Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie nie chca przyjac bo im pacjetki pozarazam!!! ale krystian zadzwonil do klinicznego i na zaspe i ordynator z zaspy po wysłuchaniu tego co powiedzieli mi w wejherowie powiedział mojemu by zadzwonił za 10 min no i ordynator zadzwonił do ordynatora z tad i powiedział co jego lekarka mi powiedziala i wejherowo już niestety ale musi mnie przyjac bo inaczej babka bedzie wysłana pod sąd jak jeszcze raz tak by odesłała. po prostu musze miec oddzielna sale z swoja lazienka a sa 4 takie w wejherowie za które placi sie 300zl za dobe niby dodatkowo ale ,że ja mam ospe to nie...


a pozatym przypomniałam sobie ,że moja pani doktor to siostra ordynatora z tad i moge na jej poleceniu polegac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 coś się dzieje u nas 🙂 🙂 🙂
Kamis - gratulacje 🙂 🙂 🙂 pierwszej marcowej dzidzi 🙂
Asia - powodzenie i trzymamy kciuki 🙂
June - nie Ty jedna masz lenia, ja też , jak pomyślę ,że trzeba się zabrać za część porządków sobotnich ( te główne zrobione przez moją drugą połowę ) to tym bardziej mi się nie chce 🤢 .
Kasenn - głowa do góry ,będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 muszą Was w końcu przyjąć, co masz w domu lub na ulicy urodzić???
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia trzymam kciuki za Ciebie 🙂

Kasenn spokojnie będzie dobrze, a do szpitala muszą Ciebie przyjąć - trzymam za Ciebie również kciuki 🙂

A dziś znowu byłam na spacerze i to prawie 2h 🙂 alez ja się ciesze z tych spacerów 🙂 jestem wtedy taka zrelaksowana, że nie siedze w domu 😁

Dziewczyny te co już urodziły czy myślicie już nad jakąś antykoncepcją ?
Bo ja się zastanawiam nad spiralą hormonalną 😁
Wiecie ja już bym chciała wrócić do brykania :P i dlatego już myśle na ten temat hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂

My nadal 2 w 1, mimo bieganiny po sklepach i sprzątania w domu nic nie ruszyło:P Skurcze nadal takie jakie były. Widzę że tu tyle nowości, kurcze a mnie w tym czasie nie było, nie daruję sobie 😁

Kamis gratuluję 😘

Kasenn współczuję Ci, Ty to masz pecha w tej ciąży. Trzymaj się kochana 😘

Asia trzymam mocno kciuki za Was 🙂

No a tak poza tym to mam taki bałagaaaan w domu że szok!!! Mąż miał zrobić SZAFKĘ dla Nikosia ale z tej SZAFKI zrobiły się MINI MEBELKI:P:P:P Ciągle jakieś docinanie, pełno wiórów które ciężko odkurzyć z dywanu, MASAKRA!! Ale już nie mogę doczekać się pełnego efektu. A jakie śliczne uchwyty kupiliśmy, autka, słoneczko, misiu i takie tam, słoooodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kasenn, to sytuacja opanowana 🙂

A Aśka chciałą być krótko w szpitalu, a jeszcze trochę a doba jej minie... Biedna 😞((

Kinia, mebelek będzie na pewno uroczy. Czekamy na focię efektu końcowego 🙂

Słuchajcie, czy któraś z Was ma bądź widziała taką karuzelę? :
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2342&e=demo&pid=38346
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn nie przejmuj sie muszą ciebie gdzieś przyjąć 🙂

a u Aśki dalej nic -szkoda 😞

mantusia fajnie ze u was pogoda i możecie spacerować u nas zimno wiatr byłam tylko raz w środę chyba z mała 20 min.jeśli chodzi o antykoncepcje to będe rozmawiać z moim lekarzem na wizycie juz coś sam wspomniał mojemu mężowi jak pojechał o zaś. na becikowe , tylko ja nic raczej hormonalnego bo miałam guzki w piersi i niewskazane jest ale zobaczymy 😉

idę się relaksować w wannie z bąbelkami póki malutka śpi . zajrzę wieczorkiem moze w koncu chłopaka marcowego będziemy juz mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ciągle jestem mega opuchnięta. Ból sprawia mi jak dłoń zwijam w piąstkę. A nogi wyglądają jak u słonia 🙂 Jest mi tak niesamowicie ciężko, że tylko Wy możecie sobie to wyobrazic. Czuję sie jak taki mały potworek, a wszystko zmienilo się w ciągu dwóch dni. W czwartek było wszystko ok. Mam tylko nadzieję, że jak pójde w czwartek do lekarza to się okaże, że już trzeba jechac i ciąc 🙂

Nadal nic nie wiadomo co u Asi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka napisał:

