Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A oto i Majeczka. Info od Oli " Waży dzisiaj 2940, bakterii w moczu już nie ma, wyjdziemy raczej w niedzielę" [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/media1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂
my też nadal bez zmian 🙂 🙂 grzecznie czekam 🙂 na moją dzidzię 🙂
Kasenn - powodzenia 🙂 może będziesz następna 🙂
Ja też poszłam na chwilkę na dwór, po bułeczki i coś słodkiego i była taka śliczna pogoda, cieplutka aż mi się nie chciało wracać ale musiałam ,bo powiedziałam że idę na moment i nie wzięłam ani kluczy ani komórki i musiałam wrócić. Ale za to jutro idę za dłuższy spacer 🙂 to już postanowione.
Oli Majeczka to taki śliczny bobasek 🙂 dobrze,że już niedługo będą w domku 🙂 🙂 🙂
A ja jutro to już chyba spakuję torbę i wtedy już będę gotowa na całego , a może właśnie dzidzia na to czeka i potem ruszy do dzieła 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam napisać że byłam do kontroli wagi z małą i jest super w ciągu 1,5 tygodnia przybrała 400 gram. Teraz waży 3,5 kg.
Zaraz się zbieramy do lekarza na wizytę z wysypką zobaczymy czy mała ma skaze białkową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie tylko trzymam ze wzgledu na krystiana i nie płacze ale mam dośc jestem załamana.

wyłam tak źle potraktowana i jak słuchałam jak ten cham odzywa sie do innych kobiet .. nic mi nie powiedział... nakrzyczał że do niego na dyżury sie konkretnie przyjezdza a nie sprawdzać swoje wymysły 😞
do tego ktg nie dostałam a mocny skurcz który był tam to wzioł i powiedział,że z czymś takim to do masarzysty na rozluźnienie.. Już nie mówiłam tego męzowi bo nie wiem jak by sie to skończyło. nie powiedział mi jak z rozwarciem ,wodami , wypytywał sie mnie jakoś dziwnie jak by widzial ,że coś jest nie tak a nic nie powiedział i jeszcze wyskoczyl, że mam sie nie odzywać bo tylko mu czas zajmuje a jak leżałam na ktg to nasłuchalam się komentarzy że mi uszy wiedły .. jutro dzwonie do mojej pani doktor sie wypłakać i by mi powiedział kiedy on bedzie znowu bym tylko na niego nie trafiła bo o ile ona dziś w południe skończyła i ma teraz wtorek to on musi też tak chyba miec no nie wiem... tyle co doczytałam sie na karcie ,że bezpodstawnie sie zgłosiłam na izbe przyjęc .. nie mam skurczy i ze mały ma 3570g tyle wiem super co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie....

Melduje sie tym razem z gdanska 🙂

Kasenn o rany wspolczuje spotkania z lekarzem debilem!!! 😠 Co za idiota z niego... wrrrr....

Ja rowniez mam zly humor...poklocona z mezem egoista jestem...powiedzial mi nawet ze nie wie czy przyjedzie jak bede rodzic.... 😞 wrrrr... a i jeszcze brzuszek mnie ciagnie i boli w kroczu...to chyba z nerwow na "kochanego" meza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu, Kasenn na jakiego Ty zwyrodnialca trafiłas. Współczucie z całego serca 😘
Nie ma bezpodstawnego zgłoszenia się na izbę kobiety w ciąży. Ty nie jesteś lekarzem i wszystko co Cie niepokoi powinnaś konsultować z lekarzem. A jeśli on myśli inaczej to chyba pomylił zawód Cwel jeden!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...