Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też lubię bardzo kukurydzę 🙂 ale jeszcze nie robiłam eksperymentu 🤔największą ochotę to mam na młoda kapustkę , albo jakąś sałatkę z czerwoną fasolą -tak ją lubię .

z rana muszę zadzwonić potwierdzić wizytę u kardiologa , bo może sie okazać ze lekarza nie ma po co mamy jechać niepotrzebnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka powodzenia 🙂)

Ola dlatego my wynieśliśmy się z sypialni z zabawą do salonu i psychicznie jest super - bo sie tez spinałam że obok Nadia 🙂

dziewczyny pytanie od mojego męża (gdyż on kąpiel i usypia Nadię):
- O której godz kąpiecie maluszki ?
- Jak usypiacie maluszki po kąpeili ? u nas czasami zasypia sama, a np tak jak teraz od 30 minut mąż walczy z nią - znaczy sie ona zasypia a po 5 minutach jeczy pozniej zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola w końcu nikt nie powiedział że musi być wieczorem 😁 😁 😁 😁 😁
My na szczęście nie mamy tego problemu, u nas każdy ma swój pokój 🙂
Choć celowo lubimy zmieniać miejsca heheeh, fajnie jest jak Adrian wyjeżdża na weekend oj oj dość 🙂

Montusia ja kąpie Amelię ok 19 czasem 19.30 w zależności o której popołudniu śpi, a po kąpieli jedzonko i do łóżeczka, zasypia sama od samego początku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia ale my mamy tylko 2 pokoje , a drugi wiadomo- Elizy 😉
my kąpiemy 19-20 (tez maż ) potem butla i Maja czasem mi już na reku zasypia 🙂 odbije i jak widzę ze zaczyna tarmosić główka o mnie to ją odkładam DO ŁÓŻECZKA BO WIEM ŻE CHCE SPAĆ 😁 czasem smok do buźki , ale zawsze kolo rączek kładę pieluszkę ona ją gniecie łapkami -tak lubi i zasypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu to zdolniacha Twoja bo moja dopiero wczoraj odkryła że ma dwie ręce i usiłowała cały dzień dziś włożyć obie do buzi 😁 😁 😁 😁 😁

Montusia a Twoja bawi się już rączkami?? dajesz jej jakieś grzechotki do rączki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian na szczęście jeździ właściwie co drugi weekend 🙂
A Amelie do babci później hihihi.

Olu my teraz w tym wieku gdzie sex sprawia największą przyjemność, podobno 30tki są najgorętsze , korzystajmy zatem z tego do woli hihihi.
Ja się zastanawiałam czy może na jakieś leczenie nie iść, i tak sobie wspominaliśmy z Andrzejem wczoraj jak to pięknie było starać się o Amelię, nam już niedługo będzie rok od kiedy zaszłam w ciążę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to my na wieczornych rozmowach
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/be48ed97.jpg[/IMG]

a tu z językiem 🙂
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/718ffc6c.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis Ty jesz już surowe warzywa? Kurcze ja z surowizy to zjem marchewkę i całą resztę gotuję. Twoja mała nie ma żadnych problemów z brzuszkiem, ani żadnej wysypki! Jeśli tak to tylko Ci mogę zazdrościc 🙂 Na obiad jem gotowaną marchewkę albo szpinak.
A jutro chce zjeśc buraczki, jaki przepis mi polcacie?
Dobranoc do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu jeszcze ja nic ten tego z mezem od porodu, ezmam jakas blokade, nawet sie tlumacze ze sie odzwyczailam i mnie nie ciagnie, ale wiem ze jak by sie zaczelo to potem ciagle bym chciala hihi.

Wlasnie szukam na allegro hustawki dla Oliwiera. interesuje mnie taka z funkcja bujania, melodyjkami i rozkladanym oparciem. Mojemu mezowi juz sie jedna spodobala, z wysylka kosztuje 220 zl. jutro sobie ja chyba zamowie, troche mnie odciazy bo ile mozna malego recznie w nosidelku bujac. 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już na nogach 🙂 nocka super 2 i dopiero 6.45 karmienie 😲a teraz juz sie bawi biega rączkami i nóżkami 😁 a ja odciągam resztę mleczka 😉
pogoda zapowiada sie ładnie a my spędzimy dzień w aucie i u lekarza 😞 postaram sie dzisiaj zważyć małą ciekawe ile klopsik już ma?

olamat jak tez jem surowa marchewkę nawet pije sok jednodniowy marchewkowy 🙂a buraczki tak po prostu gotowane lekko osolonej wodzie , tarte bez dodawania kwasków cyt. szpinaku tez zjadam duze ilości , sałatę , pomidorki , ogórki świeże i rzodkiewki zaczęłam i nic sie nie dzieje ,pomału można eksperymentować 😉 unikam tylko tych wzdymających warzyw a szkoda bo0 kapustka młoda nie daje mi żyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu chyba też powoli powinnam zacząc eksperymentowac. Ale mam jakieś dziwne obawy. Boję się, że może jej coś zaszkodzic i będzie ciepiiec. Mam uraz po pobycie w szpitalu i tej nieszczęsnej zupie pomidorowej, kiedy to moja bidulka tak sie męczyła, że ryczałam razem z nią 😞 Wczoraj zjadłam pół surowego jabłka i zobaczymy. Jak zjadłam je dwa tygodnie temu to Malutka miała wysypkę, zobaczymy teraz. Bo jak obieram je sobie i kroje aby uparowac to aż mi ślnka cieknie. A o młodej kapustce nie wspomnę, ach zjałoby sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂 Achhhh...Czuję się jak nowo narodzona 😉 Okazuje się, że strach ma wielkie oczy. Oczywiście nie było tak jak przed porodem, bo chyba raczej za sucho ☺️, ale i tak bosko 🤪
A Maleńka dała nam pospać. Jak zasnęła o 21:00 tak obudziła się o 4:00, potem szybko bo o 6:00 i nie chciała spać przez godzinkę, ale dostała cyca i śpi do teraz 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat ja też już jem prawie wszystko, oczywiście bez rzeczy totalnie zakazanych jak groch, kapusta czy cytrusy. Do tej pory nie jadłam też nic smażonego, ale ostatnio wrąbałam kotlecika.
Ola ma racje, jeśli Twoje Maleństwo jest takie wrażliwe, to lepiej stopniowo dodawać nowe produkty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my też na nogach już dawno ale nie było czasu Amelia dziś nieszczęśliwa hihi.
U nas nocka spoko o 19.30 kąpiel potem o 3.30 jedzenie i o 8.30 🙂
w międzyczasie dwie pobudki na smoczek 🙂 🙂
Zaraz dzwonię do ortopedy bo chyba mam dziś jechać do niego 🙂

Anulka gratuluję "pierwszego razu" super że się udało hihiii.
No to już chyba wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...