Słuchajcie, czy któraś z Was ma bądź widziała taką karuzelę? :
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2342&e=demo&pid=38346


tak, ja mam taka karuzele i jest swietna- polecam 🙂

Kasenn, czyli co jedziesz do szpitala czy chodziloo ewentualne przyjecie do porodu z ospa? trzymaj sie piegusku 😘

Montusia, ja jeszcze nie urodzilam ale powaznie zastanawiam sie nad spirala- 2 dzieci bedzie czyli plan zrealizowany 😉 wiec trzeba ostro sie zabezpieczyc i niby spirala jest najpewniejsza ale jakos mnie przeraza i jeszcze te wszystkie historyjki o powiklaniach ktorych jest faktycznie ulamek ale jak sa to juz niefajne... w kazdym razie moj ginekolog w Polsce zachwala ta metode i poleca kobietom ktore juz rodzily... jak bede latem w PL to jeszcze z nim o tym pogadam. Tabletki bralam latami wiec chcialabym juz do nich nie wracac, moze znajde jescze jakas inna alternatywe... o! mezowi podwiaze nasieniowody!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Kinia, to czekam na Twoją relację po otrzymaniu karuzeli. Jak dla mnie wygląda bosko. Ciekawa jestem jak działa to włączanie na pilota... czy można nim wybierać muzykę i ściszać?

Ja idę w ślad za Olą, poleżeć w wannie. kurczy zero, więc skorzystam i wypocznę 🙂

Olamat, ja też mam opuchnięte nieco dłonie i nogi od kolana w dół... ale jakoś nie chyba aż tak bardzo, bo daję radę. Oby Ci to przeszło, bo dyskomfort to to jest straszny... widziec taką wielką stopę na przykład 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat , w ramach solidarnosci z Toba tez wygladam jak balonik pelny wody :/ ale juz od dobrych 3 tyg, a pod wieczor nigdzie z domu wyjsc nie moge no chyba ze w butach meza bo w zadne moje (nawet te kupione w ciazy specjalnie o nr wieksze) sie nie wciskam 😞 Z Livia tez pod koniec bylam spuchnieta ale nie az tak jak teraz, w kazdym razie 3 godz po porodzie wszystko zeszlo 🙂 oby tez tym razem tak bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka ja też mam taką karuzelę już ją zamontowalam, pwoeim Ci że muzyczka jest fajna 🙂 no i nie jest denerwująca naprawde polecam 🙂

June ja też słyszałam że spirala jest najbezpieczniejsza, a narazie chcemy zrobić przerwę w dzieciach z 2-3 lata więć by była w sam raz 🙂 też stosowałam różne pigułki i jakoś xle wspominam ten czas, najlepsze były dla mnie plastry ale jakoś mi już nie pasuje to klejenie się na ciele :P

Raczej myśle o spirali hormonalnej - już rozmawiałam z lekarzem na ten temat jeszcze w ciąży :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia w zasadzie po 1 miesiacu zmysl wzroku zaczyna radzic sobie z ostroscia i kolorami, ja Livii wlaczalam karuzele od pierwszych dni i bardzo ladnie ja to stymulowalo nawet lapki zaczela szybko wyciagac w kierunku karuzeli wiec cos widziec musiala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki pewnie wszystkie tulą się do mężów albo siedzą w gorącej kąpieli... a może któraś pojechała na porodówkę?

Według ostatnich kilku badań USG jutro mija mi termin porodu. Z ostatniej miesiączki mam jeszcze czas do wtorku...

Zaczęłam mieć baaaaardzo bolesne skurcze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam mówiła położna żeby nie włączać karuzeli dopóki dziecko nieskończy 1 miesiąca życia. Podobno gałki oczne jeszcze nie pracują tak jak trzeba i kręcące się nad główką zabawki mogą zaszkodzić prawidłowemu ich rozwoju (gałki ocznej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Info od Kamis:

"Karmię małą piersią, na początku nie chciała, ale parę prób i sie nauczyła. Ogolnie jest spokojna, a Ja zmęczona, ale szczęśliwa"

Spokojnej nocki dziewczyny, do juterka 🙂

KAsenn nie atakuj tych krost zbyt brutalnie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia83 napisał:
Karka ja też mam taką karuzelę już ją zamontowalam, pwoeim Ci że muzyczka jest fajna 🙂 no i nie jest denerwująca naprawde polecam 🙂

June ja też słyszałam że spirala jest najbezpieczniejsza, a narazie chcemy zrobić przerwę w dzieciach z 2-3 lata więć by była w sam raz 🙂 też stosowałam różne pigułki i jakoś xle wspominam ten czas, najlepsze były dla mnie plastry ale jakoś mi już nie pasuje to klejenie się na ciele :P

Raczej myśle o spirali hormonalnej - już rozmawiałam z lekarzem na ten temat jeszcze w ciąży :P

spirali bym nie polecała, bo zawsze można czasem zajsc w ciąże i dziecko zostaje zabite przez ta spirale, a znam takie przypadki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...