Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny powiedzcie mi jak Wasze malenstwa znosza kapiel? bo moja ma 2 miesiace i jeszcze nie bylo kapieli bez placzu tzn w wanience jest cisza i nawet sie smieje ale jak tylko sie ja wyciagnie to jest mega placz do momentu az nie dostanie mleka... i troche mnie to martwi... nie wiem moze cos zle robie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat a moja jest jeszcze starsza i tez słabo unosi sie na wyciągniętych ramionkach 😞 ale wczoraj dr. powiedział ze nie mam sie martwic to co potrafi jest w normie , mamy ćwiczyć leniuszka i tyle 😁 za to siadać by juz chciała tak przywodzi główke do klatki a nie wolno jej jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja zacznę od tematu kupy 😁 Wczoraj był z tym wielki problem a dziś już zrobiona 😁 moja mama powiedziała, że mam dawać małemu kilka łyżeczek ugotowanego siemia lnianego tzn samych tych glutów może to podziałało 🙂 mama wychowała 4 dzieci więc jej ufam 🙂
mam 2 fajne przepisy na zdrowe przekąski na słodko 🙂 :

szybkie ciasto z jabłkami :
potrzebne: jabłka bardzo soczyste około 3 kg, płatki owsiane górskie różnego rodzaju otręby itp co kto lubi 🙂 i pół szklanki cukru chyba że jabłka są bardzo słodkie to nie trzeba 🙂
jabłka ścieramy na najmniejszej tarce, wszystkie suche składniki mieszamy razem i 1/3 sypiemy na blachę, potem 1/2 jabłek znów suche składniki, potem jabłka a ostatnią część suchych mieszamy z odrobiną masła i wysypujemy na samą górę. Pieczemy 40 minut w temp 200C. Ja piekę 10 minut na termoobiegu potem 20 minut na góra dół i ostatnie 10 minut tylko od spodu 🙂 jem takie ciasto na śniadanko do kawy jest idealne i zdrowe 🙂

batoniki
potrzebujemy: wszelkiego rodzaju płatki i otręby potrzebujemy pół kg, orzechy jakie kto lubi i suszone śliwki w ilościach jak kto lubi, kostka dobrego masła, miód.
Masło roztapiamy, dodajemy 4 duże łyżki miody najlepiej jak masło trochę wystygnie wsypujemy płatki, dodajemy pokrojone orzechy i śliwki. Wszystko razem mieszamy wysypujemy na blachę tak, żeby grubość wynosiła około 2 cm i mocno ubijamy i wstawiamy do lodówki. Jak stwardnieje kroimy na kształt batonów. Polecam świetna przekąska i szybko się robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula Majeczka tez czasem płacze jak leży na brzuszku , ale wiem że jej sie krzywda nie dzieje po prostu nie lubi i już choć nie zawsze jest płacz ,wiem że musi ćwiczyć i jestem nie ugięta 😉 olamat na pewno jest wszytko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
mu już też na obrotach 🙂 mała na klacie u taty robi wygibasy 🙂
Olamat - ja już jadłam zupkę kalafiorową ,może trochę tego kalafiora wyłowiłam ale zjeść zjdałam i jadłam ostatnio młodą kapustę 🙂 a dziś mam darowane gołąbki 🤪 więc naleśniki przechodzą na jutro 🙂
Moja Mała też jeszcze słabiutko z główką ale ponoć też wszystko w porządku 🙂 więc u Ciebie pewnie też.
Paula - moja też po kąpieli czasami płacze ale zaczyna jak się jej ubiera bodziaka przez głowę ,czapek też nie lubi 😞 więc jest darcie prawie do końca 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
u nas nocka do dupy, był płacz ale herbatka i tulanie pomogło 🙂

Anulka no właśnie od ponad dwóch tygodni jesteśmy tylko na comfort a od ponad tygodnia mamy problem z kupą, przez to ją brzuch boli no i noce są jakie są a przecież pamiętacie że przesypiała mi już całą noc i to do 6-7 rano.

Idę dziś do lekarki to z nią pogadam, nie wiem czy ta zmiana Ameliuszkowi służy..
A przy okazji ile waży i może mierzy hehehe. Juyż się doczekać nie mogę.
Olu ale chyba dalej będziecie najmniejsze 🙂 bo 5170 g to my ważyłyśmy 3 tygodnie temu 🙂
A u Amelii od paru dni zaczęły się robić piękne szyneczki na udach, matko jakie to słodkie do całowania.


Paula normalne że dziecko Ci płacze przy wyciąganiu z kąpieli bo nie rozumie co się dzieje a zmieniasz temperaturę, wyjdź sobie sama z kąpieli ale obserwuj swoje ciało jak zareaguje. Ty nie będziesz płakać bo wiesz co się dzieje a maluch nie. 🙂 Nie doszukuj się niczego tylko ciesz się bo ćwiczy puca podczas płaczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...