Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cruella ja nie mogę stosowac pigułek wieć mi zostaje spirala, plastry lub wkładka - no i wybrałam spirale założy sie raz i ma sie spokój 🙂

Plastry stosowałam juz ponad 3 lata i narazie mam dosyc klejenia sie 🙂

dziewczyny kochajcie sie z facetami i pamietajcie ze to nie sam fakt seksu powoduje przyspieszenie lecz sperma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
June - nie odbieraj nam nadziei :laugh: :laugh:

Cholera, widać trzeba czekać aż te nasze maluchy same postanowią wyjść na świat... oby tylko nie czekały za dużo.

Ja, podobnie jak Ty June, boję się,że Mały będzie za duży. Tydzień temumiał już 3900g. Jak jeszcze poczeka z dobry tydzień... to osiągnie 4500g. Bo w ciągu ostatnich 2 miesięcy rósł 1kg na miesiąc 🤪

A ja tak bym chciała naturalnie rodzić... i szybko, bez problemów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tak o rozstepy mi chodzi, ja mam na dole brzucha, myslalam ze nie mam, ale jak spojrzalam w lusterko i zobaczylam....ehhh szkoda gadac, jak pomysle o corci to przechodzi wszystko i tylko jej teraz wyczekuje...

wlasnie tez slyszalam ze nie sam sex tylko sperma powoduje rozluznienie miesni czy cos tam hehe...
ja tez mam stresa jak pomysle ze mialabym dzis rodzic, i boje sie tego wywolywania, ale mam juz tak ciezki brzuszek ze wolalabym juz tulic swoje malenstwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!!!

Jesteśmy już w domu z Mateuszkiem 🙂 Jutro wrzucę Wam zdjęcia.
Czujemy się dobrze i całkiem nieźle nam idzie 🙂 Karmimy się cycem prawie co 2 godziny, bo Mati po 10 minutach ssania zasypia.

Która jeszcze się rozpakowała? Jak się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dzisiejsze popołudnie mojego dziecka.
Tak się zabawiam 🙂 [img size=235]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/na_brzuszek-16408546c5b03b63ca180ce5c68b398c.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie, Brzusie i Dzieciaczki 🙂 🙂 🙂
Macie prześliczne Bąbelki , boskie 🙂 🙂 🙂: I jesteście wszystkie wspaniałymi Mamuśkami 🙂 🙂 🙂 dla Waszych pociech 🙂 i to widać za każdym razem ,jak piszecie jak opiekujecie się nimi, wiec proszę się nie załamywać 🙂 🙂 🙂A wszelkie przeciwności pokonacie, nie wiedząc nawet kiedy 🙂 🙂 🙂
Ja dziś jak to na koniec tygodnia zaczynam być zmęczona 🙂 🙂
Idę zatem odpoczywać 🙂oczywiście z moim ukochanym brzusiem 🙂 🙂
Miłego wieczorku i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie gnaty bola... wiecie co ja nie moge chorowac .. moje pseudo sprzatanie męza mnie zabiło wewnętrznie .. ale sytuacja opanowana obiad na dzis i jutro 2 juz zrobiłam bo coś tak inaczej mi chodze jak kaczka może to przez te sprzatanie. no nie wiem ale w razie czego mąż musi miec co zjesc.

Doti fajny ten twoj mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki te ktore jeszcze nie urodzily.

Najlepszym sposobem na skurcze i rozwieranie szyjki macicy sa czeste dosyc cieple prysznice nie krocej niz 20 min. nawet wskazane ok pol godziny.

Tak mi doradzily 2 polozne w szpitalu i powiem wam ze mi to pomagalo. Po pierwszej kapieli juz zaczelam plamic krwia i rozwarcie sie zwiekszylo o 1 cm, a i jeszcze dzien przed porodem skakalam sobie dosc intensywnie z nogi na noge ale nie napinajac miesni brzucha tylko pozwalajac mu swobodnie skakac. To jest trudne ale juz po kilku skokach wyraznie czuc bol w miednicy co znaczy ze maluch sie obniza.

