Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka i tak sobie nieźle radzisz skoro od czasu do czasu widzimy Cię tutaj 🙂

Ola trzymaj się, Anulka ma rację że jesteś jedną z najsilniejszych Mamusiek tutaj więc nie możesz się załamywać bo wszystkie się załamią:P Ty nasza MENTORKO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula nie chce ale łzy mi same lecą , jeszcze żeby ona nie jadła i je i śpi i to nawet dosć długo czasem wiec się najada zapewne. jak mnie jutro nie przyjmą do terminy do poradni sa dopiero na kwiecień oni zwariowali 😠 inaczej będę musiała szukać pomocy u siebie w pracy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulab polecam "język niemowląt" tam jest jak się dobrze zorganizować.

Olu
nie rycz babo bo może masz ten sam problem co my.
Moja też przybrała w dolnej granicy, ale lekarka powiedziała że to może kwestia tego że inna waga. Mam za dwa tygodnie zważyć ją jeszcze raz i wtedy tak naprawdę wynik będzie miarodajny bo będzie ważona na tej samej wadze.
Myślę że tu tkwi przyczyna, a jutro pojedziesz do poradni i tam zważą Ci małą znów na innej wadze.
Po za tym jedna ona jest malutka i trzeba budzić do karmienia a nie zostawiać malutką na 7 godzin bez jedzenia. Ona jest za malutka.
Tak czy inaczej głowa do góry bo jestem przekonana że przybiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Ola 😞((((((((( tak mi przykro 😞(

Moja Nadia miała jeszcze mniejszą wagę dlatego zdecydowałam się na dokarmianie butelką - co tydzień ważymy ją w domu (mąż się waży z nią na wadze)

Ola będzie dobrze zobaczysz przystawiaj ją jak nacześciej do cycka a przede wszystkim w nocy wtedy najwartościowsze jest mleko

Przesyłam Ci przytulankę na małe pocieszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie i brzusie

mamusie maja juz swoje problemy zwiazane z malenstwami, a ja.... mam dosc juz tego ciezkiego brzuszka, juz bym chciala urodzic, ale jak czytam te wasze problemy mamuski, to nasuwa mi sie lekki usmiech , ze jeszcze moge troszke przygotowac sie do tego wszystkiego....chociaz mam dola od wczoraj, w niedziele mam termin, a tu nic sie nie rusza, a brzuszek peka i naciaga sie... ;(
brzuchatki tez macie ten problem z brzuszkiem...peka wam czy nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola - Cruella ma racje musisz ją wybudzać i karmić, mi połozna powiedziała że w ciągu doby może być tylko jedna przerwa 5 h bez jedzenia a reszta to tak max do 3,5 h i ja mniej więcej tak trzymam

W dzień karmie co 2 h czasami co 1 h bo tak się budzi, a czasmai co 3 h.
Natomiast wieczorem to po kąpieli czyli koło 20, pózniej 23 i 2 w nocy i pózniej 5 tutaj to ona juz się sama budzi i już pózniej nie zasypia dlatego jestem codziennie od 5 na nogach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia moja w ciągu dnia co 2 godziny je , dziś wyjątkowo co 4.
W nocy mniej więcej co 4 godziny z wyjątkiem po kąpieli wtedy czasem śpi 5 ale raczej rzadko.
W sumie dzieci powinny jeść ok 12 razy na dobę, przy butelce może być 8 razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruealla no to czasami mi wychodzi więcej niż 12 razy hihi bo czasami jak daje jej cycka co 1h 🙂

A mam pytanie do Ciebie może trochę za bardzo intymne żeby tutaj na forum jak coś to napiszesz na nk - chodzi mi o seks czy juz rozpoczełaś współżycie z mężem ? czy czekasz na wizytę z ginekologiem i dopiero po ?

