Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olamat jak po przechadzce?? 🙂
Bo ja jestem sama sobą zdumiona 😉 mam 15min do miasta i jak zawsze tam szłam będąc w ciąży pomału ociążale i zasapana tak dziś zrobiłam to tak szybko jak przed ciążą i bez żadnego zmęczenia i zadyszki i nawet bez jednego kłucia,oraz częstego postoju 🤪 normalnie taką siłę mam że hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat jak po przechadzce?? 🙂
Bo ja jestem sama sobą zdumiona 😉 mam 15min do miasta i jak zawsze tam szłam będąc w ciąży pomału ociążale i zasapana tak dziś zrobiłam to tak szybko jak przed ciążą i bez żadnego zmęczenia i zadyszki i nawet bez jednego kłucia,oraz częstego postoju 🤪 normalnie taką siłę mam że hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat jak po przechadzce?? 🙂
Bo ja jestem sama sobą zdumiona 😉 mam 15min do miasta i jak zawsze tam szłam będąc w ciąży pomału ociążale i zasapana tak dziś zrobiłam to tak szybko jak przed ciążą i bez żadnego zmęczenia i zadyszki i nawet bez jednego kłucia,oraz częstego postoju 🤪 normalnie taką siłę mam że hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat jak po przechadzce?? 🙂
Bo ja jestem sama sobą zdumiona 😉 mam 15min do miasta i jak zawsze tam szłam będąc w ciąży pomału ociążale i zasapana tak dziś zrobiłam to tak szybko jak przed ciążą i bez żadnego zmęczenia i zadyszki i nawet bez jednego kłucia,oraz częstego postoju 🤪 normalnie taką siłę dziś mam że hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni powiem Ci, że na spacerku było super. Chodziłam szybciutko jak nastolatka bez brzuszka. Nie zmęczyłam się wcale a wcale. I samopoczucie mi sie poprawiło 🙂 Nie wiem może to zasługa pogody?!
Mnie też nic nie zakłuło, czułam się jakbym wcale nie była w ciąży:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 🙂 byłam u gina i mi powiedział że mam 4 cm rozwarcia i dał skierowanie do szpitala wiec ja już mykam, chociaż skurczy jeszcze nie mam. postaram sie żeby ktoś was na bierząco w miare tu informował jak coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni też po cichu o tym pomyślałam, ale nie chcę zapeszać 🙂 Czuję takie wewnetrzne podniecenie, takie motylki w brzuchu 🙂 Zawsze myślałam, że wszyscy dookoła mają swoję dzieci,a tu na dniach Ja będę miała swoje, tylko Moje 🙂 🙂

Onixa trzymaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zbankrutuje na eskach informujacych June co sie u nas dzieje..: 🙂 zart my lubimy sobiie poplotkowac 🙂

Ola was pozdrawia mała wróciła do wagi z przed porodu wczoraj a dzis juz na plusie 🙂 o0la ma terapie odchudzajaca 🙂 i co raz wiecej pokarmu!!


Onixa to do dzieła z monisiaczkiem macie ładnie urodzic szybko i bezbolesnie.

ja mysle czy jednak nie pojechac na badanie do mojej ginki bo nie wiem czemu mnie ta góra brzucha pod prawym płucem boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat, ja patrzę na tę babę z rozdziawioną buzią 🤪 🤪 🤪 150 operacji!!! 🙃

Fakt, ma mniej zmarszczek i tłuszczu niż ja, hehe... a ma 50 lat 🙃

No onixa poszalała.

Może ja się jutro dowiem, ze mam rozwarcie też na 4cm i mi dadzą jakąś oksytocynę na wywołanie skurczów, i poleci :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni to wszystko składa się w jedną całosc, że jesteśmy naprawdę blisko. Pamiętam, że Ola też nie miała apetytu przed porodem 🙂

Karka babka jest niezła. W życiu nie dałabym jej 50 lat. Ale na twarzy byla tak naciągnięta, że myslałam, że zaraz ta skóra pęknie jak tak się śmiała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...