Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 ja właśnie wróciłam ze szpitala w sobotę miałam skurcze od 13 i pod wieczór juz były co 5 minut i o 23 zajechaliśmy do szpitala stwierdzili ze akcja porodowa się zaczeła ale o 4 nad ranem ustała i tak stoi do dziś a nie chca jeszcze wywoływać więc się wypisałam do domu 🙂 a jak u nas sytuacja się przedstawia ktoś urodził???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni robią wcześniej cięcie jeśli np kobieta ma wysokie ciśnienie, problemy zdrowotne, będź poród stanowiłby zagrożenie życia dla maluszka np zbyt wąska miednica. Natomiast mój przypadek: ułożenie pośladkowe, to czekasz aż do skurczy lub terminu co nastąpi wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

No i dupa z mojego planu:/ Mój Synek jest taki uparty że nic na Niego nie działa nawet prośby kochającej Mamusi:P

Za to noc miałam tak ciężką, męczyły mnie silne skurcze ale nieregularne, takie ze 2 na godzinę, ciągle się budziłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn to pewnie cisza przed burzą:P U mnie skurcze są chyba od 2 tygodni i NICCCCC!!!!!!! Aaa idę się ogarnąć bo tylko mnie denerwuje ten suwaczek że do narodzin 3 dni a tak naprawdę to nie wiadomo kiedy mojemu Synusiowi zechce się wyjść do Nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...