Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aśka88 powodzenia!!!!!! ja tez trzymam kciuki , mam nadzieje ze juz dzis ujrzysz swoje szczescie...ja tez juz bym chciala, w niedziele mam termin...ale cos moje malenstwo sie nie spieszy, szczerze mam juz dosc ... ale cierpliwie czekam na swoja kolejke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chociaż myślę że po porodzie będzie mi brakowało tej piłki przed sobą 🙂w weekend na uczelni czciałam się przcisnać między oknem a krzesłami jakos tak nieświadomie chciałam wciągnać brzuch zeby się zmieścić to tak sie zaczęłam smiać bo to przeciez niemożliwe żebym to zrobiła żeby on się schował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czescc 🙂


co tammm

DOTI GRATULACJE NOOO NOOO I MAMY MĘZCZYZNE dzis Elwira a jutro Asia tak.. hmmm a 11 kto ja jeszcze nie.. mysle że poczekamy do 14 marca 🙂też symboliczna data (zareczyny i pierwszy rajd z mężem za razem 🙂)


JUne A Marcel czeka na swojego kumpla Tymka i dlatego tak jest
ja czuje,że mam mogła bym w kazdej chwili go urodzic ale gdzie ja z ta fioletowa twarza na porodówke pojade 🙂

a wysuszaja mi sie te pokemony na twarzy i ciele zostało duzych pełnych babcli miedzy 25-40 z 400 🙂 maż policzył 🙂 ale mówie tylko o takich duzych o małych niee myśle

wazne że sudokrem zadziałał i wyleczył mi krocze 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn już kiedyś miałam Cię zapytać, w jakich rajdach jeździ Twój mąż??
Pytam z ciekawości bo ja też jeżdżę jako pilot i jako kierowca tzn jeździłam, teraz Andrzej nie bardzo chce bo jak byłam pilotem to kierowca popełnił błąd i mieliśmy wypadek, teraz trochę się boi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Paulinko i powodzenia )

Cruella 🙂 my na off road po wyznaczonych trasach trenówkami takie trasy dość chardkorowe 🙂) ale teraz nie chce my juz jezdził bo ostatnio moj tak rozbiliśmy jak spadaliśmy na drzewo że ho hooo i jednak po kazdym praktycznie rajdzie naprawy w kwotach 2-5 tys wiec duzo chyba 2 były takie co nic sie nie stało a tak to opona , snorkel, lina od wyciagarki ehh


🙂


RATUNKU sąsiedzi pod spodem maja remont 😞 a ja chciałam isc spac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat ja bardzo bym chciała miec małego ale rozsadek mówi zostań tam choć jeszcze z 4 dni daj mi podleczyć sie i potem te dni w szpitalu do końca mnie wylecza i małego wzmocnia. wtedy oboje wrocimy w lepszym humorze na świeta.. spedzimy je ładnie razem w domku z tatusiem i Zuza zarażaczem 🙂)

Własnie jak byście widziały jak ona sie o mnie troszczyła ciaggle mnie przykrywała przytulała 🙂) a ja wygladam jak strach na wróble 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn ja też bym chciała, tulic już maleńką, ale wiem, że dla niej kazdy dzień po tej drugiej stronie brzucha jest bezcenny. Tak sie tu czyta, że coraz więcej marcóweczek urodziło a Ty cały czas czekasz, to masz wrażenie, że nigdy nie urodzisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę kasenn ze juz u ciebie dużo lepiej ciszy mnie to i humorek masz ... 🙂 super byle tak dalej

anula brak czasu -tak to teraz juz będzie , co sie chce zabrać za prasowania albo cos innego moja też dostaje wielkich oczu albo tak ssie swoje łapki z glodu ze muszę sie nią zająć, no wlasnie znowu ssie paluchy musze znikać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Wpadlam sie tylko przywitac. Wczoraj bylam na konsultacji i dziecko jest juz w kanale przygotowane do wyjscia. Chociaz osobiscie uwazam ze to nic nie znaczy - moze byc przygotowane nawet 3 tyg hehe wiec nie jestem jakos wielce podekscytowana. Cisnienie w normie. W piatek mialam jechac do kliniki zajmujacej sie choroba tarczycy, jakoze mam niedoczynnosc, ale wlasnie do mnie oddzwonili ze skoro wyniki mialam dobre to nie ma takiej potrzeby. Zaczynamy obstawiac date porodu 🙂 Ja stawiam na planowana czyli na 26 marca. Mam przeczucie ze bedzie w terminie.

Poki co - ostatnie 3 dni w pracy.... Uff..

Milego dzionka brzuchatki i mamuski. Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLA73 ja psychicznie dobrze sie czuje i to jest świetne

płucze buzie septosanem i czuje juz powoli ulge. krostki nadal kuja ale sa suche juz w wiekszosci wiec kolejny pozytyw, zastanawiam sie czy nie warto umyć sie w oilatum to jest dla alergików na krostki i swedzenie a pozatym pomoże zregenerowac sie skurze a potem po prostu jeszcze raz sie zakrople fioletem.
gdyby mały mnie jeszcze tak ie kopał po żebrach znaczy sie nie kopał tylko wyciagał

ale przeraza mnie ten spokój w brzuchu jak by dziecka praktycznie nie było tylko lekkie przesuniecia ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...