Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasenn ja się wykąpałam z odkrzaczeniem, pełną pielęgnacją ciała, użyłam chyba wszystkich kremów jakie mam w domu:P I nawet paznokciami się zajęłam 😁 A to wszystko dlatego że postanowiłam jutro urodzić:P Już nawet Mężowi zapowiedziałam, pozwoliłam mu dzisiaj napić się bo dziś nie rodzę 😁 Wierzę w to że człowiek umie sobie wiele rzeczy wmówić i ja sobie wmówię jutrzejszy poród:P Cruella też chciała urodzić w walentynki i udało się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej , hej ,
o następna marcóweczka już ma Maleństwo przy sobie 🙂 🙂 🙂
Monixa gratulacje 🙂 🙂 🙂 🙂
A ja mam do terminu jeszcze 2 tygodnie, a chciałbym już 🙂
Trochę odpoczęłam , idę podziałać w domku dalej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niuniorka jest bardzo młoda i nie wiadomo jak to u niej bedzie Asia88 tez i ile godzin zaczynam mysleć co i jak ze mna bo tez gówniara jestem jeszcze 🙂 może dojrzalszym mama łatwiej.. zobaczymy no ale nic myślami jesteśmy z niuniorką by łatwo miło i przyjemnie wypchneła maleństwo... tylko czemu karetka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn nie strasz bo ja młodsza o rok od Ciebie. Ale to chyba nie ma reguły bo moja Mama rodziła mnie w wieku 19 lat i miała szybki poród, tak samo moja Ciocia w wieku 18 lat i też szybko posżło:P Więc liczę że mi też szybko i gładko pójdzie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia no wiesz ja tam nawet sie nie przene by nogi ogolic z reszta ja depiluje i mam taki ,że sobie coś tam jest.. paznokcie mam brazowe jak u starej baby od nadmananianu potasu a jak chciałam pomalować zuza zajeła je tak lakierem ,ze myslałam że ja udusze ale to tylko dziecko( stłókła moj ulubiony lakier tylko go uzywam!!czerwony)
ciało mam w strupki i fioletowe kropki 🙂 czyli po prostu ja soba zajme sie po porodzie i oto moja lista

-depilacja laserowa okolic bikini (głeboka) ale po wygojeniu
-depilacja laserowa pach i nóg
-mikrodermabrazja diamentowa lub piling kawitacyjny
- paznokcie x2 dlonie i stopy fuulllllll wypas

a na koniec opalanie natryskowe i moge witać lato


a najlepsze jest to że małego bede miała obok bo stworzyli salon w gdyni dla mam po porodzie z opieka (położna) czy to nie jest rewelacyjne 🙂 jest ogggromny salon ze wszystkim 🙂 a jak mąż zobaczy wyciag za te moje fanaberie dostanie zawału 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Kasenn no to faktycznie zaszalejesz 🤪 Nawet nie chcę wiedzieć ile to wszystko może kosztować 😁 😁

Ja raczej sama zajmuję się swoim ciałem, jakoś tak głupio by mi było oddać się w czyjeś ręce:P:P Jedynie co to fryzjer 😁 A resztę zostawiam sobie samej:P

Kurde ale jakbyś mnie widziała jakie pozycje przyjmuję żeby się ogolić to byś padła 😁 😁 😁 Sama z siebie się śmieję 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz po obiedzie 🙂 Nie udało sie go uniknąc, Zuza na świat się nie pcha. Tak więc June nie ominęła mnie wizyta Teściowej 🙂

Ja dziewczyny nie mogę się doczekac kiedy założę swoje ukochane koszule i spodnie rurki i OBCASY!!!!! Ach i jeszcze ta bielizna, moje staniki sexowne:P

Już niedługo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam kupiłam sobie zajebiste spudniczki i do tego szpile kocham pokazywać nogi jak sa opalone choc wcale nie mam ładnych

kinia powiem Ci ze jak na depilacje to jest cały pakiet i jest taniej nie wiem kurde on pił przez 9 miesiecy palił fajni do 4 miesiaca a ja nieeeee wiec bilans jest na moja kozysc bardzo 🙂

olamat ja predzej zagryze moja tesciowa nim z nia przy jednym stole teraz usiade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLAMAT tak to jest kobieta która kocham nad życie jak trzyma sie z daleka a jak sie zbliża to zapala sie momentalnie kontrolka nienawiści!!!!!!!!!!!!!!!!


masaż takkk całych pleców goracymi kamieniami i na hydro masaż biczami po pilingu ojjjj jak ja kocham rozpuste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...