Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde przypomniało mi sie że nie zapłaciłam podatku i przetrzasałam cały dom za dokumentem i sie nawet nie pożegnałam a wiec dobranoc i przepraszam za mą nie kompetencje
a teraz idziemy spać i byl przełom pojawil sie jeden skurcz 🙂 wooowww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monixa gratulacje,elwira sliczny chlopczyk,zresztą wszystkie bobaski są kochane.u nas dzis noc super,mala budzila sie co 2,5godz,3 godz a nie jak dzien wczesniej w nocy co 1 godz.brodawki mnie jeszcze bola a juz tydzien minąl,ale fakt faktem juz mniej.a tak pozatym to chyba z mezem zwariowalismy,wczoraj czyli tydzien i jeden dzien po cesarce a mysmy sie juz kochali,nie szlo sie powstrzymac i wsumie nic nie bolalo:P ale musimy strasznie uwazac i gumka obowiazkowo poki lekzrz mi tabletek nie przepisze,bo nawet nie mysle co by sie stalo jak bym zaszla w ciaze,zreszta po cesarce mozna cos po pol roku min a najlepiej po roku najwczesniej zajsc w ciaze bo inaczej szwy moze porozrywac 🤢 ale powiem wam ze jakos zmienilam zdanie zeby po 2 latach nastepne dziecko,chyba bedzie jedynaczka albo jak co(bo moj mąz jeszcze jedno chce)to nastepne tak po min 5,6 latach. moja perelka juz sie przebudza wiec zmykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
2 dni mnie nie było i tyle dzieciaczków się urodziło 🙂 super!!
gratulacje ogromne dla mamusiek 🙂
ja dalej czekam a jestem już taka ciekawa czy będzie chłopczyk czy dziewczynka 🙂 ubranka mam kupione niebieskie żółte zielone i beżowe więc w sumie uniwersalne 🙂 jak będzie dziewczynka to tylko różowe się dokupi 🙂
miłego dnia życzę ja dziś do teściowej na obiad jadę 🙂 teściowa ma urodziny 16 marca ale chyba nie chciałabym urodzić w ten dzień :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki.

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom!!! Trzymajcie się dzielnie i wracajcie szybko do formy!

U nas spokojnie. wczoraj mieliśmy gości i troszkę za długo siedziałam na pupie, bo mnie teraz rana boli jak zaraz po porodzie... Leżę więc na łóżku i odpoczywam a Mati leży obok i patrzy się na mamusię 🙂

Pozdrawiamy wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...