U mnie jutro mija mc i juz mnie korci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella moze twoja nie odrzucila cyca przez butelke ,bo zaczelas pozniej jej dawac butle czy od porodu dokarmiasz??u mnie poprawa bo mala przespala prawie 3 godz. a co do cesarki to nie jest to takie zle ,najgorsze pierwsze 3 dni a teraz ja jestem 6 dzien po i juz mnie prawie nic nie boli,leciutko tylko czuje i nawet juz smiac sie lekko moge,bo na poczatku to jak zakaszlalam albo zasmialam sie to masakra. dzis mi sciagali szwy i tez to tak nie bolalo,jedynie przez 5sek jak sciagala to szczypalo,wiec ja se chwale cesarke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia mnie korci od samego porodu hihihi.
Andrzej położył się na mnie żeby mnie pocałować i gdyby nie to że to jednak rana zgwałciłabym go już w szpitalu hihi.
Niemniej jednak czekam do wizyty, ale bardziej mi tu chodzi o zabezpieczenie, ja mam uczulenie na prezerwatywę a bez niczego nie zaryzykuje. Zatem zostaje mi jeszcze poczekać te dwa tygodnie.

Kamis
masz rację dokarmiam od niedawna może faktycznie to dlatego. Amelia bardzo lubi cyca bo wtedy się przytula może to też dlatego, ale plusem butelki jest to ze dzięki niej doi smoczek a czasem bez niego byłoby ciężko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella czyli masz tak jak ja :P tylko, że to ja już zaczełam się dobierać do męża :P a jeszcze na dzien kobiet dostałam od niego 2 nowe seksi haleczki to już wogóle nie mogę wytrzymać :P

Wszystkie szwy już mi wyszły, rana też zagojona - na szczęście na prezerwatywy nie mam uczulenia - ale może poczekam żeby sobie spirale założyć i być bardziej spokojna bo narazie nie chce 2 ciąży za 2 lata to proszę bardzo ale nie teraz 🙂

Kamis widziałaś mój opis na nk - że dałyśmy dzieciom tak samo na imie to jeszcze pajacyki mają takie same hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi za to wczoraj lekarz powiedział, że poród przyspieszyć mogę przez seks bez zabezpieczenia. Ale jakoś nie w głowie mi to 😞 Tak walić penisem synka po głowie? 😲 Tak mi jakoś dziwnie... Ale może to ostatnia okazja by tak bez stresu przed kolejną ciążą się pobzykać? 😉 :laugh:

Monixa, mi termin mija w poniedziałek... i wierz mi, czuję dokładnie to co Ty 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam przyśpieszyć poród w sobotę dzień przed ale mój mąż się bała o małą więc poszczę już nie pamiętam ile 😞

Montusia chcesz spirale?? ja właśnie się zastanawiam nad metodą, miałam kiedyś wkładkę ale też mam uczulenie więc chyba lipa, sama nie wiem, zobaczymy co moja gin mi doradzi.
Do tej pory zażywałam tabletki.
Ja na razie mojego zostawiam w spokoju bo boję się że jak zacznę to nie skończę. No cóż trzeba pocierpieć hihiih, ale za to jak go dorwę to nie wiem ile nie zejdę z niego hihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh, czyli to też nie pomaga 😞
Już nie wiem sama... zostały 4 dni do terminu-jakoś bym pomogła naturze, ale nie wiem jak ☺️
Może okna umyję jutro... choć lenia mam 😉

Monixa ja nie czuję skurczów. Mam delikatniutkie tylko takie, lekkie twardnienie brzuszka, ale bardzo rzadkie... Jak się nie nasilą to czarno to widzę 🥴 Dobrze,że chociaz mam to rozwarcie na 2,5cm - no ale bez skurczy to nic mi po tym rozwarciu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monixa, co masz na myśli pytając o popękanie brzuszka? O rozstepy?? Jeśli tak to ja na szczęscie na razie nie mam... ale nie mam tylko na brzuchu :laugh: W każdym innym miejscu mam i to dużo. No ale tak to jest jak się dowaliło 20kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mi kuzynka, która pół roku temu rodziła tez polecała masowanie brzuszka i brodawek... ponoć to wpływa na wywołanie skurczy...

ALe wiecie co? Ja niby chcę, zeby się one pojawiły i żeby się ruzyło, ale z drugiej to mam takiego cykora, że się boję cokolwiek przyspieszać... No ale jescze bardziej boję się wywołania po terminie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...