi mi na złosć im mocniej chce żeby było po wszystkim tym bardziej ona się zapiera żeby nie wyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu biedna Asia 😞 po tym co wczoraj pisala to ja bym juz szpital miala zmieniony, gdzie ona trafila to jakis rzeznik a nie szpital!! szok , jak mozna tak dlugo meczyc i matke i dziecko?????? nawet kroplowki nie dali a ona juz 2 dzien rodzi, powinna byc juz dawno po CC jesli nie ma postepow w porodzie... na co oni tam czekaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to rodzi 3 dzień bo od poniedziałku od 19.10 liczy.
Po za tym miała dostać dziś kroplówkę i na razie nic.
Wczoraj miała jakąś nie miłą położną więc doradziłam jej by znalazła lekarza, w końcu udało jej się to zbadał ją i jak widać z jakim efektem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
straszne to jest ale miejmy nadzieję że już dzisiaj urodzi. a z tą niedelikatnością to można się spotkać w każdym szpitalu. ja jak leżałam i to było w 22 tygodniu więc bardzo wcześnie patrzyła czy nie mam rozwarcia jak mi paluchy włożyła to ja aż krzyknęłam a później chodziłam co 10 minut do łazienki patrzeć czy nie krwawię tak mnie to bolało i się wystraszyłam ale naszczęście było ok. to zależy na kogo się trafi niektórzy mają troche serca inni nie 😞 ale trzymamy kciuki Asia żeby już Cię nie męczyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Asia 😞 normalnie takie rzeczy to tzreba odrazu nagłaśniać i zgłaszać przecież nie można tak kobiety i dziecka męczyć 😞

A pamiętam jak przed porodem mój mąz mówił, że będzie na wszytskich ręce patrzył i jak coś to pobiję :P ale powiedział sobie że nazwiska to będzie spisywał jak coś 🙂 naszczęście obyło się bez problemów.

Cruella 🙂 ja z tym położeniem między piersiami na serduszku to od poczatku tak robie - wtedy się Nadia bardzo wycisza 🙂 ale musze uważać bo czasami zjedzie mi na bok i juz na leżąco buzką cycka męczy bo ja też karmnie czasami na plecach a ona na moim brzuszku więc czai motyw sprytna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja bardzo cenię sobie fakt że miałam swoją lekarkę przy porodzie.
Jeszcze przed się zastanawiałam ale jak się dowiedziałam jaką sytuacje miała moja koleżanka której lekarz na siłę wywoływał poród przed termin bo akurat był jego dyżur zwątpiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia to małą spryciula jest hihihi.
Spróbuj położyć ja nie na ciele tylko np pieluszkę podłożyć a jak ja tak trzymasz wstań i spróbuj pochodzić. Moja też się bardzo wycisza ale nie tylko ona, nawet ja po takim usypianiu byłam bardziej zrelaksowana niż gdy mała sama usypia.
Bardzo się wtedy obie wyciszamy. Super ta pozycja, polecam każdej mamie, nawet jeśli nie pomoże uśpić to przynajmniej wyciszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do sytuacji Asi to moj maz to juz by tych lekarzy mial pozabijanych chyba 😉 i z pewnoscia bym sie do innego szpitala przeniosla , przeciez to niebezpieczne -skurcze co 3 min a rozwarcie na 4 ... koszmar jakis, ze ona w ogole ma jeszcze sile biedaczka, a dopiero ciezka fizyczna robota (wypychanie) przed nia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂
Gdzies wyczytalam ze krochmal jest dobry na potowki i ze mozna zrobic i nie tylko kapac ale buzke przemywac rowniez. Co do spirytusu to ja nie mam zamiaru go uzywac bo rozne rzeczy sie naczytalam typu podraznienia skory itd.

Wlasnie czytam o Asi i sobie przypomnialam moj porod 🤨
gdzie Asia rodzi??? no i czemu jest w szpitalu miala juz skurcze regularne czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Aska ile musi wycierpieć dziewczyna faktycznie co za szpital i lekarze ze nic nie robią , wymęczy się nie nie będzie miała siły przeć już na koniec .

montusia ty karmisz na leżąco w pozycji na plecach muszę to wypróbować bo juz nie wyrabiam tak mnie plecy bolą szczególnie w nocy jak z nią siedzę czasem nawet do godziny.co do usypiania to my na razie nie mam problemów naje sie i jeszcze wtulona w cycka zasypia , odbija i dalej śpi .a jak nie to ja całuję uwielbia to zamyka oczka i dalej spi .


cruella jeśli chodzi o wyrabianie nawyku ssania to masz racje im częściej tym lepiej , ale na każde dziecko trzeba znaleźć zloty środek ,na moja akurat działała kropla mleczka i zaczynała ssać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
widzę żę rozmawiacie o wyjściu maleństwa ze szpitala 🙂
wiem że są gondolki które przypina się też pasami i są w miarę bezpieczne, w miarę, ponieważ dzieckow gondoli nie jest niczym chronione
ja jestem jednak za tym, że do auta to maluszek powinien być w foteliku, paulinka przecież foteliki mają specjalne wypełnienia dla takich niemowlaczków i otoczki na główkę, żeby sie za bardzo nie kibała na boki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde nadal mnie boli głowa, zwariuję chyba 😞 😞

Widzę że nie ma nowych wiadomości od Asi... ale się bidulka nacierpi 😞

Paulinka ja będę wychodzić ze szpitala w foteliku, tzn. nie ja tylko Nikoś 😁

A co z resztą naszych marcóweczek? 🙂 Mało się dzisiaj pokazało, może rodzą wszystkie na raz 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...