Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chcę kupisc sobie balsam po porodzie ujędrniający. Pamiętam jak ostatnio o tym pisałyśmy, ale sie zastanawiam, bo chciałam sobie kupic pharmaceris m postnatal (150 ml- 35 zł) i nie wiem, bo mustela jest droga, ale czy naprawdę warta swojej ceny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olamat ja mam mustele i powiem że póki co widzę w oczach jak brzuch mi schodzi, został mi naprawdę niewielki a więcej w nim tłuszczyku niż skóry.
Tak ze chyba działa 🙂
Ale fakt jest bardzo drogi, natomiast na pewno kupię sobie jeszcze jeden jak ten się skończy 🙂
Brzuch jest prawie płaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez polecam Mustele poporodowa, ona jest bardzo wydajna i naprawde dziala, co z tego ze kupicie tanszy krem ktory tylko z nazwy ma dzialania sciagajace skore itp a zeby zobaczyc efekt bedzie trzeba kupic ich sporo i dlugo stosowac, dlatego uwazam ze warto wyprobowac ten zel musetli, wszystkie dziewczyny ktorym go polecelam byly bardzo zadowolone mimo iz faktycznie tani nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my po spacerku było cudownie 25 min. spacerku po słoneczku.chodziłabym i chodziła pokazałabym całemu światu to moje cudo , ale jak na pierwszy raz to starczy oby jutro też był ładny dzień.

jakie działanie ma ta mustela bo nigdy nie wgłębiałam się w ten temat .

a i muszę sie pochwalić weszłam w płaszcz ze skory z zeszłej zimy 🙂 laska ze mnie ze ho ho :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola pozazdrościc pierwszego spacerku i powrotu do formy 🙂

Mustela:

jędrniejsza skóra: 84%
wzmocniona skóra: 89%
zregenerowana skóra: 81%
smuklejsza figura: 75%
dobre samopoczucie: 91%
(testy przeprowadzono pod kontrolą dermatologiczną, uzyskane po 4 tygodniach stosowania przez grupę 92 kobiet, które urodziły dziecko w ciągu nie więcej niż 3 miesięcy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola tylko wielka czerwona kokarde do wozeczka przyczep zeby tej Twojej Slicznoty nie zaczarowali 😉 fajnie ze macie juz 1 spacerek za soba, teraz na tych spacerkach to sie laska zrobisz jak z wozeczkiem pobiegasz 🙂

Ta mustela poporodowa to taki fajny zel, ktory rewelacyjnie przspiesza wchlanianie sie tej obwislej skory po ciazy, reedukuje tez ewentualne rozstepy i rozbija tluszczyk.

Olamat z tego co pamietam to mozna ja stosowac w zasadzie odrazu nawet po cc tylko ze wiadomo blizny tym nie smarujesz , on jest tak delikatny ze latwo sie rozprowadza nie tak jak inne geste kremy ze zeby go wsmarowac to musisz skore naciagac, rozcierac wiec przy cc bedzie to bardzo wygodne zeby nie draznic okolicy rany poprzez rozciaganie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June kupię sobie tez żel. Masz rację, można kupic inny, ale na ten sam efekt wydam więcej kasy i dłużej będę musiala czekac. Znalazlam na allegro aptekę z łodzi, która ma promocję i moge odebrac sobie osobiście, więc nie płace za koszty wysyłki.

Dzieki June, daję klaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic sie nie dzieje,(wypilam mocną parzoną kawe-bo ze niby tez moze przyspieszyc)ale tez nic nie dalo,wiec jutro wywolanie o 9 mam sie tam stawic i to na czczo(a ja jak nie zjem sniadania to jestem taka słaba ze nie wiem jak dam rade. a tak wogole to ja wymienilam sie nr tel z anulab a ona jeszcze w szpitalu chyba wiec nie wiem czy ktorejs jeszcze dac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat dzieki 🙂 i jestem pewna ze bedziesz zadowolona nawet 1 opakowanie daje widoczne efekty jak stosujesz 2 razy dziennie.

Kamis a wiesz jaka metoda beda Ci wywolywac? i koniecznie wymien sie tel z inna mama ja mam norweski numer wiec troche slabo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

Ja dzis bylam na KTG i lekarka mowila ze zapis jest piekny i ze zadnych skurczy nie widac a ja mam za 4 dni termin 😞

Juz mnie zapisala na 9 marca na nastepne KTG a 8 mam termin.

Mowila ze jak przenosze o tydzien to da mi skierowanie do szpitala.

A kasenn to sie dzisiaj zle czuje i wymiotowala z tego co pamietam bo pisalam dzisiaj z nia. Wiec sobie odpoczywa bidulka, dlatego sie nie pokazala na brzuszku.

Ojc ale mnie skurcz zlapal. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki wielkie. Akurat kolezanka leci do Polski za ydzien wiec zamowie na jej adres a ona mi przywiezie.. Rzeczywiscie nie jest za tani ale skoro piszecie ze dobry to cos w tym musi byc. Wezme 2 opakowania. Olamat - naleza ci sie oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka88 , dzieki za info o Kasenn szkoda ze tak zle sie biedaczka czuje, Tymek nie ten kierunek chyba obral 😉 pozdrow ja koniecznie i nich zaciska nogi do jutra to sobie prezent na imieniny zrobi 😉

a ja ide do skrzynki zobaczyc czy wreszcie przyslali ten termin na USG...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...