Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już jestem 🙂 Przez prawie dwie godziny nie miałam internetu i tv, myślałam,że się zanudzę! Chyba jestem od tego uzależniona 🙂

Cos mi się wydaje, że ten tydzien będzie bardzo obfity w marcóweczki. To co KArka następna, razem z Kasenn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
takkk chciały byscie ja nie tak szybko!!!
byłam zjesc obiad! predzej bym nie musiała siedziec przy jednym stole z mezem
pozatym własnie dzwonił ze jest na zebraniu w przedszkolu u córki z jej matka szybko sie dowiedziałam , ze co kolwiek takiego ma byc tym bardziej ze obiad przygotowałam mu na teraz wiec zje sobie zimny i rozmowa nie była miła z mojej strony on sie starał a ja mam to w duuuuu..... i jak chodziłam było oki a jak sie polozyłam boli mnie krocze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze dla tego mały nie chce wyjsc przez to ,że jestem chodzącą agresja.. i jest mi ciągle gorąco ..

Olamat to jest wszystko tak zakrecone i emocje połączone z przeszlościa i przybyciem dziecka z Tym ,że nie mamy kościelnego i to na mnie ciazy od strony częsci rodziny ... ehh jak sobie czasem usiade i pomyśle to nie potrafie się odnaleść mam nadzieje ,że kiedy się książe pojawi po tej stronie będzie inaczej.. choc nie wiem ale mam wrażenie ,że będe izolować i chronić przed całym światem i nawet Krystian będzie dla mnie zagrożeniem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn w tej chwili najważnieszy dla Was powinien byc Tymuś. Wszystko się nałożyło na siebie i dodatkowo Maluch niechce wychodzic, hormony u Ciebie szaleją i już mamy komplet. MAsz rację, Twój stres nie zachęca go do pojawienia się po tej stronie brzucha. Życzę miłej relaxującej kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...