Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chyba dziś jestem pierwsza na forum 🙂

Dzieńdoberek.
U mnie bez zmian, nadal z brzusiem.
Wczoraj skurcze, ale takie nijakie i nic więcej.
Dziś nie chcę rodzić... teraz to już naprawdę czekam na 10 marca 😉 Ale to czekanie jest dobijające... zakończyłam 39 tydzień i co? I nic 🥴
Ile można czekać w stanie gotowości...

A tak poza tym to od wczoraj mam teściową pod dachem i pewnie rzadziej będę tu w tym tygodniu zaglądać.

Idę poczytać co tam u Was i czy Aśka urodziła... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane ja jeszcze 2w1.

Noc troche ciezka moze ze 3 godziny przespane.

Ciagle cos sie ze mnie saczy. W nocy obudzilam sie z mokra pizamka i rano tez. A teraz jak bylam w wc to mialam na majteczkach nie duzo dosyc wodnistej bialawej wydzieliny. Wygladala doslownie jak sperma 🤔

Myslalam nawet ze wody mi sie sacza,no bo co to moze byc skoro to nie sluz ani czop bo juzmi odszedl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Karka wiem co czujesz ja jestem w stanie gotowości od 20.02 już wtedy mi powiedział lekarz że na dniach urodzę, a tu patrz 8.03 a ja nadal 2w1 i bez oznak zbliżającego się porodu. Jestem już wykończona ttym czekaniem i odpowiadaniem na najgłupsze pytanie na świecie " JESZCZE NIE URODZIŁAŚ??" Boże nigdy nie będę zadawać tego pytania kobiecie w ciąży!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwira, naprawdę rozumiem o czym piszesz. Ja w sumie powinnam być jeszcze cierpliwa, bo Mały ma jeszcze czas... dopiero zaczynam 40 tydz. Ale już w weekend dostałam tyle smsów i telefonów z pytaniem czy już urodziłam, ze chyba od tej presji otoczenia nie urodzę tak szybko 😉
A do tego zła jestem, ze w środę lekarz powiedział,że już mogę w kżdej chwili a tu co? Nic 😞

No ale co zrobic. Nic, będę sobie tak czekać i czekać, aż Mały postanowi wyjść. Tylko boję się, bo on cały czas rośnie. A w środę już miał 3884g plus/minus 10% skala błędu. Jeśli jeszcze lekarz pomylił się na plus to luzik... ale jeśli do tej wagi miałabym dodać 10% to wielkolud... więc lepiej niech już więcej w brzuchu nie rośnie tylko wychodzi... 😉 😉

Elwira, trzymam kciuki. Obyś już przestała czekac... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie brzuszki .

ja sie coś źle czuję jak leżę to nie mogę wytrzymać tak mnie głowa boli -normalnie pęka a jak siedzę to mam straszne kucia w lewym boku -chyba od karmienia malej 🤔 w nocy 2 karmienia i teraz też sie obudziła ok 8 wyssała mamę i do łóżeczka i bawi sie swoimi łapkami 🙂

elwira powodzenia na wizycie w szpitalu 🙂

karka wiem ze masz juz dosyć czekania kochana ,ale co zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz tez chce byc po....

hej mamuski i brzuchatki!!
dzis jest tak pieknie, a mnie juz tak brzuch boli, i ciagnie w dol, ze nic mi sie nie chce, to oczekiwanie i ostatnie tygodnie i dni sa najgorsze...

karka jak ty pojdziesz w srode to ja ide za toba...powodzenia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ,
wpadlam sie tylko zameldowac ze oczywiscie dalej jestem 2 w 1 , na 15 mam wizyte i zastanawiam sie jak tam sie dotocze nawet samochodem bo od wczoraj z bolu miednicy juz chodzic nie moge... nie pisze nic wiecej bo nie chce Was dolowac.
Milego dnia i moze jakis synek zrobi swojej mamusi prezent na dzien kobiet, bo moj to moze na wielkanoc sie dopiero wykluje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak Karka ja już myślałam nad wyłączeniem telefonu, ale przecież oni wszyscy z troski o nas... i w sumie powinnyśmy się cieszyć że się interesują :P Ale to jest takie denerwujace , jakby to od Nas zależało..... No ale nic jedno jest pewne NAPEWNO URODZIMY!!! I już blizej jak dalej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh Dziewczynki, urodzimy kiedyś w końcu...
Trzeba przestać o tym obsesyjnie myśleć.
Ja właśnie zastanawiam się nad telefonem do mojej fryzjerki. Chyba pójdę podciąć troszkę, postopniować i pofarbować... Blada na buzi jestem, to jaki kolor najlepszy? Może jakieś tonacje rudości? Bo zawsze to odcienie czekolady, jakieś brązy... ale teraz to mogę jak trup wyglądać... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry!!

U mnie też bez nowości ciągle mi nie dobrze nie mam apetytu itp
jestem przeziębiona to jedyna nowość 🙂
no ale na zakupy muszę wyjść . No i miałam dziś mieć ostatnią wizytę i usg ale nie zrobiłam badania z moczu i dopiero na jutro się załapię na wizytę. Mam nadzieję że moja mała jest mała choć w to nie wierzę za bardzo!! 😉 to tyle ,później zajrzę pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was bardzo serdecznie 🙂

U mnie w sumie bez zmian, mam strasznie opuchnięte nogi i dłonie. Czuję się tak ociężale, że coś strasznego 🙂
Wczoraj był pierwszy dzień kiedy odstawiłam leki i wieczorem miałam skurcze co 25 minut, najadłam sie strachu co nie miara. Wszystko przeszło i stres opadł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂

U mnie dalej bez zmian, nadalal jesteśmy 2w1. Dzisiaj ostatnia wizyta u lekarza, mam nadzieję że coś się ruszyło bo jak znowu usłyszę że nic się nie dzieję to nie ręcze za siebie. Nocka w miarę spokojna, co 1,5 godz regularnie budziłam się na siku sama radość 🙂

Karka, Ty masz termin na 15 tak jak ja, to może 10 urodzimy razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od godz. 8 rano małą karmiłam chyba już 3 razy coś dzisiaj marudzi maluszek mój , oby teraz pospała trochę bo mnie strasznie głowa boli -nie wiem co się dzieje, może ok południa uda nam się wyjść na spacerek 🙂

oj czekamy na te wasze dzieciaczki co nasze forum napełni się pięknymi uśmiechniętymi buźkami maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj przyjechała d mnie moja mama i tylko mnie coś zabolało to pytanie czy rodzę 🙂 i w nocy myślałam że miała racje tak mówiąc bo obudził mnie silny skurcz ale następny miałam dopiero po 4 godzinach więc to nie to tylko mąż rano wstał i mówi do mnie a ja już miałem nadzieję ze w dzień kobiet będę miał już dwie swoje dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola niby sa takie podklady ale bylam w 2 aptekach to nikt o czyms takim nie slyszal.

Pisalam do znajomej poloznej, opisalam dokladnie ze szczegolami co sie u mnie dzieje od nocy i stwierdzila ze to sa saczace sie wody plodowe 🤪 , ze mam czekac az bede miala skorcze co 5 minut, potem prysznic i jak skorcze sie nasila do do szpitala 🤪 a ona ma akurat dyzur dzisiaj od 19 na porodowce i jak dobrze trafie to bedzie asystowac przy moim porodzie 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...