Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
w zamrazalniku zamrożone niby naprawde 2 lata wiesz mysle,że tak jest bo pare wogole nie powiązanych ze soba mam mi to powiedziało . i w różnych sferach wiekowych.. wiec najlepiej te pierwsze mleko chowac sobie bo przecież najbardziej odzywcze jest(niby) ale dowiemy się o wszystkim w praktyce już nie długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasenn kto Ci powiedział że mleko można mrozić na dwa lata??
Absolutnie w temperaturze - 18 stopni można max 6 miesięcy.
Dobre są na to pojemniki na mocz, są sterylne i kosztują złotówkę a nie jak te z awentu po ok 5 złotych, tak mi moja położna doradziła.
Odciągnięty pokarm w temp pokojowej można trzymać 12 godzin, w lodówce do 48 godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia to zadzwoń musza cie zarejestrowac a nie z takim małym juz na dwór tym bardziej ta pogoda taka paskudna..

ok to ja ide zrobic goraca kapiel + muzyka relaksujaca...albo zadzwonie do babci na ploty 🙂


monii ja moge sie poswiecic i niech odchodza mi przy ludziach tylko kurde niech sie zacznieeeeeee


a kapiel ile ma trwac ciepła??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam właśnie jakieś promieniowanie bólowe na pośladek i brzuch - ale tylko z lewej strony. Aż mi sie gorąco zrobiło.
Pewnie jakiś ucisk na nerw to był...
Mi gorące kąpiele nic nie dają.
Z nudów leżę w wannie z pianą blisko godzinę i nic 😉
Ale nie odbieram Ci kasenn nadziei, hehe.

Ja już nie sikam nawet często tak jak Wy. Choć jakoś tez mniej piję ostatnio. A od wczoraj mam jakiś atak na zakazane w karmieniu produkty. Właśnie skończyłam pić butlę Coli 😉

Idę się ubrać i na spacer. Słonko wyszło, dotlenię malucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas nocka fajnie co 2,5 godz i karmienie trwa juz 15 min a nie jak wczesniej godz a to dlatego ze zaczelam karmic spd pachy i wtedy ona jakos tak lapczywie je ze az sie krztusi nie wiem czemu a w pozycji klasycznej je okragla godz bo chyba tak jej dobrze.ale przekichane bo mam ropiejace sutki,poranione i to dlatego chyba ze tylko w jednej pozycji karmilam i nie wiem czy mi sie to zagoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis moja corcia też fajnie przesypia nocki. Budzi się co 3, 4 godziny na karmienie. Ale u mnie to trwa dłużej, zazwyczaj pół godziny, choć zdarza się dłużej 🤢 Ale myślę, że się to wkrótce unormuje 🙂
Moje siostry, które nie widziały Martynki 3 dni stwierdziły wczoraj, że Mała urosła. A to by znaczyło, że dobrze je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...