Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
powiem w sekrecie że ja może w weekend bo mój lekarz dzisiaj powiedział dla męża że mam sie położyć na oddział w piątek albo sobote a dzisiaj przyjechać na ktg i on sobie poradzą z moją upartą istotką gdybym sie nie wypisała w poniedziałek ze szpitala to już byśmy mieli nasze maleństwo tak powiedział lekarz bo miał w planach pomóc mojej stokrotce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, no to dziś się bierzemy, hehe 🙂
Ja też o dziwo skurcze miałam, ale częste krótkie... właściwie miałam wrażenie, ze brzuch bolący i spięty cały czas 🙂
Ale to było w nocy.
Teraz minęło i tylko sporadycznie jakiś czuję.
No ale może do wieczora sytuacja się zmieni 🙂
Kurdę, tylko nie rodź beze mnie :laugh:

Paulinka, a ja sobie myślę,że jak mnie w nocy tak bolał brzuch i skurcze były to mogłam jechać - moze by cos dali i pomogli... A tak przespałam szansę urodzenia i teraz czekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja pani nie odbiera a chciałam sie dowiedzieć co i jak a tu ehh no szkoda .. napisalam jej eska 🙂 oby odpisała że moge jechać do niej to ide sie kąpać wzywam taksóweczke torbe i inne pierdoły pod pache i jade do męza i z nim do niej... moze mnie skieruje do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka być może dla mnie nie chcieli pomóc jak leżałam na porodówce bo to było jeszcze przed terminem i czekali i tak pewnie bo czekali jeszcze z dzień i tez straciłam szanse na narodzinki ale może jutro się uda 🙂dziewczyny czy mogła bym nr od którejś z was bo ma tylko do li ale do niej nie chce pisać bo oa ma i tak swoje zmartwienia z malutką nie chce przeszkadzać wrazie co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ło jej, a ja się właśnie doczołgałam z ledwością do domu! też mi się zachciało spacerowania 🙂
coś bez sił jestem ,chyba dlatego że wiosna idzie 🙂
No Kasenn jesteś , a już myślałam 😉 ale wiesz co mam przeczucie że dziś jest twój dzień :P nie wiem czemu ale jakoś tak czuję
Taaa a jutro mogę ja z Olamat
W ogóle to życzę Paulince,karce,Asi,kasenn i carolajna żeby dzis sie porządnie rozpakowały 🙂
Dzieci wyłaźcie bo WIOSNA!!!!!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej ale ruch dzis tu u nas 🤪
Przywitalam sie z Wami i usnelo mi sie...obudzila mnie moja mamusia bo jak zwykle zle zrozumiala mojego wczorajszego sms i myslala ze ja juz urodzilam!! heh 😁 a ja jej tylko napisalam ze BEDZIE MIALA (a nie ze MA) duzego wnuka... hehehe

Kasenn nie ma sprawy zamykamy sie obydwie w pokoju i bedziemy przec na zmiane 🙂 pomozemy sobie nawzajem 🙂 heh musimy wymyslec tylko specjalne oznakowania maluszkow 🙂 zeby ich nam nie podmienili jak mnie kiedys mojej mamie 😮 w razie czego bede wiedziec dzie szukac 😁

Rodzic planuje na zaspie chyba ze synus zdecyduje ze chce sie nam pokazac 23 to wowczas na klinicznej w gdansku bo tam ma dyzur moja pani ginekolog... aTy gdzie sie chcesz pruc??

Jak cos podaje swoj tel 880 123 045 mozecie dzwonic i pisac o kazdej porze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat to jak cos to powodzenia 🙂 w szpitalu 🙂

eeee mi za raz flaki tylkiem wyjda 😁 pozatym czuje sie jak bym mlotkiem oberwała w łep .. totalne nie ogarniecie i euforia mnie opetała w wannie czeka woda a ja do niej nie dotarłam bo latakm na pana klopka ... własnie w głowie układam sobie plan zajec na po wannie .. ale nie wiem czy najpierw tego nie zrobie i dopiero skocze do wanny.. eeee czy ja zaczynam głupiec? panikować? czy to po prostu głópawka przed porodowa? moj świat emocjonalny jest bardzo zachwiany i własnie tłumaczyłam mojemy Synkowi ,że jak się urodzi i juz bedzie mówil topiersze co bedzie nauczony to "nie tykac bo pogryze" to był mój ulubiony zwrot jak miałam co 2 zab 🙂 i wszyscy sie bali brać moje zabawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...