Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć 🙂
Dziś ja pierwsza i nie myślcie że nie mogę spać albo że mi dziecko nie dało 🙂 nic z tych rzeczy
Mała spala jakieś 8h zaczęła sie kręcić po 5tej i wtedy dopiero karmienie i dalej śpi a ja mam dziś pół dnia dla siebie bo teściowa zostaje z małą a ja się wybieram ze szwagierkami na Krynice troszkę rozerwać 🙂 no to miłego dnia wszystkim mamom 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez juz na nogach 😉wyspana jestem super ,Majka zasnęła grzecznie sama wczoraj po 20godz. pierwsze amku 2.45 i teraz o 7 , a że świeci pięknie słonko to mojemu maluszkowi tylko teraz zabawa w głowie 😁
a i już dostałam życzenia i prezent od moich dzieci 🙂 kochane 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja jest ma moim + nutriton lub bebilon comfort + nutriton i srajdoli kilka razy dziennie luźne kupki -takie przecierki jak ja to mówię 😉 ale jest tego sporo -ale chyba to lepsze niż jej ulewanie 🤔
szukam fajnego przepisu na zupę brokułową -coś mnie dzisiaj naszła ochota 😲 chcę zrobić dobry obiadek z okazji Dnia Matki i szaszłyczki zrobię jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
na początek Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy dla tych już byłych i dla tych po raz pierwszy 🙂

U nas nocka dziwna, Amelia obudziła się o 4 na jedzenie a potem spałą do 8, teraz już elegancko marudzi w łóżeczku heheheh.

Moja robi twarde kupy i od gdzieś tygodnia jest problem bo raz na dwa dni albo i rzadziej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj Oliwierek robi takie rzadkie normalne. I roznie bo czasem 2-3 razy na dzien, a czasem przez 2 dni wcale.

A ja od 2 dni zaczelam kontrolowac czas karmienia bo wczesniej kiedy byl glodny to jadl i to rozne ilosci i w roznych godzinach. A 2 dni temu od rana zaczelam go przetrzymywac zeby jadl co 3 godz i sie udalo 🤪 🤪 a jak ladnie spal po takim regularnym jedzonku, nawet go wybudzac musialam 🤔 🤔 wczoraj juz przeszlam na tryb co 3,5 godz. tez bardzo ladnie poszlo, o 17 wczoraj jak zasnal to go musialam wybudzic o 21.15 bo jeszcze by spal. Dzisiaj rano o 4.30 jadl i jak sie obudzil o 6.30 i marudzil to wogole nie chcial jesc. Zladl dopiero o 7.45 😲 😲 czyli juz sie przestawil 🙂 bo zawsze bylo tak ze nawet jak za godzine sie obudzil to byl glodny a dzisiaj juz tak nie bylo 🤪 🤪 spi juz ponad godzinke a ja chyba z pieskiem wyskocze na na 3 minuty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale moja Majka jest śmieszka , marudziła mi bo znudziła jej sie zabawa na macie wiec zaczęłam jej śpiewać same głupotki tylko aby ją rozbawić i zająć czymś innym , a ona zaczęła sie tak głośno śmiać 😁 po prostu cudnie -to chyba prezent na dzień mamy 🙂 i tak sie tym zmęczyła ze zasnęła . 😲
cruella zabawa z piciem herbatki z łyżeczki jest przednia 🙂 plucie ,puszczanie bąbelków i gaworzenie przy tym ,że już nie mogę doczekać sie podawania obiadków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
u nas też nocka super 🙂 Malutka jak zjadła o 22,30 to potem dopiero o 4,oo więc pospałyśmy trochę i teraz piszę i nie zapeszam 😮 - śpi znowu 🙂 więc ja mam chwilę relaksu 🙂
OCZYWIŚCIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI 🙂 🙂 🙂 MAMUSIE 🙂 🙂 🙂
U nas kupki są często i luźne , ja się śmieję ,że na pampersy nie wyrobimy 🙂 🙂 🙂
Moni - jak nocka minęła ??
Ola , Kamis , Carolajna - czy jadłyście już może placki ziemniaczane lub naleśniki , mam na to taką ochotę ale nie jadłam w zasadzie jeszcze nic smażonego tak bardzo, tyle co mięso podsmażałam do gulaszu.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu cieszę sie że i Wam się podoba 🙂
Natomiast próbuj jej też dawać w butelce żeby nie miała za mało 🙂

Anulabku kupa normalna tyle że troszkę inny kolor.
Dziś jemy jabłko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak w butelce tez dostaje, bo po łyżeczce jej smakuje wtedy -śmieszna jest 😁 długo mi nie pospała zdążyłam tylko umyć włosy ,wymalować sie , podłogi przelecieć i zmyć naczynia -bo niestety zmywarka dalej nieczynna 😠 😠 😠 dzisiaj maja wysłać nam cześć dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdulka ja juz od dawna ,chyba jak miala 3tyg to jadłam kotlety smażone,jem tez nalesniki(wczoraj miałam i nic jej nie było)placki ziemniaczane tez juz pare razy jadłam,jem praktycznie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze bigosu to jeszcze się nie odważyłam , no ale może czas spróbować 🤔
gdzie wszystkie pouciekałyście pewno do mam swoich , ja właśnie dzwoniłam z życzeniami wczoraj ,a były kwiatki 🙂 dzisiaj na 12, 45 mamy szczepienie na razie Majka ma dobry humor oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WZSYSTKIEGO NAJJJJJJJ W NASZYM DNIU MAMUSIE!!

Ja też jem wszystko, oprócz jogurtów i serków, bo mój maluch ulewał jak jadłam, a jak przestałam do spokój z ulewaniem! Damianek ma katar... męczy się trochę bidulek, bylismy wczoraj u lekarza powiedział że wszystko dobrze, tylko ja nie wiem skąd ten katarek się wzioł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Na początku chciałam WAM ŻYCZYĆ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NASZYM DNIU 🙂 🙂 🙂

U nas nocka udana, rano zabawa z Mamusią i znowu śpi Maluszek kochany 🙂

Magdulka ja też jem wszystko i to prawie od samego początku. Nie jem jedynie tak jak Ola wzdymających potraw ale już nad tym pracuję 😜 😜 Będziemy próbować 🙂

Ola powodzenia na szczepieniu 🙂 Jak ja tego nie lubię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!
WSZYSTKIEGO NAJ MAMUSKI!!!

Ale wam zazdroszcze ze jecie tak urozmaicone potrawy... Ja jem w kolko to samo...jak wprowadze cos innego odrazu jest ryk wieczorem 😞 Powoli mam dosc pieczonej kury lub indyka z marchewka lub buraczkami...jedyne moje wariacje to albo ziemniaki albo ryz albo kasza gryczana...ech...nie wiem jak dlugo tak dam rade..jedyna moja radoscia sa herbatniki z cukrem :P o i kisielek...nawet owocow nie moge jesc..nic surowego... Lykam witaminy bo zrobily mi sie zajady a to znak ze brak witamin w organizmie... Pomalu gubie sie w tym wszystkim...
ech .... chyba mam dzis dola... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...