Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

hej,my po nawet przespanej nocce,tzn pobudka co 3 godz.jak sie obudzi tak za 2 godz,pojdziemy na spacerek,wczoraj bylam z nia 1,5 godz,spi jak susel w wozku na dworze. to kassen juz tyle po terminie jestes,ja juz bym byla cala w nerwach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja dzisiaj pierwsza? zajrzałam póki maluszek mój słodko śpi,bo potem może być juz problem :laugh: wczoraj wieczorem pobiła swój rekord łakomstwa wypiła 80 ml. mieszanki i 40 mojego odciągniętego mleczka i spala prawie 4,5 godzinki w nocy.zaraz muszę ja i tak budzić na karmienie i antybiotyk podać 😞 a szkoda bo śpi i lekko sie już przeciąga pozwolę jej sie chyba samej obudzić .

kasenn ten twój Tymek to najbardziej oczekiwane dziecko na naszym forum bierze ciebie na cierpliwość i nas też :laugh:[size=4]Tymkowa ciąża dobiega końca bądź dobrej myśli juz wkrótce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
a my po pierwszej nocy w domku- cudowna sprawa 🙂 Mlody wiecznie glodny ale pospac tez nam daje- narazie 😉

Kasenn, u mnie dokladanie tak zaczal sie porod, rano odeszlo morze meduz a ok 16 pojawily sie skurcze , po godzinie byly juz co 3 min wiec szybka akcja. Trzymam kciuki a Ty napieraj 😉

Jutro Livia idzie do przedszkola wiec wpadne tu na dluzej 🙂

pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesccc


no my 2w1 i grzecznie do 15-16 tak musi byc bo tatuś na pogrzeb jedzie. nas tu sciska i przeciska ale to na wrazie czego ja wsiade w taksówke i już pojade do szpitala a mąz z torbami za mna dojedzie 🙂


JA MIAŁAM TROCHE PRZEBOJOWA NOC TERAZ BOLI I MAM TWARDY BRZUCH ALE SPOKO DAMY RADE.. A CZY MIAŁYŚCIE UCZUCIE PRZED PORODEM ,ŻE KTOŚ DO POCHWY WKŁADA WM IGŁE I KUJE TAM W SRODKU??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂

Ale się stęskniłam za Wami. Nie nadrabiam zaległości bo pewnie dużo tego a taka jestem śpiąca że czytanie to nie najlepszy pomysł:P Nikoś w nocy to ciągle by tylko jadł:P

Kasenn trzymam kciuki bo mnie w dzień porodu od rana tak kuło więc to pewnie Twój czas 🙂

A my wczoraj byliśmy na 15 min. na polku bo położna pozwoliła i jutro do kontroli możemy wózeczkiem jechać jak tak ładnie będzie bo blisko mamy do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kassen powodzenia!! Niech ten dzien (lub noc) bedzie wkoncu Wasz!!
Mnie tak jak Ciebie kluje juz od jakiegos czasu a rozwarcia wogle nie mam...Cos czuje ze bede ostatnia sposrod marcoweczek jesli nie przeciagnie sie do kwietnia :/

Pogoda na wybrzezu nareszcie super...pelne slonce i 13 stopni 🙂 Zaraz bede chyba mykac na spacer z psem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
My nadal 2w1 🙂 więc Caarolajna głowa do góry , ostatnia nie będziesz 🙂 prędzej ja 🙂
Kasenn - zatem powodzenia, teraz Twoja kolej 🙂
A co z Moni , skoro jej nie ma , to chyba też rodzi 🙂
Ja dziś powolutku sobie zaległości nadrabiam, te których mi się nie chciało robić w ostatnich dniach 🙂
I musimy być też dziś grzeczne, bo tatuś w delegacji 🙂 i będzie popołudniu lub wieczorkiem 🙂
Idę powiesić pranko i wyczyścić krzesełka balkonowe, czas zacząć wiosenny sezon balkonowy ,jak tak pięknie świeci słoneczko 🙂
Pozdrawiam i słonecznego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie wróciłam ze szpitala po ktg i położna mnie tak nastraszyła że mam juz dość!
Powiedziała że pewnie zostanę jeszcze dziś na cieńciu bo nie podoba jej się bicie serca dziecka, że za szybko bije , w tym momencie zamarłam i ,zlałam się potem i zesłabłam jednym słowem miałam dość 😲 bo choć termin mam na dziś to nic się nie dzieje i psychicznie nie byłam na to przygotowana jeszcze na cc.
ale gdy przyszedł mój lekarz to stwierdził że trochę za szbyko biło ale że później się unormowało i że jest ok i jak nic się nie będzie dziać to mam się zgłosić na ktg znowu w poniedziałek rano i że mam być spakowana i przygotowana że zostanę już
i w zasadzie to by było na tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni czyli widzisz ciebie beda trzymac a u nas ja już tydzien po i co w domu ale jak nie urodze to jutro juz bo wkóncu trzeba musze za chwile poskakać troszeczke bo mi sie nudzi siadla mi kablówka musze męzą powiadomic by do nich zadzwonil..

madula no ja juz czekam oczy mi sie dziś same kleja do spania musze kawe sob ie zrobić bo oszalejeee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde tylko nas zostało kilka nie rozpakowanych 🙂
a Angelfire coś sie nie pokazuje nie??? chyba by dała znać jakby rodziła ??
Kurcze dziewczyny taka ładna pogoda wszędzie spacerują mamuśki z wózeczkami ale im zazdroszczę ja też chcę ☺️

Ale z nas biedne robaczki takie samotne z brzuchami 🙂 dalej wyczekujące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem!! zjem zupę i wynisę sobie krzesełko na ogródek i posiedzę w słoneczku :P no bo co robic
rano podłogi pomyłam przed szpitalem ,wsszystko już porobione hmm 🤨

dziś mój termin 😁 hehe i jedynie dziecko szaleje tak że mi kanał zaraz porozrywa i brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Moni zgadza się ,niewiele nas zostało nierozpakowanych ,dzień się jeszcze nie skończył ,więc kto wie co się jeszcze wydarzy 🙂
ja właśnie zupkę zjadłam i chwilę muszę poodpoczywać, bo co prawda nie zrobiłam wszystkiego ale tak mnie plecy zaczęły boleć ,że nie mam się jak zgiąć 😞 za dużo się schylałam , nic trochę odpocznę i powinno przejść ,chciałabym jeszcze pójść na spacerek krótki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...