Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry mamusie

u nas nocka tez super 🙂 pobutki co 3 godz i dzisiaj juz od 6 nie śpimy 😉

A moje dziecko mnie zaskakuje 🙂 wczoraj rano wlozylam mu do raczki grzechotke a on ja pchal do buzki 🤪 🤪 a teraz sie przekrecil z pleckow na na boczek 🤪 🤪

Dziewczynki a my mamy dzisiaj imieninki 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
My też już na nogach, nocka super 🙂 Po kąpieli i mleczku spanko i tak do 3:30 a potem pobudka o 7:30 także zjadłyśmy a potem zrobiłyśmy śniadanko dla Taty 🙂 Teraz Paulinka chce zasnąć ale póki co jej to nie wychodzi.
Mam nadzieję że dziś nie będzie padało bo na spacerek iść trzeba 🙂

Anula ja też nie wysłałam 😉

Aśka, wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla Oliwiera 🙂 🙂 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja bym dzisiaj spała i spała 😉o 7 obudził mnie telefon -kurier dzwonił ze 9-10 będzie u mnie wiec trzeba dupkę podnosić 😞Majka w nocy gorączkowała i strasznie siw męczyła po tym szczepieniu -musiałam jej dac paracetamol w czopku wtedy zasnęła spokojnie 🙂 teraz juz dobrze , właśnie je i robi kupcie 😁
asiu a przepis znalazłam tutaj , nie dodałam tylko czosnku , bo karmie a podobno to strasznie zmienia smak mleczka 😉 http://www.wielkiezarcie.com/recipe8263.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola hi hi, na pewno 🙂

Aguś jeśli się pojawisz oto wiadomość dla Ciebie: Pisałaś, że Twoja Mała robi rzadziej kupki. A wiesz co ja zauważyłam? Jak karmiłam Małą bebilonem comfort to robiła kupkę raz na kilka dni, od trzech dni karmię innym mlekiem i Martynka wypróżnia się codziennie 🤪 Szok. W internecie znalazłam informację, że bebilon comfort mimo, że na zaparcia to czasem działa zupełnie odwrotnie. Ichyba coś w tym jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się tak przyzwyczaiłam do ryżu, marchewki, polędwiczek i pulpecików, że zapomniałm, że istnieją jeszcze inne potrawy 🙂

Anulka czyli Martynka była mniej więcej w wieku Zuzki, a ona nie potrafi jeszcze oprzec się tak na rączkach, buuuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...