Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
paulinkaty miałas chociaz jakas akcje i macie skurcze itd a ja co wilkie G!!!

przygotowałam obiad chocmoj maz po wczorajszych tekstach powinien sobie sam sprzatac gotowac prac itd i pozatym on nie rozmawia ze mna tylko jest w domu od 18-19 siada do kompa i tyle .. iciagle go głowa boli i wszystko musi miec pod nosem a jak cos powiem ,że mi nie odpowiada to mnie jeszcze zaczyna obrazac ze ja jestem "tylko po to by byc w ciazy nic pozatym" no to dzis spał sam i sie do niego nie odzywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uuuu...ja bym mu juz nakopala i to porzadnie!! Kasenn nie daj sie!! czy on nie rozumie ze nam jest ciezko?? moj marudzil ze nic prawie nie robie w domu a on musi pracowac to mu dogadalam i przez 2 dni obiadu nie dostal to odrazu zmienil podejscie do mnie... U mnie komputer tez jest "swiety" Tomasz wraca z pracy i odrazu biegnie do komputerka...nie raz robilam mu awanture z tego powodu...ale co zrobic...wole zeby byl w domu niz zeby szlajal sie niewoadomo gdzie...

Kasenn Ty cos czuje bedziesz miala istna rewolucje z porodem...wszystko zacznie sie nagle i pojdzie bardzo szybko!! Moja bratowa wlasnie miala jak ty z pierwszym dzieciatkiem...Nic jej nie doskwieralo, nic nie zapowiadalo porodu a tu pewnej nocy okolo 3 nad ranem nagle odeszly wody, zaczely sie skurcze i o 14 juz miala synka w ramionach.. Takze glowka do gory!! bedzie ok!! a meza olej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie nie daj mu się. mój jak mi coś gada to ja mu dogadam i robie ciągle na złość wtedy on stopuje bo wie że nie wygra. albo mówię że będę płakać przez niego, a jak ja będę płakać to i Zuzia będzie smutna to też działa. mój tez pierwsze co robi to biegnie do komputera po pracy co mnie po prostu dobija 😠 Kasenn ja bym wolała chyba nie mieć tej przygody z soboty na niedzielę bo tylko jestem teraz bardziej poddenerwowana że się akcja zaczęła a ustała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moze i macie racje z tym porodem

a ja głupia wlasnie przygotowałam wszystko do obiadu i po co..
od 2 godzin pokarm mi ciagle leci i mnie swedza piersi

a moje łzy działaj jak płachta na byka już całkiemnm jest jazda i to wszystko przez ta jeo była 😞 nigdy nie uwolnie sie od porównań i wmawiania mi ,że zachowuje sie tak specjalnie ,że udaje ...

ehh no nic oby tylko do porodu i do lata i ja jade do moich dziadków z małym by wkońcu odpoczac na moja wieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski i brzuszki 🙂

Nie mogłam zasiąść do kompa od paru dni bo mała była ostatnio troche marudna, po drugie mielismy ciagle gosci i latanie po miescie - pewnie to jej sie nie podbalo ale pewne sprawy trzeba było zalatwic.

Czy ktoras sie rozpakowala ?

Czy już wiadomo coś wiecej co u Oli a moze juz wrocila do domu z Majka ?

ehhh ale mam zaległosci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no montusia jak sprawdzisz nowe posty sa tam dla june i monisiaczki i jesze niuniuorka i monixa

kinia teraz z onixa w szpitalu

no i mysle ze i moni tez sie tam znalazła bo cisza od rana

ola moze nie bedzie jeszcze na weekend w domu ale juz co raz lepiej mała prybiera bakteri co raz mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=49&func=view&id=254845&catid=7&limit=6&limitstart=0 june

noo wiesz nie rodze to siedze i kontroluje 🙂 a co mam robić 🙂 pozatym jestem po terminie i mam juz wszystkiego dosc nawet suwaczek usunelam bo mnie denerwował

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&id=254860&catid=7&limit=6&limitstart=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn nie tak prędko , nie rodzę jeszcze 🙂 mam ciągle skurcze bolesne ale nieregularne więc to jeszcze nie to 🙂
byłam na długim spacerze i nie mogłam dojść,zaczęlo mi sie słabo robić i w głowie kręcic ale jakoś dobrgnęłam do celu
ale widzę że po kolei wszystkie sie zaczynają sypać:P i dobrze,wreszcie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn dzięki sny były kolorowe 🙂

Ale Ty z tym Twoim to masz przejścia, współczucie. Wcale nie pomaga Ci w tych ciężkich chwilach. Bądź silna i dzielna Kobieto!!

Moni widzę, że po dzisiejszym spacerku zupełnie inne samopoczucie! Ty mnie jeszcze wyprzedzisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj wezcie urodzcie i i bedzie spokój:P

a ja ani spac ani nic ehh zjadłam kanapke i taki mój dzień jestem jakas roztargniona .. ta pogoda jest strasznie depresyjna 😞


a moj ma swoje za uszami 🙂 ale i tak go bardzo kocham a ja to już tak mam ,że ciagle mnie ktos po kontach traca.. da sie w życiu przyzwyczaic


Olamat a co ci sie sniło

Moni to teraz tobie kolorowych i niech cie obudza odchodzace wody 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...