Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki.

Widzę, że marcowe maluszki uparte są i na zimno im się nie śpieszy. Może czekają na lepszą pogodę?

Mój maluszek przeciąga się właśnie słodko i domaga się pieszczot 😉 Cały dzień mógłby wisieć na cycku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki.

Widzę, że marcowe maluszki uparte są i na zimno im się nie śpieszy. Może czekają na lepszą pogodę?

Mój maluszek przeciąga się właśnie słodko i domaga się pieszczot 😉 Cały dzień mógłby wisieć na cycku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam moja kochana grupo wsparcia 😘
jak widac jestem w domciu z brzuszkiem oczywiscie... przepraszam ze dopiero teraz sie odzywam ale wrocilismy ze szpitala po 18 i padlam do lozeczka i mialam napisac wieczorem ale obudzilam sie rano 🙂
Wczoraj okazalo sie ze jestem na tyle skomplikowanym przypadkiem ze zwolano konsylium na ktorym zadecydowano ze nie ma mowy zebym rodzila naturalnie 😞 ze wzgledu na wage Marcela i fakt ze 1 porod byl z komplikacjami, czyli jutro cc. Mam dzwonic wieczorem do szpitala na ktora dokladnie bo rozpisza dzis grafik, ale w reku mam skierowanie z data jutrzejsza wiec odwrotu nie ma. Czyli nawet jak odejda mi dzis wody to cesarka na cito. A najgorsze jest to ze od rana mam skurcze i fatalnie sie czuje, boli mnie szyjka czyli rowarcie postepuje wiec kolejny stres zeby do jutra nic sie nie zaczelo bo wole juz isc na te planowe ciecie niz na dyzur zwlaszcza ze jutro bedzie polska lekarka robic ciecia.
Dziewczyny jestem taka skolowana tym wszystkim, 1000 roznych decyzji przez weekend i jeszcze wczoraj jedna gin powiedziala ze wyglada na to ze Marcel ma 4 a nie 4,5 ... takich specjalistow w Norwegii maja 😠 jeszcze jak sie nasluchalam od poloznej ktora bedzie mnie przygotowywac do ciecia jak to wyglada to mam dosyc cale szczescie ze maz bedzie mogl byc przy mnie podczas operacji.
Zmykam do lozeczka , moze wpadne do Was wieczorem a jak nie to wysle jutro smsa jak juz wreszcie bedzie po wszystkim.
Trzymajcie sie cieplutko i niech Maluszki juz nie zwlekaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aska tylko by te nasze chciały wychodzic a tu nic ja za raz wpakuje sie do wanny bo co ja mam biedna zrobić !!!



nie nooo tvp 2 wymiata własnie stary pan doktorek opowiada o orgazmie i mówi ,ze co niektóre kobiety swoj pierwszy maja w czasie pobytu w sanatorium (po 50roku życia) to ja wiem dlaczego moja tesciowa tak lubi jezdzić na nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June a ja zawału mam dostać przy tel o nie ja sieę sprzeciwiam ... masz do mnie pisać:P

Elwirka TY masz cacuszko w domciu z maluszkiem a ja bidna co kreci mi sie klusek i nie chce sie ruszyć

i nie urodze ani dziś ani jutro ani nigdy do końca życia bede chodzić z brzuchem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn jak nie mózg to orgazm :laugh: co ty jeszcze dzis zobaczysz i nam tu opowiesz 🙂
a teściowa :laugh: bardzo mozliwe 😉

June wiedz że jesteśmy myślami z tobą cały czas i będzie wszystko dobrze nawet nie zwrócisz uwagi a już będzie po i miała synka ze sobą. Trzymaj się dzielna kobieto!!! 😘 powodzenia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

June wspieramy Cię z całego serca. Bądź dzielna kochana. Dzisiaj dużo sobie leż i nie forsuj się, to spokojjnie dotrzymasz do jutra 🙂
Czekamy na wieści od Ciebie 😘

Kasenn to razem będziemy chodzic z brzuchami do końca życia 🤪 . Mnie podobno ciąża służy więc cóż.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to oni mówia o takich rzeczach ja tylko przytaczam..
ja chce poródddd
jak myslićie kąpiel kawusia a potem bede nawalać głowa w sciane.. ja już nie wiem

piersi nie bede masować bo mi pokarm leci jak głupi

za raz bede płakaaaćć

buuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June a nie mowilamze pewnie twoj pucus bedzie mial ze 4kg? 🙂 bo 4,5 kg to troche za duzo mi sie wydaje.

A to Oliwierek u tatusia 🙂 [img size=221]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kopia_SDC13644.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kochane, jabłko zjadłam właśnie nadczo, jak nie pomoże to kupię czopki. W sumie to duzo nie jem, i więcej płynów może dlatego.
zmagam się teraz z nawałem pokarmu, mój synuś nie nadąża zjadać a cycki dużo produkują, i muszę odciągać.

Ale mały jest kochany, dla niego wszystko!

June trzymam kciuki, dobrze będzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat ty chcesz kopa za tenn sok pomarańczowy po porodzie dla mamy karmiacej??

ojj nie wolnoo

takk jutro zadzwonie albo może dziś bo juz nie wiem co jest kurdee ja w porównaniu do was to mało wizyt miałam
..ehhh a może warto by było pojjchac na ktg do szpitala i dowiedziec sie co i jak??
Anulab bo moja teściowa to... piiiii...piiiiii...piiiii i kazdy to powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...