Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widze Karka że masz takie same podejście jak ja. ja już nie czekam co będzie to będzie już o tym nie myślę bo zwariować można. cała noc spędziłam na porodówce i nic raptem mojej małej się odechciało wyjścia na świat i siedzi właśnie ugniata mi brzuch nóżkami i nie ma zamiaru jeszcze sie rodzić. trudno poczekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mysmy byly dzis pierwszy raz u pediatry i na wazeniu i mala dobrze przybiera bo przy wypisie ze szpitala miala 3300g a dzis juz 3760g takze nie musze dokarmiac butlą a to ze wisi mi na cycku przy kazdym karmieniu godz to podobno mala potrzebuje tyle bliskosci 😉 jest troche zażólcona ale nie ma zoltaczki. ma strasznie suchą skore ale podobno to normalne u noworodków.prujcie sie dziewczyny zebysmy juz wszystkie mialy jeden temat hehe 😉 ja juz prawie wrocilam do wagi z przed ciazy tzn 54kg czyli zostaly mi 3 kg i brzuch juz tez nie ciazowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że powoli każdej z Nas puszczają nerwy. Jednak to czekanie jest dobijające 😞 Ja mam KTG w czwartek, w dzień mojego terminu. Jestem ciekawa co mi powiedzą. Koleżanka mnie pocieszyła że była w dzień terminu i kazali jej zgłosić się za 7 dni 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja bardzo chciałabym mieć takie podejście jak Wy, że co ma być to będzie, ale jakoś nie mogę o niczym innym myśleć 😞 Jeszcze jak zaglądają do Nas Mamusie i opowiadają o swoich Maleństwach to coraz bardziej nie mogę się doczekać:P

A właśnie są jakieś wieści od Oli i Majeczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak AngelFire bo termin porodu to 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po terminie z miesiączki i temu tak jest w Polsce też w niektórych szpitalach tak czekają tylko wtedy jest ryzyko ze dziecko zrobi pierwsza kupę do wód płodowych i może dojść do zatrucia więc przeważnie te 7 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dobijają powoli telefony i smsy.
Wiem, ze to w dobrej wierze, ale ile można dopytywać czy już urodziłam? 🥴
Powtarzam tylko w kółko, że jak urodze to dam znać...
A dziś już nawet mnie pytają kiedy będe miała wywołanie.
Jeny, przeciez dzis dopiero mija termin... 🥴

Jakoś dziś nie mam dobrego humoru. Chyba hormony szaleją.
Wszystko mnie denerwuje. Ryczeć bym mogła z byle powodu.
Mąż mnie wkurza i niech już tez przestanie do mnie wydzwaniać co 2 godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znam te uczucie ja odpisuje że śpię może to wredne ale nie mam ochoty z nikim gadać. a jeszcze teraz byłam w piwnicy i poszła za mną babcia mojego męża bo jest u nas i mówi mi że ja nie powinnam chodzić po schodach to myślałam że jej słoik na głowie rozbije. chyba nam wszystkim udziela się już to zniecierpliwienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka mam dokładnie to samo!! Wszyscy owszem martwią się ale nie wiedzą że takie dopytywanie jeszcze bardziej mnie stresuje. A ostatnio to nawet na staniku się wyżyłam bo co go chciałam ubrać to ramiączko się odpinało, to się wkurzyłam i go wyszarpałam a później zaczęłam ryczeć ☺️ Czasem mam wrażenie że zachowuję się jak wariatka ☺️ Nerwy mnie ponoszą okropnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to najchętniej bym zamknęła się gdzieś na jakimś odludziu gdzie nie ma zasięgu i tam siedziała a najlepiej żeby było ciemno bez zegarka i kalendarza wtedy bym nie wiedziała która godzina i jaki dzień. dzisiaj mam fatalny dzień. humor taki że najchętniej bym kogoś ugryzła ze złości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka, jesteś 🙂 a już liczyłam że może choć Ty w ten ładny dzień jakim jest 15 marca urodzisz 🙂 a tu nic 😞

uparte te nasze dzieci, moja ani myśli 🙂 więc czekamy

a te ciągłe pytania czy to już, telefony, esemesy.....wrrrr.....agresja mi się od razu włącza, ja wiem że wszyscy chcą dobrze ale im nie wychodzi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola napisała ż mała przybiera ładnie na wadze i wyniki krwi też lepsze jutro bedzie badany mocz.
a pozatym ma dużo jesc i piś by dużo sikala i wszystko będzie dobrze 🙂 i oczywiście ładnie nas pozdrawia 🙂


a ja sie ciesze ze do mnie tylko taki jeden natret pisze ale wogole ja chamsko zbywam taka kolezanka z technikum plotkara straszna .

a tak to jak chce to ja dzwonie i mówie c i jak 🙂 u mnie wiedza ,ze nie ma co mnie wkurzac : 🙂 i za duzo gadac wiedza co sie stało z tesciowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia jakoś marnie mogę sobie wyobrazić Ciebie wnerwioną hihi.

Kasenn
pozdrów Ole od nas 🙂

A i chciałam powiedzieć że barany są wporzo, ja jestem z 22 marca i bardzo sobie siebie chwalę, mój mąż też nie narzeka więc nie jest tak źle 😁

Karka
masz rację zrób włoski grunt ot dobrze wyglądać hihihi.

Ja dwa dni przed porodem robiłam balejage żeby dobrze wyglądać hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny głowa do góry 🙂 Proponuje zjeśc czekoladkę póki możemy 🙂

Karka mnie tez wkurzają telefony typu urodziłas już? Albo telefony od mamy, teściowej czy babci typu no i jak tam sie czujesz, jakieś skurcze są? A jeszcze gorsze to jest jak mnie odwiedzają i mówią " oooo Ty to na dniach urodzisz, to widac" tak od tygodnia mi brzęczą. Nie da się tego słuchac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga jak nie urodzę to w sobotę zobaczysz mnie wkurzoną i to bardzo :evil: :evil: :evil:
a może Paulinka chce Cioci prezent zrobić i 22 się urodzi, co tam to TYLKO jeszcze tydzień 🙂 🙂 🙂

Kasenn, pozdrów od nas Olę i Majkę i niech już wracają do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...