Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Melduję się w dwupaku:P Mąż w domku i dlatego nie mam czasu zaglądać tutaj 🙂 Jeszcze dzisiaj robi szafkę dla Nikosia więc będę miała pełnooo sprzątania, może coś ruszy po tym:P

Kasenn kochana wszystkiego dobrego z okazji imienin 😘 😘 Miejmy nadzieję że Tymek zrobi prezent Mamusi 🙂

A po wizycie nie dowiedziałam się kompletnie nic, moja kochana pani ginekolog nawet mi rozwarcia nie sprawdziła czy się powiększyło 😠 Na szczęście to była ostatnia wizyta, teraz pozostaję pod opieką szpitala jak to stwierdziła.

Zmykam bo za raz Mąż wróci z deskami i nie będę miała nawet miejsca do siedzenia 😁 😁 Buziaki 😘 Jak mi się uda to zaglądnę później 🙂

Kasenn jakby któraś urodziła to proszę o sms-ka:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny 🙂
u nas nocka co godzinę pobudka, teraz tez albo raczki albo cyc, ale o dziwo jestem wypoczęta. Po kąpieli aniołek spal do 1 w nocy a potem się zaczęło 🙂
No nic trzeba przetrwać, już coraz lepiej będzie.

Kasenn wszystkiego najlepszego z okazji imienin, mas zw ten sam dzień co mój Adrian, on też dziś świętuje 🙂
Widze że wiadomości od kamis już są, bardzo się cieszę czekamy na dobre wieści a reszt niech się też szykuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki!!

Jak tam u Was leci? Z tego co poczytalam sobie to pare z Was juz jest na koncu drogi "dwa w jednym" Zycze powodzenia na sali porodowej!
Ja dzis w nocy tez jakbym miala skurcze, bolal mnie brzuszek i promnieniowalo na krzyz ale przeszlo wiec spokojnie zasnelam. Termin mam na 22 marca wiec to raczej skurcze przepowiadajace. Moje cialo uczy sie jak wypchnac Tymka na swiat....
Ale leniwa sie zrobilam!! Kurz mam do starcia i musze to zrobic bo jade dzis juz do mojej mamy i zostane tam pewnie az do porodu. Mieszka o wiele blizej szpitala w ktorym chce rodzic i z racji ze jest w domu to mnie w razie czego zawiezie "na sygnale" 🙂 Mam tyle rzeczy do zrobienia na dzis a ja leze 🙂 Chyba korzystam z ostatnich dni lenistwa 🙂 Pamietam jak to jest opiekowac sie noworodkiem (bylam niania kilku maluchow) wiec pewnie dlatego taka leniwa sie zrobilam w tych ostatnich tygodniach...
Zaluje ze nie nawiazalam z Wami blizszego kontaktu. Tworzycie fajna zgrana paczke 🙂
No nic...musze sie wkoncu ruszyc i ogarnac ten balagan 😮
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy nowa brzuchatke na naszym forum 🙂

Olu masz racje pamietam jak mowilas ze mialas urodzic nastepnego dnia a za chwile mialas swoje szczescie.

Gdy juz sie wszystko zaczyna to sytuacja moze sie nagle zmienic i nikt nam nie jest w stanie powiedziec kiedy malenstwo sie wykluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jestem załamana bo o ile sie okaze że to rózczka ospa lub inne dziadostwo to o ile urodze nie bede mogła małego miec przy sobie przytulic ani karmić nic mam doła i płacze jak bóbr
przez to boli mnie teraz brzuch i wyżyłam sie na krystianie jak dzwonił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn nie przejmuj sie to pewnie nic powaznego 🙂

Nie ma co sie martwic na zapas.

Napewno to jakies zmiany hormonalne, jakies potowki albo zwykle uczulenie.

Zobaczysz ze minie 🙂

i bedziesz mogla sobie tulic i pieszczochac swoje malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuza miala ospe ale to sa takie malutkie krosteczki napełnione woda z 20 ich mam ale rano ich nie miałam i mnie graznia swedza i posmarowałam je pudrem w płynie to przeszło swedzenie ale krystian mówił że za chwile po mnie przyjedzie to poszłam to zmyc i mamy jechac do lekarza i ze zlości rozdrapałam 😞 głupia jestem ..

siara mi leci jak szalona mam cycki pelne i nabrzmiałe .. dość już mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że moja gin chciała mi oxy podawać żeby zdążyć na 14 hihihi, i nawet godzina nie minęła. Teraz sobie przypomniałam wyraz jej oczu jak zobaczyła że ja już rodzę ghihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella dzwoniłam dzisiaj do swojej poradni D i się w końcu dowiedziałam ile tych kropli vit.d3 podawać , głupia ta położna wprowadziła mnie w bląd jednak 1 kr. dziennie mam podawać , a ty idziesz z Amelka do ortopedy lub na usg bioderek? ja najpierw ide do lekarza pierwszego kontaktu a potem zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...