Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc jak obiecałam Agnieszce to pisze
wiec maly trzyma na szczeście wago 5290g i bardzo duzo je . po antybiotyku ma biegunke 😞
ma 3 rodzaje sterydow pulmikor,atrowen , salamaol wszystko po 2 razy 2 razy mucosolwan
a antybiotyk to auugumentin razy 3
maly juz prawie nie kaszle ale przyjechalismy tu z niezłą duchawica(
teraz już pieknie śpi od 22 do 5 rano tak ,że i ja zdarze odpoczac . jutro po 13 powinnam wiedziec co i jak ale panewno jeszcze tydzień będziemy buziaki dziekuje ,ze o nas myslicie dam znac do Oli lub Agi co u nas sie dziejka mamy bardzo dobre towarzystwo tu wiec czasem jest smiesznie chłopacy budza kupkaja i jedza w tym samym momęcie 🙂 pa kochane idziemy spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki
kasenn fajnie ze sie odezwałaś 🙂 dużo zdrówka dla Tymka , szybko wracajcie zdrowi do domku .
pogoda do bani 😠 no może sie rozpogodzi 🤔Wczoraj tak mi ładnie upali dzieciątko ze spala do 24 , nakarmiona przewinięta i dalej do 5,20 🙂 ok.7 zaczęła sie wiercić cycuś pomógł i zasypia właśnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny mam male pytanie.. powiedzcie mi czy szczepilyscie swoje malensta przeciwko pneumokokom? moja mala ma dzisiaj pierwsze szczepienia i sie wlasnie zastanawiam czy na to tez ja szczepic bo slyszalam rozne opinie.. moze Wy cos poradzicie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn trzymaj się dzielnie Kobietko i dużo zdrówka dla Tymka 🙂

JA nie będę szczepiła ani przeciwko pneumo ani meningokokom. Pneumokoki to nic innego jak potocznie zwana 3dniówka. Zaleca się szcze pienie dziecka jeśli ma dużo kontakt z innymi dziecmi np zaraz po macierzyńskim Twoje dziecko poszłoby do żłobka. W innym razie nie ma najmniejszego sensu szczepic.

Ja swojej małej podaję tylko witaminę K i D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wlasnie tez chyba nie bede szczepic ale chcialam sie zapytac jak to u innych wyglada 🙂 takze dziekuje za pomoc 🙂 ale juz sie boja jak Mala zniesie te szczepienia bo slyszalam ze dzieci bywaja po tym nie spokojne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,od mojej kuzynki 2letni synek dostal te pneumokoki jak wlasnie poszedl do złobka ale kuzynka mowila ze nie jest to takie straszne,przeszlo i tyle,w zadnym szpitalu nie byla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, u nas nocka fatalna 🙂
Oloamat pneumokoki to nie 3 dniówka, mojej przyjaciółki córkę ledwo uratowali jak dostała pneumokokowe zapalenie opon mózgowych. Taka choroba może doprowadzić do uszkodzeń układu nerwowych a tym samym do niedorozwoju.
Ja zaszczepię po roku bo Amelia być może pójdzie do żłobka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ale pneumokokami może się dziecko zarazić też w przedszkolu!!!!!!
Ja idę do pracy już za miesiąc, a właściwie cały czas pracuje tylko u nas, pisałam Wam kiedyś że Andrzej otworzył swoją firmę, za ok miesiąc ruszam na całego . A tak to od września muszę podjąć decyzję co z dotychczasową firmą. Jak nie zarobię na siebie w naszej firmie bo różnie może być to po nowym roku będę szukać czegoś nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula teraz by były 3 dawki plus uzupełniająca, po roku są dwie dawki z uzupełniającą.
Ponieważ to są drogie szczepienia a dziecko nie ma wcześniej kontaktu z dziećmi( takiego codziennego)to taniej jest po roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...