Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a i rozmawiałam z JUNE

akcja zaczeła sie o 15.30 jak wody zaczeły sie sączyć o 16.20 dostała ostrych skurczy w ciągu godz miała co 3 minuty baaardzo bolesne ledwo zdarzył mąż po nia dojechać i dowieść do szpitala miala uczucie ,że urodzi naturalnie w samochodzie i tylko czekali na nia z noszami pod szpitalem i na stół miejscowe znieczulenie wkówane 2 razy nie zadziałaało wkońcu całkowite dostała i o 18.20 miała małego... podziwiam jej męża że miał nerwy prowadzić w takiej sytuacjiaz


a lepsze jest to że JA i June ostatnio czujemy sie tak samo tylko plus moja ospa 🙂 i dziś w nocy miałam to co ona dzień przed porodem i dziś czuje sie też tak jak ona wczoraj i teraz mam napad gorąca musiałam sie natychmiast rozebrac bo bym oszalała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto mały nikoś [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/nikos.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
Widzę,że pięknie idzie naszym Brzuszkom marcowym. Gratuluję.
A June jednak cięli? Bo już myślałam, ze jak jej się tak ruszyło to naturalnie poleciała... No ale Mały naprawdę duży 🙂

Ja dziś byłam na wizycie. KTG nie wykazuje skurczy przy których mogłabym urodzić. Ale na szczęście choć rozwarcie mam na 3cm. Lekarz pomasował szyjkę i mówi, ze dziś wieczorem jadę rodzić, hehe. Zobaczymy co z tego jego "wróżenia" wyjdzie.
Najgorsze,że dał mi zwolnienie tylko do jutra, bo mówi, ze urodzę. Na co ja: A jeśli nie? On: Nie ma takiej opcji.
Szlag mnie trafi jak nic z tego mojego rodzeni anie wyjdzie.
Kazał do domu jechać i czekać na pęknięcie pęcherza lub skurcze. No i sobie czekam... poczytałam co u Was.
Jeszcze raz sprawdzę skład torby i zobaczymy.
Wszakże coś mnie ciągnie brzusio w dół, ale się nie nakręcam, bo łatwo się rozczarować.
Jakbym mogła wybierać to 18 marzec byłby do zaakceptowania 😉

Spisałam sobie numery do Was z forum, więc jak urodzę to się na pewno odezwę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane goraco przeszło w kibelku he he 🙂)
nie wiem czy to te emocje po rozmowie z june ale raczej to biegunki nie wywołuje 🙂

kurde nie wiem co sie dzieje dzis na tej mojej rumuni ciagle policja karetki straz co jest eeeee szalejaaa 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula, nie zostawiam. Też cały czas myślę co u Ciebie i czy coś się ruszyło, bo też sobie myślę, że jak Ty urodzisz to ja się załamię, hehe. 🙂
To może szykujmy się na jutro lub piątek obie, co? 🙂
Na razie u mnie nic się nie dzieje. Ja nie wiem, ten mój gin jest super, ale jakiś taki szalony optymista :laugh:
Albo puść mi swój numer na [email protected] to na pewno napiszę jak coś się zacznie dziać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...