Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja dostałam taki OPR od mojej GIN że nie pojechałam na ktg jak mi ospa zastygła żę uUUUUUUUUUU na dodatek powiedziała że gdybym wczoraj wnocy badz rano dzwoniła to ona była w szpitalu na zastępstwie to by mnie pogoniła z kroplówcia jak juz po terminie i by małego dopilnowala .. bo jest ryzyko ospy i pochwaliła mnie ,że zacisnełam nogo i zeby że wtedy nie urodzilam bo by było źle!! a teraz ryzyko jest mniejsze!! wiec dziś koło 15-16 na izbe na ktg i sie okaze co i jak bede pisać a teraz spadam . bo trzeba sprzatać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech i z kim ja tu bede pisac jak wszystkie zaczynacie sie pruc?? 😞 No ale zycze Wam wszystkim powodzenia i jak cos dawajcie cynki... Ja zmykam do sklepu. Musze mezowi zapelnic lodowke na otarcie lez skoro ma mieszkac sam az do porodu... Pozniej pakowanko i jedziemy do gdanska, do mojej mamy 🙂 Do napisania pozniej!!

POWODZENIA!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia a ty jak masz cały czas co 20 min to mozesz jechac do szpitala na wsparcie przeciez jestes po terminie!!

karka krec krec a moze wykrecisz 🙂)

ja sie wykapałam i skurcze i wszystko znikneło ale maz i tak ma przyjechac w ciagu godz i pojedziemy obym tylko na tego idiote nie trafiła ...

alee cisza w tym brzuchuuu ojjj... mlody sie koncentruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bioderki też są w ruchu 🙂 jak najbardziej 🙂 ale jak z zegarkiem w ręku 20 min i ani drgnie w żadną stronę

Paulinka, a co to za pogoda u Ciebie? W Krakowie śliczne słoneczko i cieplutko 🙂 ja chętnie bym się gdzieś wybrała ale sama się nie wybieram bo co 20 min przybieram dziwne pozycje i nie wiem jak ludzie by na mnie patrzyli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co? Ciekawa jestem, która z nas pójdzie pierwsza na bój o wyzwolenie swojego maleństwa z powłok brzusznych :laugh:

Zastanawiam się nad pęknięciem pęcherza. Bo niby wody mogą chlusnąc od razu lub się powoli sączyć... ale co to znaczy sączyć? Tak,że jakieś krople wyciekają i wyraźnie je czuć jak lecą po nogach, czy tak delikatnie? Bo ja mam tak,że czuję bardzo wilgotno i mam takią wodnistą, przejrzystą wydzielinę. Bezbarwną, bezzapachową...

Cholera, a jeśli u mnie te wody tak się powoli sączą?

Jeja, zwariować można.

U nas piękna pogoda. Słoneczko w pełni. Na oknie północnym, gdzie nie ma w ogóle słońca termomert wskazuje 13,5 stopnia. Bajka... Synuś wychodź. Zima odeszła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no karka to juz masz odp na swoje pytanie odnosnie która he he he.. a po brzuchu poznasz że zacznie Ci się bardziej workowy robił tak jak to ola opisała ze po jej chlusnieciu zrobił się taki flaczek...


a u mnie za miast skurczy to takie pełzacze przechodza hehe 🙂

oarnełam sie trocche i taki dziwny spokój mnie ogarnoł ,że połozyła bym sie i patrzyła w sufit i myslała o niebieskich migdałach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem z powrotem 🙂

Mała waży 3500 g i podobno jest pulchniutka 🙂
W poniedziałek mam iśc do szpitala na planowe cc. Mam ostatnie dni z brzuszkiem. Musze skonsumowac wszytskie smakołyki, których później nie będę mogła tknąc. Jutro na pewno idę na pizze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...