Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej,ani nie mam czasu tu zagladnac bo mala budzi sie do karmienia co godz,co 1,5 jak teraz oduczam ją mieszanki,bo babka od laktacji mi powiedziala ze jak dalej bede dokarmiac mieszanka to mala zaraz nie bedzie chciala cyca bo sie rozleniwi bo ze smoka latwiej jej leci.ciekawe czy faktycznie bo cos mi sie obilo ze ktoras z was dokarmia mieszanka i co mala chce dalej cyca????noc nieprzespana bo tez co 1,5 godz mi sie budzila i potem 40 min karmienia i zasypianie .a jeszcze jedno uzywa ktora z was smoczka,bo ta babka od laktacji powiedziala ze od 6 tyg mozna uzywac dopiero.mnie tak kusi czasem ten smoczek ale jeszcze nie dalam.dzis odkrylam ze uspakaja sie przy muzyce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis moja zjada i butelkę i cyca bez problemu.
Smoczek używamy ale dosyć rzadko, bardziej jak np przed kąpielą marudzi a nie chce zaraz przed ją karmić to jej daje i się uspokaja, natomiast cyca uwielbia mimo butelki.
Teraz śpi już 4 godzinę i idę ją obudzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was, jestem już po wizycie. Rozwarcie mam na opuszek palca! Dostałam już skierowanie do szpitala, gdyby zaczęło się coś dziac to mam jechac. A jeżeli nic sie nie ruszy to mam sobie czekac na następną wizyte za tydzień. Coś mi się wydaje, że urodzę w ciągu tego tygodnia. Dr nie chcę nigdy na wizycie siac paniki i zawsze mówi spokojnie, że poród może się zacząc już niedługo. Ciepliwie czekamy Pani Malgosiu - to jest jej tekst!
Będzie cc na 100%, gdyż mój uparciuch nie odwrócił się ani na chwilkę i siedzi pośladkowo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia, nie panikowałabyś 🙂
Gdybyś wiedziała,że nie ma innego wyjścia to spokojnie bys to przyjęła, tak jak olamat. A co ona ma się zamartwiać? Jest jak jest. Nie obróci dzieciaszka, hehe. 🙂
Najważniejsze, by maleństwo było zdrowe 🙂

Jakaś niedojedzona jestem dzisiaj. Ciągle cos podżeram ☺️

Idę na dwór, pospacerowac troche i zrobić jakieś zakupki.

ps. dziewczyny, a czy Wy ćwiczycie mięśnie Kegla? Bo własnie dostałam ochrzan od przyjaciółki, ze mam ćwiczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka a może Ona tak z radości buszuje po Twoim brzuszku:P 🙂

Karka pewnie masz rację 🙂 Najważniejsze jest Dzieciątko 🙂

A moja kochana psinka chyba już wczuwa się w rolę i pilnuje łóżeczka 😁 [img size=435]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/net-2be9bbb1db5cc0b8d93b9c3e4b92b61c.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka poprostu wiem, że nie ma innego wyjścia, i pogodziłam się z tym. Najważniejsze, aby Mała byla zdrowa i wszytsko minęło bez jakichkolwiek problemów. Dla mnie zdrowie Zuzy jest najważnieszje. A jak urodzę jest na drugim planie szczególnie jak dowiedziałam się o tym, że ma torbiela na jajniku, to typ porodu przestał byc dla mnie ważny.

Kinia psicho już nie moze sie doczekac nowego członka rodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olamat a właśnie jak się skończyła sprawa z ta torbielą, będą coś z tym robić czy trzeba czekać aż samo zejdzie??
Przepraszam za niedyskretne pytanie, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj 🙂

Paulinka kupiłam ten leżaczek 🙂

A coś dzisiaj mamusiek nie ma, zwłaszcza Oli, hmm dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella torbiel małej stopniowo się zmniejsza. Zaraz po porodzie zrobią jej pełną diagnostykę i bedzie musiała byc pod kontrolą lekarza. Tyle co ja się strsu najadlam, ale najważniejsze, że nie muszą jej robic operacji jak jestem jeszcze w ciąży. Miejmy nadzieję, że się wchłonie samoistnie i nie bedą jej musieli zabiegu po porodzie.

Miło, że pamiętałaś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przestań jak to Asia napisała jesteśmy tu jak rodzina 🙂
Mam nadzieję a właściwie jestem pewna że się wchłonie 🙂
a cesarką się nie stresujcie, naprawdę , jak dobrze nacięty brzuch to zaraz wrócicie do formy.
Nie jest to takie straszne znam wiele lekarek ginekoloszek które świadomie rodziły tak swoje dzieci i to nie jedno ale po dwójce, więc spoko 🙂
Czasem po naturalnym dłużej się dochodzi, większość też moich koleżanek tak rodziła i szybciej dochodziły do siebie niż ja przy pierwszym po naturalnym.
Czy weźcie pod uwagę naszą koleżankę Anitek, dziewczyna ma traumę z porodu a gdyby miała cesarkę już dawno by nie pamiętała 🙂
Olamat trzymam kciuki 🙂
Za wszystkie was zresztą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mądre słowa, nikt nie zrozumie ciężarnej jak druga ciążarna 🙂

Jak się dowiedziałam, że mam rozwarcie na 1 cm to powiem Wam, że jestem zestresowana. Myślałam, że przy ułożeniu pośladkowym będę teraz leżec w szpitalu, bo przed cc nie można jesc 6 godzin. A ja mam jechac do szpitala jak zacznie sie cos dziac, a jak wcześniej cos zjem i nie upłynie odpowiednia ilosc czasu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po wizycie lekarskiej i jestem lekko załamana 😞 -mała ma wagę mniejszą niz jak wychodziliśmy ze szpitala aż nie che mi sie w to wierzyć bo widać ze jest jej więcej ,po za tym z tej obrzmialaj piersi leci siara i mam jej wyciskać i robić okłady i dostałam skierowanie do poradni patologii noworodka i wcześniak pojechałam tam dzisiaj i oczywiście lekarza nie było , podeszłam na oddział noworodkowy i mam dzwonić jutro i rozmawiać z p. doktor może mnie na oddziale jutro przyjmie bo ma dyżur.teraz się martwię 😞 az mi sie ryczeć chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...