Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
powiem wam co sie przydarzyło mojej koleżance. urodziła swoje maleństwo w czerwcu strasznie marudziła było niespokojne jak zaczynało płakać to mogło wiszczeć całymi dniami i nocami. Ona jak nawet nie trzymała go na rękach i spała miała odruch kołysania przez zen i mruczała mu taka była wykończona. malutki przestał robić kupę lekarze mówili żeby poczekać nie robiłą ponad tydzień zgłosiła się do poradni i powiedział ze to od ucha. małemu nic nie pomogło pojechali prywatnie do lekarza i okazało się że to refluks taki silny. miała dziewczyna przygód z tym swoim maluszkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę wyjśc do sklepu po ciasto, koleżanka dziś przychodzi na plotuchy i chce mnie zobaczyc ostatni raz w dwupaku, a ja jakoś dziwnie się czuję. Kręci mi się w głowie i jestem poddenerwowana. Normalnie, lękam się wyjśc sama do sklepu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola życzę powodzenia.
My idziemy na cyca i zmykamy na nasze pierwsze zakupy.
Mama sobie spodnie kupi obciach chodzić nadal w ciążowych hihih.
Odezwiemy się jak wrócimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola czekamy na wieści od Ciebie po wizycie - cały czas myśle o Tobie i Twojej córeczce, naprawdę wszystko będzie dobrze bo my wszystkie przesyłamy Ci pozytywne myślenie 🙂

Ja dziś też idę do lekarza i zobaczymy co mi powie wizytę mam na 12,40

Cruella zabezpieczyliśmy sie gumką bo nic innego nie było w domu :P a jakie szukanie było po całym domu w środku nocy ubaw na całego :P
Sama nie wiem który stach był większy czy przed bólem czy przed zajściem w kolejną ciąze - ale sądze ze to drugie juz chce iść do ginka niech mi załozy tą spirale :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June ty jak miałaś ten okres senny to też nie wiedziałaś kiedy i spałas??

ja pisałam rano na forum i zasnełam z głowa na lapku. a teraz poszłam tylko troche zjesc i juz tez bym poszła spac..

Ola wiesz takie pycha mleczko chce sie pic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat
masz racje bo siłą woli i mówieniem sobie "jaki ja mam super pokarm Maja tak szybko rośnie " działa i robienie wizualizacji np. siedzieć z dzieckiem i sobie coś wyobrazac.



ja tak zrobiłam z ospa ( na twarzy mam tylko strupki reszta ciała tez sie zregenerowała) a to tydzień od pojawienia a niby u osób dorosłych a głównie u kobiet w ciazy czas wylegania krostek i oraczkowania to 5 dni (mi sie skończyło w ponedziałek) a potem od 4-6 dni podsychanie małych a duzy do 2 tyg(u kob.w ciazy) i podeschły juz wszystkie ale prafilaktycznie smaruje te duze strupki i nie zmyłam gencjany.


a JUNE moge ur 17 czyli dzień po moim terminie czyli w twoim bo coś mi się spodobała ta data 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

U mnie nic nowego moje samopoczucie jak zwykle,jedynie wieczorami mam znów częste skurcze i ciagnięcie brzucha w dół aż ból promieniuje po miednicę i dziecko wtedy tak szaleje że uczucie mam jakby głową chciała już przebić się w kanał trochę nie miłe uczucie 😉

Mało tu siedzę bo ogarniam pokój po malowaniu i robię to dość wolno i z przerwami bo ciągle zmęczona i śpiąca , myslę że do jutra będzie finisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od lekarza z mała 🙂 i jestem szczęśliwa 🙂))))))))
na moim cycku mała przybrała - teraz waży 3560 g a jak wychodziła ze szpitala to ważyła 2750 g jejj czyli jednak coś mi tam leci w tych cyckach 🙂

Strasznie się bałam bo i Oli i Cruella maja małe problemiki z wagą córeczek 😞

Wiem Ola że nie powinnam sie tak oficjalnie cieszyć jak Ty masz takie zmartwienie ale musiałam sie pochwalić że jednak moja dieta i wyżyczenie się dużej ilości jedzenia daje rezultaty w wadze 🙂

Jeśli chodzi o spirale to będę jeszcze rozmawiać z lekarzem 🙂 ale z tego co już wcześniej ustalaliśmy to on mówił że po połogu juz będę mogła założyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...