June ja mialam we wtorek wieczorem USG i wyszlo ze maly wazy 3600g a urodzil sie 4010g, a blad wynosil 500g. Mowilam mezowi ze bedzie wazyl 4 kg i zreszta wam tez pisalam i pomylilam sie o 10g. hihi [img size=410]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00209.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra laseczki 🙂

Ja lece obudzic mojego spiocha na cyca a potem mykam spac 🙂

Jak jutro bedzie z malym wszystko ok to po poludniu wychodzimy do domku 🙂

Mezus juz sie doczekac nie moze, bo od prawie tygodnia nie ma mnie w domu 😞

To do jutra:* mam nadzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, pewnie większość z was ma już wyprawki dla swoich maluszków ale właśnie rozkręcamy z mężem firmę więc zapraszam serdecznie na nasze aukcje

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka88 to mnie pocieszylas z ta waga 😉 jak mi wyjdzie jutro 4 kg to zaczne panikowac ze bedzie jak u Ciebie 🤪
Fajnie ze juz wychodzicie a Synek boski, uwielbiam takie puculkowate bobaski, masz co calowac 🙂

dobranoc , odezwe sie jutro po USG
papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas lepiej,mala budzi sie do karmienia nie co godz tylko co 2 godz,czasem 2,5 godz czasem 1,5 godz wiec juz jestem mniej zmeczona.i udalo mi sie jak narazie odstawic od butli,chyba mam wiecej mleka juz.a czy po kazdym karmieniu sie waszym malym odbija/bo mojej tak co drugie karmienie sie odbije a co drugie nie,ale mimo ze si e nie odbije to potem nie ulewa. doti podziwiam ze dalas rade z tym porodem i jeszcze taki duzy dzidzius,gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny
My też nocka wspaniała, mała zjadła o 19 po kąpieli a potem o 3.30 i śpi nadal. Jestem nieprzyzwoicie wyspana hihi.
Niestety nie powinna tak długo spać, powinnam ją obudzić ale sama spałam jak suseł.
Kamis Amelii odbija się po każdej butli, po cycku niestety nie zawsze, ale najważniejsze to to abyś ją potrzymała pionowo wtedy jej się chociaż ułoży. Bo weź sobie pod uwagę że zjesz tak do pełna a potem się kładziesz do spania, masakra. Trzeba jej troszkę ułożyć.
Jaka u Was pogoda??
U nas zima pełną parą, a my musimy na zakupy jechać. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

wczoraj nie miałam neta wiec juz sie wieczorkiem nie mogłam odezwać 😞

dzięki za rady , dzisiaj w nocy karmiłam mała chyba 4 razy co 1,5-3 godz.pocyca 10-15min. i mi zasypia przy cycku 😞 ona nie śpi tak długo 5-7 godz. to zdarzyło sie może kilka razy , a w nocy człowiek jak zaśnie to mu dobrze i nie wstaje i może faktycznie tu jest mój błąd .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella to ja ją zawsze po zjedzeniu potrzymam pionowo, a czemu dokarmiasz butlą? probowalas miedzy karmieniami odciagac pokarm zeby potem bylo wiecej? mi babka od laktacji powiedziala jak mialam malo pokarmu na poczatku zeby wlasnie miedzy karmieniami odciagac po 15 ml z jednej piersi i 15 ml z drugiej i zrobilam tak 2 razy i pomoglo. ja sie tez czuje taaka wyspana jak przesypiala mi 2 godz w nocy.montusia to widzisz mamy takie same gusta:laugh:
ja dalam mojej na imie Nadia a na drugie Justynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łooojoojjjj wiecie co jak tak sie marudzi po urodzeniu to niech tymo siedzi w brzuchu 🙂

z reszta chyba mu tam sie dobrze zrobiło.
a jaki skurcz miałam w nocy oczy jak 5 zł za raz miałam 😁
moze to przez sprzatanie.. a teraz ja wredny babsztyl ide dalej lezec a co tam. pralka sama pierze wiec 2 godz spanka mamy.. no najwyżej jak mnie zagadacie bo coś ostatnio zaniedbałam forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆 Olu moja droga 🙂 prosze się uśmiechnać jak sie kopne przesle Ci cykl poprawiania laktacji mam zapisany od cioci jest to siaganie pokarmu co 3 godz po 7-7, 5-5,3-3 min o chyba nawet tak to było i trzeba byc bardzo w tym konsekwetnym a i może masz braki w diecie i pokarm słabszy tylko dlatego, badz mała ma super przemiane materi i chce być modelka od samych narodzin:* aaa polecam ciasteczka bezglutagenowe ( nie uczulaja i nie ma po nich dzidzia zatwardzenia) z czekolada 🙂 w biopiekarniach sa 🙂 itp sklepach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...