Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heh hej 🙂
Ja dopiero dosiadłam się do kompa 🙂 W piątki po południu to jestem mocno zmęczona,dziś już nawet na zakupy nie pojechałam .
A pogoda masakra, słońce, śnieg i zawieruchy co chwila, kurcze ja chcę wiosnę a nie zimę 😠 .
No nic, teraz to idę sobie Was poczytać, urodził ktoś??
Czyżby Kasenn się na porodówkę wybierała , trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn - wszystkiego najlepszego z okazji imienin , przede wszystkim łatwego,szybkiego i bezbolesnego porodu ,aby Tymek był szybciutko z Tobą. Ospą się nie przejmuj, lekarze sobie poradzą i zadbają o Ciebie i Tymka 🙂 🙂 🙂
Aśka - oj dziewczyno , Ty to masz odwagę, ja się chyba nie zdecydowałabym . Ciekawe czy u Ciebie to zadziała 🙂
I ciekawe co z Kamis??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June a co sie bede szczypac??

Od wczoraj caly czas cos sie dzieje, dzisiaj nawet po cieplej kapieli nie przeszlo tylko troche oslablo a ja sobie do apteki skoczylam, no bo skoro cos sie dzieje to nie ma co, trzeba troche pomoc naturze. A noz moze cos sie w nocy wydarzy, bo podobno od 2-6 godzin jakies reakcje przeczyszczajace sie dzieja.

No i nie mozna go stosowac w ciazy, jest wyraznie napisane bo jelito grube i macica ulega przekrwieniu, a mi wlasnie o to chodzi zeby pobudzic ja do skurczow 🙂 a jak to minie pomoze to znaczy ze macica nie jest jeszcze gotowa do porodu i dam sobie spokoj 🤨

No moze jutro troche po schodach pobiegam, kolezanka mi mowila dzisiaj ze do gory po schodach chodzila a spowrotem na dol skakala ze schodka na schodek i po 8 godzinach miala juz swoja coreczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn a mnie caly brzuszek boli, tak mi sie napina ze az mi te skurcze promieniuja pod sam mostek 😞

Juz drugi dzien mnie tak trzyma, wczoraj prawienie spalam 😞

Jak dzisiaj w nocy mnie nic nie ruszy po tym olejku to ja chyba oszaleje.

Ten skurczowaty ciagnacy silny bol mnie wykonczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz i co teraz zrobisz?

A tlumaczylas jej co moze sie wydarzyc i ze lepiej jakby spala w swoim lozku?

A ja sobie wlasnie zrobilam kisiel truskawkowy z bita smietana 🙂

I sobie zajadam.

A niedlugo ide spac bo juz nie daje powoli rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc dziewczynki:*

Lece spac bo ciagle mnie na kupke napiera i chodze do wc a tam nic. Meczy mnie to strasznie, wiec moze cos sie ruszy w nocy po olejku, bo caly czas ten sam stan ze skurczami i bolami sie utrzymuje,czyli nic nie dzieje sie bez przyczyny i napewno cos sie musi wydarzyc.

Milych snow i dajcie znac jak najszybciej co tam u Kamis:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed snem sprawdzam co się dzieje 🙂
Kasenn trzymam kciuki 🙂
Asia nie wiem czy miało sens picie tej ryrcyny, jak będziesz miała urodzić to urodzisz sama uwierz mi, to maluch zdecyduje czy jest gotowy 🙂

A ja dziś po wizycie położnej, i generalnie tak:
Macica obkurczona całkowicie, krwawienia już nie mam szwy rozpuszczone już od dłuższego czasu, majty mogę nosić spokojnie. A przede wszystkim co mi powiedziała??
Ze mam brzuch jak nie po ciąży 😁 i to w 3 tygodnie po porodzie. Teraz jeszcze tylko te kilogramy i jestem jak nowa 🙂

Problem tylko z moją małą, niestety złapała katar, dziwne ze przy piersi ale chyba od Andrzeja jak był chory, odciągam odkurzaczem psikam wodą morską, troszkę pomaga ale i tak się męczy bidulka moja kochana.

Dziewczynki, życzę szybkich porodów.

Anulabku
witaj w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pragnę Wam donies, że mamy PIERWSZA MARCÓWKĘ

KAMIS URODZIŁA SWOJA NADIE PRZEZ CC. MAŁA WAŻY 3350 G I MA 56 CM.

Biedna męczyła się z kroplówką, ale rozwarcie bylo tylko 4 cm i nie czekali dlużej i zrobili cc.

Założyłam wątek:

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&catid=7&id=245770#245770

A oto nasza pierwsza marcóweczka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...