Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasenn ja też baaardzo lubię pokazywać swoje nogi, podobno są zgrabne, nie będę zaprzeczać:P:P Ja wolę krótkie spodenki bo ładnie podkreślają pośladki:P

Niuniorka napisała że za raz jedzie do szpitala. Jak coś to będę pisać.

Mój też pił przez prawie całą ciążę, od 8m-ca przestał ale dzisiaj mu pozwoliłam i chyba będzie nadrabiał 😁 😁

Zmykam bo mają znajomi przyjść.

Buziakiii Kochane 😘 I proszę nie ródźcie bo nie będę miała jak do Was zaglądnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to idz śpać anius i odpoczywaj ile sie da... a ja po goracej za miast dostać skurcze to mi strupy poschodziły.. ehhh i beda blizny

Wy macie rozstepy ja mam blizny po ospie znaczy sie może będa ja nie mam zamiaru sie im tak łatwo poddać

Niunioorka niby sie nie odzywała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kassen tak wogle to nasze bobo tez chcemy nazwac Tymek 😁
Twoj synus chyba chce jeszcze urosnac skoro nie pcha sie w dol...tak mi ktos mowil... Moj w zaleznosci od nastroju...raz jest wyzej raz nizej.....zdecydowac by sie mogli ci nasi panowie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joo ta moja meda to samo, tylko teraz dla swojej córy domek buduje chhoc dzis mała taka nie rzeczna była , ze raczej na lanie zasługuje ...

pozatym faceci to nie wiem czeo sie boja ze po glowie oberwa 🙂


ja za raz naklepie na tyłeczek tymkowi by szybciej wyszedł bo ile to możźna siedziec w tej wodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ee JUne okaze sie 🙂 ale co tam trzeba bedzie zaszalec ... ooo mały pszestraszył sie lania i własnie mi wbija głowe 🙂 jak ja to lubie


ogolnie stwierdzam ,że bardzo lubie bol faktem wkurza mnie po pewnym czasie ale w gruncie rzeczy sprawia mi przyjemność.. masochistka jestem 🙂

moj maż powiedział ,że poród sprawi mi przyjemność i będe o wolała od niego..

ale to tylko nasze głupie gadanie


June wiec co razem na porodówke w jeden ton będziemy klnąć naaaa tesciowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe jakby na zawolanie moj wystawil pupe...rozpycha sie niemilosiernie... Ci nasi panowie to karza na siebie czekac...
Szczerze mowiac to ja jestem troche przerazona porodem....wkoncu nie wiem co mnie czeka...oby poszlo wszystko ok...
U nas na dodatek same problemy teraz wyszly...moja mama zlamala reke, tesciowa wlasnie wyladowala w szpitalu z zakazeniem ukladu moczowego...kto mi pomoze w tych pierwszych dniach?? Przerazona jestem.... 😞
Kasenn a ty bedziesz miala pomoc w ktorejs z mam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie ciesze ze beda się trzymac z daleka choc wiem ,że do mojej mamci bede ciagle dzwonic jak coś (mamy do siebie ponad 200km) a tesciowa to 2 licowa wredna malpa która niech pilnuje swojej dupy!!! bardzo ja lubie jak widac

ja musze dac sobie rade sama nie ma wyjscia ja + maz

kapac niemowlaki umiem przebierac itd karmic sie naucze to instynkt .. nasze babcie miały po ile dzieci i dały rade!

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja tesciowa moze byc dopoki nie zaczyna na sile wciskac swoich racji...wowczas wystawiam ja za drzwi...co nie jest latwe bo mieszkamy w tym samym domu tylko z oddzielnym wejsciem...
Masz racje damy sobie rade...wkoncu kiedys nie bylo szkol rodzenia itp. a kobiety dawaly sobie rade...Wkoncu po co inaczej nam instynkt macierzynski??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...