Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej hej.
Ogarnęłam mieszkanko, zrobiłam pranie, zjadłam już 2 śniadania ☺️ , zamówiłam co nieco na allegro, no i nadrobiłam zaległości na brzuszku 😉

Gratulacje dla naszych nowych mamusiek. 😘
Nadzieję dała mi Elwira, bo mój synek mniejszy nie będzie, skoro 1,5tyg. temu miał 3900g. A na końcówce dzieciaszki szybciej rosną.
June - mam takie same obawy jak Ty... ale może się uda naturalnie? Nie denerwuj się za wczasu. Najważniejsze jest zdrówko synka, Ty dasz radę jak na twardą mamuśkę przystało. Trzymam kciuki z całej epy 😁
Wszystkie po kolei musimy dać radę. Nie mamy innego wyjścia. W nieskończoność z brzuszkiem nie będziemy przecież chodzić :laugh:

Dziś też jest ładna data na poród 13.03.10r. Która rezerwuje? 😆 Ja raczej przechodzę mój termin, więc czekam na kasenn i june :P

Idę się ogarnąć, bo czas na jakies zakupki jechać. Lodówka pusta, a u mnie wcale nie widzę zmniejszonego zapotrzebowania na jedzenie. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karka ja raczej nie piszę się na dzisiejszą datę ale chętnie zarezerwuję sobie jutrzejszą bo mamy z Mężem 4 rocznicę jak jesteśmy razem 🙂 🙂 🙂 😘 Fajnie by było jakby Nikoś właśnie jutro zdecydował się na wyjście:P Chociaż dzieci urodzone w niedzielę podobno są leniwe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pisałam ,że jest droggi ale wiecie mam pewnośc ,że u mnie da rade bo jestem identyczna jak moja ciocia nawet tak samo zaciągamy jak mówimy 🙂

a oni maja niezła serie ale droga ale na szczeście ja "swoja wypłate firmowa" moge wydać na siebie i Małego ale ja będe szaleć od lata 🙂

laski ale mnie przeleciało normalnie ponad kg mniej za raz a jak mnie boli d... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, a mnie nic nie goni. jakbym korek w tyłku miała :laugh:

Kinia, ja tez jestem z niedzieli i mozesz spokojnie jutro rodzić 😁

Olamat, ja też wcześniej miałam skurcze i bóle. Uzyskałam rozwarcie 2,5cm i co? Koniec wszystkiego. I tak sobie chodze z tym rozwarciem i w ogóle nie mam skurczy. Nic mnie nie boli. Wysypiam się wyśmienicie całą noc. Nie jestem zmęczona w ciągu dnia. No dosłownie nic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLA73

OKAZAŁO SIIE ŻE MAJA MA BAKTERIE W MOCZU I DLATEGO NIENABIERAŁA NA WADZE A JA MAM ZA MAŁO POKARMU A OD WCZORAJ WKOŃCU WAGA WZROSŁA O 110G CHYBA ZOSTANIEMY TU NA TYDZIEŃ




no ja właśnei mam dylemat co do jutra ale cruella swą piekność urodziła w niedziele tak???

Kinia a ja miałam prawie 2 tyg zaparcie i nic wiec jak mnie pusciło..

ale mnie boli prawy bok brzucha normalnie wariactwooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Ola 😞 Kasenn pozdrów ją od nas i prześlij buziaki 😘

June no to teraz mi zamieszałaś w głowie, bo mam 2 przykłady na to że niedzielne dzieci są leniuchami i 2 przykłady że nie są:P I co tu zrobić? 😁 A co tam najwyżej, 14.03 to piękna data zwłaszcza dla mnie i Męża więc niech Nikoś będzie sobie tym leniuchem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia ja oboje dzieci urodziłam w niedzielę 🙂
Mój brat jest nie dość że z niedzieli to jeszcze WIELKIEJ 🙂
bardzo pracowity chłopak z niego 🙂

Anulab
mnie pediatra na katar kazała wodą morską jeszcze psikać aby rozcieńczyć wydzielinę a potem odciągać, też ma katarek już od paru dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June Nikoś na pewno będzie miał rodzeństwo, to bez dwóch zdań także rodzę jutro 😁 A tak a propos też jestem jedynaczką:P

Paulinka jak ostatnio byłam w niedzielę (chyba 2tyg temu) na fałszywym alarmie to lekarz też pytał czy mieszkam blisko szpitala i mogłam wyjść tylko pod warunkiem podpisania odmowy pozostania na oddziale. No i do tej pory nie mam Nikosia ale miejmy nadzieję że u Ciebie będzie inaczej 🙂 🙂 Trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat - mi czop wyleciał przy 2cm rozwarciu, z samego rana w poprzedni czwartek... do tego cały był krwisty, nie biały...a już ponad tydzień minał od tego czasu i nic.

A mi na awatarku wskoczył 40 tydzień 🤪

A dopiero co miałam 10 tydzień. Wówczas 40 był tak odległy jak księżyc... a tu proszę, już czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...